Skocz do zawartości

Jakie feromony dla "silnej" osoby + zapach feromon


WiTT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Jestem początkującym uzytkownikiem feromonow, pierwszym moim zakupem bylo alchemy - nie chcialem wydawac majatku, a jednoczesnie chcialem sprobowac.

 

Po okolo tygodniu aplikowania tak jak w instrukcji (12-14 mazniec dozownikiem po szyi) nie zauwazylem specjalnych efektow. Jednego tylko dnia jak biegalem po urzedach to wszyscy byli dla mnie mili i mialem swietny humor - ale nie wiem czy to zasluga feromonow, moze po prostu dobry dzien.

 

Potrzebuje pomocy z dobraniem feromonow do mojej osoby. Mam dosc silny charakter, w opinii kobiet dosc atrakcyjny, nie mam oporow z rozmawianiem czy podrywaniem dziewczyn.

Feromonow chcialbym uzywac po to, zeby po kontakcie ze mna kobieta nie mogla myslec o niczym innym jak o mnie :)

 

A wiem, ze do tego celu trzeba dobrze wygladac, dobrze rozmawiac i dobrze pachniec - trzeba oddzialywac na wiele zmyslow jednoczesnie.

 

jakie feromony polecalibyscie w moim przypadku? Dodam tez, ze czasami slyszalem opinie od dziewczyn, ze boja sie do mnie zagdac same, jakby wiedzialy, ze i tak mnie nie zainteresuja.

 

Dobrze by bylo zeby takie osoby dobrze sie czuly w moim towarzystwie i nie byly niesmiale.

 

Dziekuje z gory za pomoc i porady. Pozdrawiam

 

P.S. czy wszystkie feromony tak smierdza - jak spocony dziadek? :P Przez caly czas czuje ten "zapach" i nie jest mi z tym zbyt komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
A to w ogóle jest jakaś różnica w tym jakie feromony się wybierze?

 

Tak, to ma znaczenie. AndrosteNON to feromon silnego samca. Jesli ty sam jesteś mocnym facetem to twoja skóra może naturalnie wydzielać dużą ilość -NONu. A jest go duzo np. w EDGEu czy NPA. Jeśli dasz go dużo na siebie, możesz być odbierany jako agresywny i sam też możesz stać się bardziej podirytowany.

 

EDGE i NPA jest dobre dla ludzi, którzy chcą dodatkowo podnieść swoją samoocenę, pewność siebie. Taka większa przebojowość w pracy i na imprezach.

 

Tobie polecam produkty bardziej oparte na AndrosteNOLu. -NOL to feromon łagodzący - sprawia, że ludzie stają się bardziej gadatliwi, otwarci. Faceci też łagodnieją i rozgadują się. Podobnie kobiety. Jest go dużo w Pheromaxie i chyba też w Chikarze. Poza tym PHX zawiera dużo AndrostaDIENONu, a więc feromonu stricte seksualnego.

 

P6 będzie też dobre, bo zawiera sam AndrosteRON, czyli tzw. feromon ojca - postrzegają cię jako lidera, ale w takim serdecznym, dobrym, ojcowskim wyrazie.

 

BTB też będzie spoko, ale on jest bardziej socjalny.

 

Pamiętaj tylko, że feromony same w sobie niekoniecznie sprawią, że "nie mogla myslec o niczym innym" jak o tobie. One mogą zwiększyć jej zainteresowanie, pożadanie i otwartość, ale o reszcie decydujesz ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć,

 

dziękuję wszystkim za porady. Wpłynęło u mnie trochę więcej kasy, więc mogę przeznaczyć trochę na eksperymenty z feromonami.

 

Tak, jak pisałem wcześniej, chyba wystartuję z BTB.

 

Na co dzień nie mam problemów w kontaktach z ludźmi. Dogaduję się zarówno z mężczyznami jak i kobietami. Ale wiem, że dla kobiet zapach ma bardzo duże znaczenie, trzeba oddziaływać na wszystkie jej zmysły by "nie myślała o niczym innym" :)

 

Wygląd jako taki mam, swobodę w rozmowie i kontaktowość też, ale brakuje jeszcze zapachu.

 

@lambster - dzięki bardzo za porady, ale wymieniłeś tyle tych feromonów, że nie wiem, który w końcu wybrać (poza pierwszym pomysłem z BTB).

 

Niedługo będę zamawiać, czy mógłbyś podać jeden najodpowiedniejszy feromon (tzn już produkt) dla mnie?

 

Myślę, że opis mojej osobowości wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha! No i mam jeszcze pytanie odnośnie zapachu feromonów. Pisałem na początku, że dla mnie nie jest zbyt komfortowy, czuje zapach podobny do potu. Czy wszystkie feromony wydzielają taki zapach?

 

Do tej pory miałem Alchemy. Niby z nutką jakiegoś perfumu, ale i tak nie maskującą takiego właściwego zapachu feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja chusteczka BTB akurat pachniała bardziej alkoholem niż potem, więc chyba BTB ma najłagodniejszy zapach ze wszystkich feromonów. Poza tym jak dobrze przykryjesz to nikt nie narzeka nigdy na zapach, a raczej odwrotnie dopytują się co to za świetny perfum. Po paru razach nawet ty się przyzwyczaisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję :) Akurat przy alchemy miałem bardzo delikatna wode toaletowa, wiec ledwo maskowala ten "zapach".

 

W ogole po namowie kolegi zamowilem jednak Chikarę :P Mowil, ze rewelacja, to mu uwierzylem, zobaczymy jak to bedzie wygladalo u mnie ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WiTT

 

myślę, że Chikara to dobry wybór. Spotykam się ostatnio z pewną dziewczyną i kiedy mam na sobie Chikarę nigdy nie kończy się na rozmowie. Do tego Chikara ma faktycznie rewelacyjny zapach. Ta dziewczyna mi mówiła, że jak tylko o mnie pomyśli to podświadomie czuje ten zapach. Co ciekawe, używałem na spotkania z nią Pheromax OXY i ... nic. Zwykłe spotkanie, bez szału. Tym bardziej ciekawe, bo w teorii to PHX jest do uwodzenia. Nadmienie, że Chikarę stosowałem po jednym psiknięciu za lewym i prawym uchem. PHX tak samo i przykrywałem Fahrenheitem. Różnie ludzie reagują na dane fero i na każdą dziewczynę co innego działa. Testuj i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności