Skocz do zawartości

Żeby oszalał do końca


Royalady

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedzcie proszę jakie feromony lub jakie połączenie będzie najlepsze. Chodzi o faceta który swego czasu oszalał na moim punkcie. Niestety mieszka ponad 1000km odemnie i jest uwikłany w związek z inną kobietą ale głownie przez sprawy materialne. Niemniej jednak rozstanie oznaczałoby rewolucje. To ciągnie sie od ponad roku. On daje mi wszystko co moze, pomaga z firma mimo ze zupełnie po nim tego nie oczekuję. Zawsze gdy go potrzebuję to jest. A gdy się widzimy to nie możemy się od siebie oderwać. Jesteśmy wtedy mega szczęśliwi. Jednak potem wraca proza życia. Teraz on tak wszystko zorganizował ze w "sprawach firmowych" będziemy sie widywać raz na 2 miesiące. Ja rzucilabym dla niego wszystko ale mnie jest łatwiej. Chcę mu pomoc w podjęciu decyzji ;) wspomagając się feromonami. Co polecacie żeby uznał że nie może bezemnie żyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że feromony nie załatwią sprawy ale mogą pomóc. Chodzi mi o to żeby jeszcze wzmóc ten stan w którym on się nie jest w stanie przy mnie opanować. Do tego żeby czuł że może ze mną konie kraść. On w sumie to wszystko już czuje ale skoro mogę to jeszcze podkręcić feromonami to właśnie o to mi chodzi.

No i chodzi mi o bardziej konkretną odpowiedź niż może BTB, może NAP, a może jeden z PRX.

 

Czy Feromax z oxy działa silniej na uwodzenie czy na uwodzenie tak jak ten bez oxy, a dodaje działania na zaufanie czy też działa w mniejszym stopniu na uwodzenie mężczyzn, a w większym na budowanie zaufania?

Gdzieś tu czytałam że oxytocyna jest wydzielana przez kobietę po stosunku żeby zmniejszyć jego pobudzenie seksualne. Więc jak to naprawdę jest?

 

Jeśli któryś z prx to czy go jeszcze łączyć z czymś? I jeśli łączyć to z czym najlepiej?

 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma reguł.

dawki trzeba dobierać indywidualnie.

Wśród niedoświadczonych użytkowników bardzo łatwo jest przedawkować.

Wtedy efekt jest odwrotny od zamierzonego. Często to na własnej skórze przerabiałem.

proponuję ci albo poczytać dokładniej forum pod kontem mixów albo niech ktoś jeszcze się wypowie.

 

Samo BTB jest trudniej przedawkować od fermoax.

Zacząłbym od jednej kropli BTB na spotkaniu sam na sam.

Potem zwiększałbym dawkę.

I pamiętaj jeśli jesteście razem w zamkniętym pomieszczeniu to nie potrzeba stosować większych dawek. Do tego trochę alkoholu i fero rozwiną swoją moc.

 

Pamiętnej dobra atmosfera podczas stosowania fero jest kluczowa.

 

Jeśli jest się złym, zmęczonym lepiej nie stosować fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No to przyszła buteleczka BTB i próbka Pheromaxu, a także chusteczka The Edge. Wczoraj pierwszy test. Przechylenie BTB z przyłożonym do butelki palcem i to dałam pod nos (bo gdzieś tu tak wyczytałam), patyczkiem z próbki Pheromaxu maznęłam szyję raz z jednej raz z drugiej strony.

Efekt: byłam w jednej firmie w której często coś załatwiam i panowie mnie oblegli bardziej jeszcze niż do tej pory. Śmiali się, wygłupiali i nawet posuwali się do tego, że kładli mi rękę na ramieniu czy plecach. Bardzo to zabawne było :)

Jedyny problem to, to że rozbolała mnie głowa, więc pewnie przedawkowałam. Dzisiaj spróbuję BTB na szyję, a nie pod nos.

W poniedziałek i wtorek widzę się z obiektem dla którego to wszystko.

I teraz mam pytanie! Czy dołożyć do tego przetarcie chusteczką The Edge czy to mogłoby wywołać wręcz odwrotny skutek i lepiej nie ryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności