Skocz do zawartości

Feremony eh , to tylko złudzenie


futerko89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 2 miesięcy stosuje feremony, jestem osobą którą ludzie postrzegają jako luźną, bez stresową , i o dobrym kontakcie z otoczeniem.

Po zastosowaniu feremonów nic się nie zmieniło. Stosowałem NPA, The Edge, Pheromax, i chusteczka BTB. Nie ma oznak wiekszego zainteresowania, czy spojrzeń typu weż mnie tu i teraz :D

Celu z koleżanką jaki miałem cel osiągnąc tez nie osiągnąłem trudno , life is brutal. Może inni po prostu po zastosowaniu poczuli sie bardziej pewni siebie z tąd te wszystkie wpisy.

 

Może komuś to pomaga mi na pewno nie. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No nie żartuj że uwierzyłeś że jak zastosujesz fero to będziesz miał sytuacje w stylu weź mnie tu i teraz.

Dziewczyny to nie chomiki. Życie jest nieco bardziej skomplikowane.

Fero mogą ci pomóc w tym ale tak w ok 5 do 10% a nie że wszystko zrobią za ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, No przecież rzecz jasna że nie uwierzyłem w to :)

Mowie tylko że podejście innych do mnie się nie zmieniło, że na sobie jakoś też szczególnych zmian nie zauważyłem, bez fero jak i z. A co do kobiety to to w szczególności zmiany nie zauważyłem, a przyglądam się i cały czas stoimy ze znajomością w miejscu. I Dobrze, życie jest zbyt krótkie, aby uganiać sie za jedną :)

Pisze tylko to po to aby ludzie się zastanowili czy potrzebne są im feremony, może po prostu wystarczy coś delikatnie w swoim nastawieniu do świata zmienili i podejściu do kobiet.

"Jeżeli coś co robisz nie działa, przestań to robić i zacznij robić coś innego.":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy już znasz się dość długo z kimś i jesteś już w głowie innej osoby jako kolega zaszufladkowany to fero na podryw tego raczej nie zmienia.

 

doradzałbym zacząć od fero socjalnego jak BTB czy Chikara i potem dodawać ewentualnie fero na podryw jak NPA czy feromax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Najważniejsza jest pewność siebie. U mnie feromony sprawiły że stałem się o wiele pewniejszy siebie w kontaktach z kobietami i bardziej śmiały. Tym też moje zachowanie na randkach znacznie się zmieniło.

Moim zdaniem warto jest przetestować kilka rodzajów ponieważ dla każdego będą odpowiednie inne feromony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Słodka,

Zdecydowanie się z Tobą zgodzę. Tylko wiesz co działa na kobiety?

Zdecydowanie pierwszy warunek to zadbany mężczyzna, czyli myć się musi. Pewność siebie w dużej mierze ale mowa ciała robi tu 65 procent tego co chce się osiągnąć. Fero to substancja śmierdząca która nie działa, to efekt placebo jestem tego pewny :) Do tego chęci , chęci aby zainstalować w sobie magnes który przyciąga kobiety a i mężczyźni zwrócą uwagę. Pewność siebie, głośno (nie drzeć sie) i wyraźnie mówić i płynnie. Czyli aby to wszystko mieć trzeba czytać i nie bać się ludzi.

 

PS Ale spróbować czasem trzeba czegoś nowego :), lecz ja mogę polecić dobry perfum, dobre ciuchy, ogolony, przystrzyżony. No i nie garb się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności