Skocz do zawartości

Pierwsze wrażenie


Mawr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

właśnie dołączyłem do tak zacnego grona szczęśliwych użytkowników fero :). Mam za sobą całeeeee dwa dni testów PHX. Niestety moja pierwsza paczka jeszcze nie dotarła ale wiem, że jest już w drodze a wtedy testy:)

 

Opiszę moje wrażenia :

Dzień Pierwszy wtorek :

PHX -dał mi takiego kopa, że aż ludzie w "fabryce" podchwycili mój humor. Byli jacyś tacy otwarci - ja natomiast banan na twarzy, masa energii i mega zadowolenie. Dawkowanie - jako, że to była próbka - jedno przechylenie na palec - czyli pół kropli- na jedną stronę jabłka i następne pół kropli na drugą. Do tego dorzuciłem pół kropelki na nadgarstek i TA DA !!! Wszystko przykryłem One Million.

 

Dzień drugi -dziś środa :

Chyba przedobrzyłem. Po pół kropli za uszami i pod nos. Efekt - nic absolutne zero. Nie czułem tego kopa co wczoraj. :( po powrocie z "patatajni" wiedząc, iż mam mega ważne towarzyskie spotkanie ;) zapodałem jeszcze na nadgarstki, pod nos i na szyję... Efekt znowu nic nie poczułem :( a na dodatek wylałem prawie całą próbkę do zlewu- SIC!!! no nic, całe szczęście, że przesyłka dla mnie już dziś wyszła i będzie na dniach- uff. Tym razem jednak będzie to PHX OXY i parę innych. Relację z nich zapodam później.

Generalnie - szlag jasny mnie trafił- Moja wybranka, stwierdziła, że śmierdzę petami!!! powąchała właśnie to miejsce nadgarstka, gdzie się posmarowałem. .. Inna rzecz, że rzeczywiście palę i to ostatnio bardzo dużo ale plan ratunkowy na rzucenie mam i będę się go trzymał. No ale palę prawą ręką nie lewą, czyli tą co powąchała, także wniosek taki - przecholowałem. Co prawda nie pokryłem tego niczym, tylko psik na klatę i tyle. Błąd??? No nic, zobaczymy jak tam OXY się sprawdzi.

 

I co dziwne, prawie nie czuję zapachu PHX. Jest dla mnie nawet przyjemny. Normalnie zonk. Nie mówię, żebym się wysmarował tym od stóp do głowy ale po prostu mi nie przeszkadza. Przez to mogę mieć mylną ocenę ilości aplikacji. Jutro wrócę do pierwotnej dawki i sposobu krycia. Zastanawia mnie jeszcze jedno czy to właśnie, nie to pokrycie pomogło w uwolnieniu się fero. Jeśli tak to wygląda na to, że ja potrzebuję końskich dawek albo mój organizm zgłupiał i potrzebuje jeszcze chwilę czasu na przyzwyczajenie się.

Potestuję, poobserwuję i się zobaczy.

 

Pozdrawiam

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na pokładzie! Parokrotnie dla zabawy dawałem powąchać te same feromony różnym osobom i ich odczucia były skrajne. Jednym pachniało nęcąco, innych odrzucał smród. Dziwne, ale prawdziwe.

 

Dlatego ze szczerego serca polecam schować feromonową woń pod perfumami. Dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu porażka, pierwotna dawka i sposób krycia nie przyniósł żadnych efektów.

Jutro test OXY - na początek pół psika.

 

Generalnie zaczynam się zastanawiać czy to na mnie działa. Czy ktoś spotkał się z podobnymi efektami?

Dawka za mała ? Złe aplikowanie ?

 

Sam nie wiem co już mam o tym myśleć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrociłem z godzinnej sesji na basenie i odpaliłem NPA. Pół kropli na początek. Zero efektu. Tak jak było przed tak jest i po.

Znowu za mała dawka ?

Jeżeli można to proszę o jakieś sugestie. Bo to trochę dziwne jest. A może jestem tym 1% na którego to nie działa ?

 

Ponadto zrobiłem mixa BTB+PHX OXY w proporcjach 2:1. Jutro test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim zrelaksuj się :)

skoncentruj się na jednym produkcie, ustal sobie dawkę i sprawdzaj ją konsekwentnie przez tydzień - dwa. Jeśli przez ten czas nic się nie będzie działo, spróbuj z inną ilością.

 

krótkie info o aplikowaniu feromonów obejrzyj sobie tutaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

po tygodniu testów nadszedł czas na podsumowanie OXY, BTB, NPA :

1. OXY - zauważalne z reakcji płci pięknej, tęsknota, przywiązanie, umocnienie więzi.

Niestety trzeba uważać na dawki - 1 psik to za dużo a pół to ciężko dobrać, a skutek może być odwrotny :(

2. BTB - tak samo jak wyżej, 4 przechylenia = 2 krople, i chyba to jest w sam raz jak będzie 1,5 kropli to też powinno starczyć

3. NPA- pobudzenie - i chyba w moim przypadku przedawkowanie, gdyż nerwicy się nabawiłem, problemy z zasypianiem itd. Dawka 0,5 kropli pod nos.

Zastanawiam się jeszcze nad czasem działania bo nie jestem w stanie wyczuć ile one przylegają na skórze, a potem problem bo nawet przedawkować można.

 

Mam jeszcze pytanie do doświadczonych użytkowników. Jaka jest dawka z atomizera tego ze sklepu feromony.

Zmieszałem 10 kropli OXY i 20 BTB. Jeden psik z tego cuda to jaka to dawka ? Bo zgubiłem się w kalkulacjach.

 

O następnych postępach będę informował.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja zamówiłem sobie jakiś czas temu feromony [sPAM] i muszę przyznać, że pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Zapach bardzo świeży, mocny i trzymał się praktycznie do wieczora.

Moja kobieta również zwróciła na niego duża uwagę ;) Stwierdziła,że bardzo ładnie pachnę. Oczywiście nie przyznałem jej się co kupiłem.

Tak czy inaczej widzę działanie i to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam te fero ale jakos specjalnie nie jestem do nich przekonany choc wiem ze cos tam maja tego fero ale sa niezle rozrobione i ciezko to przedawkowac a te z feromony.pl sa baardzo mocne i napoczatku tez stosowalem duze dawki ale czasem byly za duze wiec taka proporcja jest dla mnie idealna. moze ze juz troszke mam doswiadczenie z feru i podczas gdy nie uzywam markowych i tak czasem wyczuwam swoje naturalne fero

a tak wracajac do tematu to pierwsze wrazenie jest bardzo wazne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Czesc wszystkim ,

 

Od kilku dni uzywam fero BTB.

 

Kiedyś byłem z kolegą na dancingu. Długo szukał dziewczyny. Zaczął uzywać fero markowych. Od tego czasu w jego zyciu zaczęło się dziać więcej. Zaczęły się przewijać dziewczyny. Pewnego razu przed pojsciem na dancing popsikał mnie perfumem z fero. Nie wiem dokładnie co to było. Zapomniałem o tym szybko. Ale na zabawie było jakoś tak inaczej. Ledwo co wszedłem na parkiet od razu jedna dziewczyna dała sygnał do ataku. Pozniej druga i trzecia. Wczesniej to się nie zdarzało i ciezko było nawet potanczyć z dziewczynami.

 

Więc postanowilem kupić dla siebie fero. Wybór padł na BTB. Ponieważ chcialem uzywać fero też do pracy. PheroMax wydawał mi się za mocny. Stoduje BTB od kilku dni. Póki co jestem trochę zawiedziony. Bo nie zouwazyłem żadnych zmian. Stosuje 3 krople (dwie na szyje ) i jedną na nadgarstek roscieram od drugi. Nie wiem może dawaka za mała albo BTB na mnie nie działa :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, daj sobie czas. Używaj w różnych sytuacjach. Jedno wyjście do klub to za mało. Stosuj rózne dawki - musisz dobrać ilość dla siebie odoweidnią.

 

BTW, dowiedz się czym cię wtedy popsikał. Może pheromaxem? BTB jest fajne, ale dość delikatny produkt - socjalny, na co dzień. PHX jest uwodzeniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj na imprezie. Zastosowałem BTB - 6 x pół kropli.(2 x za uchem , 2 x szyja , 1 x pod nosem i 1 x nadgarstek ). Nie wiem czy nie przedawkowałem. Sam czułem się bardzo rozpalony a wypiłem tylko jedno piwko małe. Próbowałem podbić do paru dziewczyn gdy nawiązał się kontakt wzrokowy. Ale bez powodzenia. Może po prostu brak szczęścia bo były z facetami.

 

Zastanawiam się czy na imprezy sobie pheromaxa nie kupić jak będe miał wolnej gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam juz jakiś czas temu (ok roku). Na początku bylam sceptycznie nastawiona, tym bardziej, że nie widzialam większych efektów. Dopiero po jakimś czasie stosowania (kilka tygodni) zauwazylam zmianę - nie tylko u innych, ale przede wszystkim u siebie - jestem zdecydowanie pewniejsza siebie. Najlepsze wrażenie zrobił jednak na mnie PHX. Popsikalam się kiedyś za uszami, na to nałożylam ulubione perfumy i... chłopak chcial się na mnie rzucać:) Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności