Skocz do zawartości

Feromony do 200zł


kosmiczny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie przymierzam się do kupienia pierwszych feromonów. Co mi polecicie do 200zł? Prosiłbym o opinie doświadczonych osób stosujących feromony. Co według was w tej cenie działa najlepiej? Szukam feromonów do podrywu, które sprawią, że ludzie będą czuć do mnie szacunek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy użyciu npa notorycznie zrażam do siebie ludzi.

Mam rozcieńczone 1/6 a i tak cały czas przedawkowuję.

Jestem władczy i zarozumiały. Laski z którymi się zadaję nie lubią takich facetów potem muszę wszystko naprawiać.

 

NPA to był mój pierwszy zakup. Dziś na pierwszy ogień brałbym fero socjalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem który z nich lepszy.

 

BTB miałem raz z próbki i zadziałał dobrze w tym sensie że mi i dziewczynie cały czas gadać się chciało i było wesoło. To na podstawie próbki chusteczkowej.

Tylko raz miałem także nie mam doświadczeń więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co wybrać wszystkie opinie są inne.. Jedni piszą, że BTB pomagają zbudować przyjacielski stosunek z kobietą a nie pożądanie ;) Panowie wybierzcie za mnie bo się nigdy nie zdecyduje : p Tak jak mówiłem szukam feromonów, które sprawią, że kobietki zaczną zwracać na mnie troszke większą uwagę i będą lekko zawstydzone. ; ) Zależy mi na zwiększeniu pewności siebie. Nie jestem bardzo nieśmiały ale jednak są granice kiedy się waham ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chikara i BTB to produkty w sumie bardzo podobne. Oba opierają się na androstenolu.

Na nieśmiałość rzeczywiście dobry może być NPA ale z nim trzeba bardzo uważać.Łatwo go przedawkować i śmierdzi potem, trudno ten zapach zamaskować.

NPA to najbardziej smrodliwy feromon jaki znam.

 

Chikara jest bardziej skoncentrowana od BTB i ma 5 ml więcej więc bardziej się ją opłaca kupić zamiast BTB.

Z obserwacji zauważyłem że NPA działa pozytywnie na facetów bardziej liczą się z moim zdaniem a kobiety unikają, zamykają się w sobie mało rozmawiają. A ja czuję się mocny i bezczelny w kontaktach z nimi. Nie każda kobieta to lubi. A przy BTB i Chikara jest większa szansa że się otworzą na ciebie i to są mieszanki fero więc jest większa szansa że zadziała z większą ilością kobiet. A NPA ma tylko androstenon + jakaś nieujawniona substancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję z innego wątku "Btb to bardziej zaawansowany produkt niż Chikara, która jest łagodniejsza i przeznaczona bardziej dla romantyka niż dla uwodziciela. Btb natomiast posiada zarówno agresywne feromony (których nie ma Chikara) jak i łagodne związki, także jest produktem bardziej uniwersalnym. " - każdy ma inne zdanie na ten temat i weź coś wybierz.. : p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności