Skocz do zawartości

Jak zmienić przyjaźn w związek?


pankubek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Mam takie pytanie - czy feromony ( dokładniej pheromax) jest w stanie zmienić przyjaźń w związek? Spotykałem się z pewną dziewczyną. Było nam naprawdę dobrze lecz w końcu ona powiedziała ,że nie czuje tego " czegoś" i chciałaby byśmy zostali przyjaciółmi.. Zasugerowała iż może się to kiedyś zmienii. Nie jest specjalnie atrakcyjna, nie ma też nikogo na boku, chciała być po prostu szczera. Na spotkania z nią używałem btb - wydaje mi się iż był to spory błąd. Mam także próbkę pheromaxa - szczerze mówiąc to bałem się jej użyć bez długich testów ale obecnie jestem pod ścianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

powiem Ci tak ja mam kolezanke 4 lata mlodsza ode mnie. znamy sie od zawsze bo mieszkamy kilka domow od siebie a na wsi wszysy sie znaja. pewnego wieczoru pojechalismy razem na impreze przed podroza zastosowalem npa. zaczela sie gadka szmatka 3 siostry ja i kumpel. wspomnienia ze starych czasow. przed sama impreza dalem phx. zawsze jak zastosuje phx i wypije nawet male ilosci alko urywa mi sie film. bez phx pzrepijalem wszystkich i wszystko pamietalem, w trakcie imprezy tylko male przeblyski w pamieci jak wywijala tylkiem przedemna a ja nie bylem nastawiony na nia. to bylo juz dwa miechy temu a nasze relacje baaardzo sie zmienily, gdybym sie postaral to na pewno bysmy byli razem bo ja bez fero a ona i tak jest sklonna do flirtu. liczy sie z mom zdaniem i jak cos powie to chce abym wyrazil swoja opinie. czuje sie czasem jak samiec alfa ale nie zawsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Od kilku tygodni testuję feromony i mogę co nieco doradzić :). Otóż u znajomych na których testowałem feromony nie zauważyłem żadnych różnic niestety(były dwa spotkania i w sumie fajerwerków nie było). Tak jak ty chciałem kupić feromony żeby uwieść przyjaciółkę, która w sumie nie dała mi jednoznacznej odpowiedzi, czy chcę być ze mną czy nie(dawała mnóstwo znaków, ale zachowywała się jakby nie wiedziała czego chce), więc pomyślałem o feromonach. Niestety od czasu ich stosowania(miesiąc) nie dane mi było sprawdzić czy na nią by to podziałało :/.

 

Ale testowałem również sporo feromonów na nowo poznanych dziewczynach i efekt jest piorunujący, więc może i u ciebie się sprawdzi moja mieszanka.

 

Otóż polecam najbardziej Pheromax+NPA lub Pheromax+BTB - zależy jaką jesteś osobą. Jeżeli nie śmiałą to wtedy pierwsza mieszanka i innym przypadku druga. Co do strategii używania to z Pheromaxem musisz trafić dokładnie w dzień owulacji - podziała na 100%. Wiem, że to nie jest super łatwe, ale polecał bym właśnie stosować Pheromax na każdym spotkaniu i w końcu może się udać. Oczywiście to tylko moja teoria, bo u mnie niestety jest tak, że w klubie, gdzie jest te 40 dziewczyn zawsze się trafią te 3 które mają akurat ten dzień. U ciebie jest gorzej, ale radzę przetestować. Ewentualnie zawsze możesz zwrócić produkt i dostaniesz pieniądze lub zacząć go stosować na nowo poznanych dziewczynach :).

 

I jeszcze taka mała rada ode mnie: Jak idziesz z nią gdzieś na spotkanie to lepszy efekt będzie, kiedy weźmiesz ze sobą perfum i feromony i popsikasz się w kiblu - będziesz miał wtedy więcej feromonów na sobie bo nie wywietrzeją :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragomirus - 100% racji masz!

 

też zauważyłem, że feromony lepiej działają na nieznajome kobiety. Może dlatego, że przy poznaniu są zupełnie inne emocje, kobiety są w jakimś tam stopniu podekscytowane poznając nowego faceta i feromony to jeszcze potęgują.

 

a co do zamienienia przyjaciółki w kochankę (partnerkę?), to polecam taktykę opisaną przez Adepta: odsunąć się na pewien czas od niej i po jakimś czasie wrócić, ale już z nowym, seksualnym podejściem. I wtedy feromony mogą zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nic do Ciebie nie czuje bo nie wywolujesz w niej odpowiednich emocji!

 

Same feromony nie zalatwia za Ciebie sprawy. Sa perfumy ktore powoduje ze kobieta chce Cie wachac, wachac i jeszcze wiecej wachac :)

 

Jezeli natomiast nie wiesz jak uwodzic kobiety, jak z nimi postepowac i jak wywolywac w nich odpowiednie stany emocjonalne to same feromony nie sprawia ze kobiety same zaczna rozkladac dla ciebie nogi.

 

Pozdrawiam

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same feromony nie zalatwia za Ciebie sprawy. Sa perfumy ktore powoduje ze kobieta chce Cie wachac, wachac i jeszcze wiecej wachac :)

 

To (niestety) prawda. Piszę to "niestety" trochę ironicznie, bo nie da się kogoś zaprogramować, żeby chciał z Tobą być. Feromony działają na warstwę czysto biologiczną i popędową, ale kobiety rozważają nie tylko tę, ale też kalkulują.

 

Ona wraca zapewne do domu, myśli jaki jesteś, jakie wobec Ciebie ma odczucia, o czym rozmawialiście itp. Wtedy nie masz już przy sobie Ciebie z otoczką feromonową, więc ocenia sprawę bardziej "trzeźwo".

 

Na Twoim miejscu zostałbym przy BTB, a najlepiej rozrobił je z perfumami we flakonie. Ważna jest też odpowiednia dawka.

 

PHX wg mnie jest zbyt seksualny i może Ci się wydawać, że ona jest na Ciebie napalona. To są fero typowe do klubów, na randki, które zazwyczaj kończą się z łóżku, albo stricte do łóżka - słowem jeżeli chcesz wywołać u kobiety pożądanie. Moja koleżanka kiedy miałem PHX na sobie stwierdziła, że czuje się tak, jakbym chciał się z nią przespać. BTB sprawia, że się wyróżniasz i wywołuje zainteresowanie, ale już nie tak typowo seksualne. To też zależy jaką chcesz u niej wywołać reakcję, ale skoro trochę Cię zaszufladkowała jako przyjaciela to przy używaniu PHX może nastąpić zgrzyt, bo mało która kobieta czuje pociąg seksualny do faceta, który wg niej jej przyjacielem.

 

Dlatego wydaje mi się, że BTB ją lepiej otworzy. Możesz się z nią spotykać z fero i bez, żeby sprawdzić jak ona naprawdę na Ciebie reaguje. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli widzi w Tobie przyjaciela to może nic z tego nie będzie. A może oboje nie macie odwagi zrobić kolejny krok.

Kiedyś mój przyjaciel wyznał mi, że chciał czegoś więcej między nami. Cóż powiedział mi o tym za późno, ale wcześniej również myślałam o nim jak o kimś bliższym chociaż bałam się to okazać bo nie wiedziałam czego on chce.

Porozmawiaj szczerze, powiedz, że nie widzisz w niej tylko koleżanki i staraj się o jej względy. Nic tak nie pomoże jak adorowanie kobiety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności