Skocz do zawartości

Jak na was działa NPA ???


Shogun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , tak jak w temacie chciałbym sie dowiedzieć wasze spostrzeżenia na temat NPA ... Odnośnie mojej osoby ten feromon nie zawsze sprawdza się z tym co jest napisane przez producenta . Powinnien działać pobudzająco co według mnie wogóle tego nie odczuwam , no może czasami , natomiast zauważyłem dziwną rzecz , albowiem po zastosowaniu czuje się tak że nie mam chęci na rozmowe wydaje mi się że powinno być odwrotnie ... Stosuję naprawdę niewielką ilość bo jest to przeważnie przyłozenie najmniejszego palca do dziurki rosmarowanie za uszami a czasami nawet przejechanie po powierzchni buteleczki . A i często zauważam że staje sie agresywny jestem zle nastawiony do osoby z którą mam kontakt . Macie może podobnie ? Nie wiem może ten feremon nie jest przeznaczony do mojej osoby ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Być może z natury nie jesteś osobą otwartą i trochę agresywną, a feromony tylko potęgują te odczucia. Sam również zauważyłem, że po NPA jestem niezniszczalny, zwłaszcza w połączeniu z alko. Często też po przedawkowaniu zauważyłem niebezpośrednią agresje ze strony np. kolegów. Np taka walka na słowa, chęć zdominowania mnie. Kiedyś kolega powiedział mi, że ja nie szanuje ludzi, że mam ich w du**e. Zastanawiam się czy przypadkiem wtedy nie używałem NPA. Aktualnie chce kupić BTB, bo te feromony lepiej działają na innych w moim przypadku. Może też spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mój chłopak stosował przez jakiś czas ten feromon. Był raczej spokojnym chłopakiem, nie błyszczał w towarzystwie itd. Gdy zaczął go stosować zmieniło się jego zachowanie- był bardziej pewny siebie, stał się duszą towarzystwa. Dopiero po jakimś czasie powiedział mi, że stosuje NPA. Nie zauważyłam u niego żadnych napadów agresji, ale czytałam że czasem takie bywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mi NPA też dodaje pewności siebie chociaż nigdy mi jej nie brakowało. Staję się wtedy trochę niedostępny, a kobiety to kręci.

Raz mi się zdarzyło, że po zbyt dużej dawce Phx z oxy faceci byli w stosunku do mnie agresywni, ale nie pozostawałem im dłużny, więc odpuszczali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

po NPA też czuję się pewniejszy siebie.

Ale na początku było tak że często zamykadłem się w trakcie rozmowy.

Z dziewczynami nie chciało mi się rozmawiać chciało mi się je napastować, zdominować. Co na samym początku znajomości nie jest dobre.

 

Obecnie stosuję NPA rozrobione z alkoholem w proporcji 1 : 6 i jest lepiej.

W takiej dawce czuję się pewniejszy siebie, wyluzowany.

Nie ma we mnie takiego napięcia jakie było przy większych dawkach NPA.

 

niestety zauważyłem że nie jestem bardziej towarzyski po NPA ani osoby z którymi przebywam. Zresztą wydaje mi się że po NPA zyskuję poważanie u mężczyzn a ze strony dziewczyn zauważyłem albo brak reakcji albo zamykanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziwna sprawa z przed paru dni

Dzień jak co dzień ... wychodząc do pracy użyłem lekko NPA (tyle co zawsze czyli jakieś 0,5 kropelki na palec i wtarcie je za uszy) całość przykryłem perfumem. Taką aplikacje stosuje od samego początku od kiedy posiadam ten feromon czyli jakieś 1,5 roku. Wszystko było spoko do momentu aż w pracy kiedy zasiadając przy swoim biurku obok koleżanki która jest od niedawna w stanie błogosławionym usłyszałem słowa "Nie wiem czemu ale czuć od Ciebie alkohol" Poczułem się trochę niezręcznie w tej sytuacji. :? Całą sytuacje obróciłem w żart ale jednak w głębi ducha poczułem się lekko zaskoczony.

 

Miał ktoś podobną sytuacje ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności