Skocz do zawartości

Efekty przedawkowania


Icar.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Dobieram dawki już trzeci miesiąc i nadal figa z makiem (z PHX doszedłem od pojedynczej kropelki do dwóch psiknięć a z BTB od 1 przechylenia do 8 przechyleń)

W związku z tym mam pytania do osób, które dawki już dobrały, powinno mi to pomóc :)

 

1) Jakie są efekty przedawkowania (oprócz oczywistego bólu głowy i podenerwowania innych)?

2) Czy jest możliwe, że po przedawkowaniu czuję się jak zawsze, za to inni mają kiepski humor?

3) Wyczytałem na forum, że kilka osób po aplikacji dobrej dawki czuje ciepło. Czy każdy człowiek tak się czuje przy dobraniu odpowiedniej dawki? I jakie mogą być inne "objawy" dobrej dawki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

moze jestescie osobami ktore na ktore phx nie dziala. efekty przedawkowania btb. bol glowy zly chumor, kobiety cos dziwnego wyczuwaja a faceci maja nagly atak agresji lub tez dziwnie sie patrza

phx straszna zamolka bol glowy lub tez efekt odwrotny do zamierzonego czyli faceci laza za toba jak geje a przy normalnej dawce jest na odwrot to kobiety ciagle chca z Toba przebywac. ludzie obgaduja Cie

npa. dominacja nad innymi, strach lek kobiet. agresja wobec innych

kazde z fero przedawkowalem i wlasnie rozrobilem kazde z nich

4ml alko 1 ml perfum

phx 1:30

npa 1:20

btb 1:20

to daje mi pewnosc ze nie przedawkuje i moge robic mieszanki na kazda okazje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie coś w tym jest, że sporo facetów mnie jakoś tak dziwnie obwąchiwało ostatnio. Teraz robię tak, że jeden psik na klatę, jeden na szyję i jeden na nadgarstki i chyba jest okey bo ludzie jakoś specjalnie się nie zachowują lepiej, ale za to chyba w końcu czuję się bardziej pewnie - Pheromax. Ostatnio też zacząłem używać próbki the edge i działa o wiele lepiej jeżeli chodzi o pewność siebie bo czuję, że próbuję zdominować kobiety te w towarzystwie jak i przy kontakcie wzrokowym. Więcej też gadam i to ja głównie ciągnę rozmowy, kiedy jest cisza. Chyba powoli zaczynam widzieć efekty, ale raczej na sobie niż na innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy tylko zaaplikujesz odpowiednia dawke to twoje cialo synchronizuje sie z fero i wytwarza mniej wiecej takie fero jakie mu zapodales. naturalne + syntetyczne robia robote. mozna znaczaco wiekszyc efekty wzmacniajac cialo od srodka.tzn witaminami gdy organizm jest dobrze odzywiony to normalne ze bedzie produkowal wiecej naturalnych feromonow: hormonow. ja wlasnie chyba zrobilem domowe the edge. te perfumy ktore mam normalnie sa za mocne dla mnie gdy uzywam fero. gryza mnie w oczy i co za tym idzie pogarsza mi sie samoczucie. rozrobillem z alko tzn 0.25 ml npa 4 ml alko i 1 ml ferfum i tak z btb i phx. i powiem wam ze znaczacaco poprawilo mi sie samoczucie pewnosc siebie i ten mix ktory mam na nadgarstkach poprostu obwachuje co jakis czas bo tak zaje**scie mi sie podobaja te perfumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niestety w tym tygodniu zdarzyło mi się przedawkować feromony na imprezie. Otóż zdecydowałem się po ostatnich testach(jak pheromax szybko wyparował z powodu duszności i temperatury w klubie), że wezmę na imprezę pheromax. Popsikałem się dopiero w łazience w klubie już(pheromax + perfumy - dokładnie dwa psiki pheromaxa na klatę i na szyję). Pierwsze dwie godziny super. Każda dziewczyna stojąca przy mnie zamieniała się w diablice, jedna nawet sama zaczęła ze mną tańczyć, ale niestety jak to bywa zacząłem po paru godzinach psikać dalej(nie powiem ile, ale było dużo). Efekty straszne! Dziewczyny z którymi gadałem były bardziej nieufne, a te podatne na feromony cały czas mnie potrącały w tańcu i masakrycznie się kleiły - co ciekawe jak je prosiłem do tańca to żadna nie chciała.

 

Podsumowując, efekt przedawkowania jest taki, że kobiety podatne nadal się kleją, ale żadna dziewczyna w ogóle ci nie ufa - tak jakby wyczuwała, że coś jest nie tak i włączały jej się alarmy. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności