Skocz do zawartości

Jakie mieszanki są najlepsze by nie czuć brzydki zapach fero


karol

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poznac wasze zdanie .

Robię mieszanki perfum z feromonami . Próbka 2,5mlm PERFUMY Hugo Boss Szary

8 kropli - btb i pheromax - 0,5

6 kropli - npa i pheromax -

5 kropli - chikara i npa - 0,3 mlm

najsłabszy jest który ma 5 kropli i jest przyjemniejszy.

Po psiknieciu kiedy perfumy są słabsze wyczuwam zapach feromonów, co mi przeszkadza.

Niech mi ktoś powie jeśli, ktoś robi mieszanki perfum musi być wyczuwalny zapach feromonów. Jeśli mi przeszkadza to muszę zmniejszyć i jeśli zmniejsze to będą wyczuwalne dla innych.

Czy tak to musi być(zło konieczne)

Jak wy robicie takie mieszanki to czujecie silny zapach feromonów.

Ktoś mi powie to przykrywaj później samymi perfumami. Ale ile to można przykrywać .Zbyt silny zapach perfum u kogoś tez nie jest przyjemny a duszący.

 

 

Jaka jest najlepsza mieszanka nie naruszając zapach perfurm z pheromaxem i npa na przykładzie próbki 2,5 mlm ,lub jaka jest optymalna zalecana ilośc .

Rozumiem, że na każdego działa inna dawka jednak prosiłbym o radę.

Im mniejsza ilość dla mnie tym lepiej.

 

Wczoraj zrobiłem mieszanke BTB I NPA -jest to dobra mieszanka ?

0,15 mlm feromonów strzykawką /2,5 mlm pojemności.

Zapach ok ale nie jest to za mała ilość?.

 

Osobiście posiadam btb, Npa, pheromax, chikara. perfumy Hugo Boss Szary i Armani Code black.

 

Dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mieszam feromonów z perfumami, tylko nakładam najpierw feromony, potem perfumy. W przypadku Pheromaxa i NPA prawie zawsze czuję (przynajmniej przez jakiś czas) zapach fero. Nie przejmuję się tym. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś, nawet z bliskich przyjaciół, którzy są do bólu szczerzy zwrócił mi na to uwagę. Jeżeli obawiasz się, że zapach jest wyczuwalny dla otoczenia, podpytaj zaufanych osób, czy pachnie od Ciebie czymś dziwnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności