Skocz do zawartości

Wspólne stosowanie feromonów w związku


Kasik

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałam forum w nadziei, że spotkam gdzieś wątek nt. wspólnego stosowania feromonów w związku, niestety nic nie znalazłam.

 

Potrzebuję opinii kogoś doświadczonego.

Jestem z mężczyzną od 6-ciu lat. Przez pierwsze kilka lat nigdy nie miałam problemów z libido, podobnie jak on. Jemu do tej pory zostały chęci, jednak u mnie jest bardzo słabo w tej kwestii...

Kocham go, jest cudownym mężczyzną, jednak między nami bywało już wiele nieporozumień, które powodowały, że się oddalaliśmy od siebie. Zawsze wszystko wracało do normy. Jednak przez niektóre sytuacje w mojej głowie zostało coś, co blokuje mnie do tego stopnia, że NIGDY nie mam ochoty na zbliżenie. Nigdy mnie nie skrzywdził, ale kochając się z nim, nie czuję zupełnie nic... Wiem, że to przez problemy, które są za nami i trochę też przez to, że wkradła się rutyna.. To bardzo przykre nie tylko dla mnie, ale również dla niego - jest bardzo zawiedziony tym stanem, a u mnie się tylko pogarsza z każdym podejściem.

 

Jakiś czas temu kupiłam feromony PHX i BTB. Stosowałam je naprzemiennie lub w połączeniu. Widziałam efekty, jednak tylko u partnera - ma większą fantazję, jest bardziej bezpośredni. Jednak feromony te zupełnie nie oddziałują na mnie - ewentualnie tylko w kwestii pewności siebie.

 

Jednak feromony powodują również u niego większą ochotę na seks, której ja niestety nie mam. Boję się, że nasz związek ulega destrukcji z tego powodu.

 

Czy uważacie, że stosowanie feromonów przez NIEGO mogłoby nam w czymś pomóc?

Jeśli macie doświadczenie w tej kwestii, proszę bardzo o opinię, które feromony wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności