Skocz do zawartości

BTB-moje spostrzeżenia


Stev

Rekomendowane odpowiedzi

BTB stosuje od 2 tygodni, poniżej opisze moje spostrzeżenia.

 

1. Zapach - nie wiem jak inni dla mnie zapach może być, pachnie spiżem nie przeszkadza mi w ogóle. Stosuje takie ilości że praktycznie po zaaplikowani nie czuć w powietrzu zapachu feromonów.

 

2. Dawkowanie - nie stosuje pełnych kropli- palec na dozownik przechylenie to jest jedna dawka za prawe ucho, taka sama za lewe ucho, i dosłownie troszeczkę pod nos ( dla lepszego samopoczucia) aczkolwiek pod nos minimalna ilość bo łatwo przedawkować i wtedy głowa boli.

 

3. Przedawkowanie – po przedawkowaniu ( tzn. dwie aplikacja za uszy i dwie na ręce- ale nie cale krople tylko takie ilości jak punkcie 2) zauważyłem że zasięg terytorialny feromonów się zwiększa, ale ma też bardzo niedobre skutki uboczne - osoby będące bliżej są poddane za dużemu stężeniu - szczególnie mężczyźni unikają kontaktu wzrokowego i mowa ciała mówi ze obawiają się mnie-przygarbienie , głowa nisko pochylona, kobiety też jakieś takie przygaszone- sam miałem bóle głowy.

 

4. Samopoczucie – trochę wzrasta pewność siebie, nastrój się polepsza, po czasie zauważyłem też że zmienia mi się mowa ciała- np. wolniejsze ruchy podczas chodzenia i to też przyciąga zainteresowanie kobiet gdy są jeszcze poza zasięgiem feromonów.

 

5. Zasięg terytorialny - przy dawkowaniu takim jak w punkcie 2 w pomieszczeniach zamkniętych określam na parę metrów, na przestrzeni otwartej oczywiście o wiele mniejszy.

 

6. Czas zadziałania w pomieszczeniach zamkniętych np. stojąc w kolejce na poczcie pierwsze oznaki tzn. obracanie się kobiet w moim kierunku po ok. minucie, dalsze oznaki to notoryczne poprawianie włosów i patrzenie ukradkiem-kobiety. U mężczyzn nie zauważyłem tak spontanicznych reakcji jak u kobiet.

Zauważyłem także ze im kobieta młodsza tym potrzeba krótszy czas wpływu feromonów na pierwsze oznaki – tzn. standartowo poprawianie włosów, poprawianie ubrania, kontrolowanie postawy… itd.

Co ciekawe objawy w postaci poprawiania włosów widziałem również u mężatek…

Niektóre kobiety gdy np. podchodziłem do kasjerki z zakupami przez krótka chwile ( nawet mniej niż sekunda )tak jakby się zawieszały- jak dla mnie to oznaka ze sygnał doszedł do mózgu, ale mogę się mylić…

Natomiast pełne efekty widać wg. mnie dopiero po paru minutach poddania się wdychaniu feromonów. Eksperymentowałem na koleżance z pracy. Wiem ze jest wolna i wiem ze jej się podobam, aczkolwiek po zastosowaniu BTB dosłownie nie mogła ode mnie odkleisz wzroku i do tego wzrok bardzo głęboki- prosto w oczy –normalnie aż się peszyłem, i wielokrotne puszczanie oczek , wyraźne oznaki flirtowania, rozmowy o podtekście seksualnym- buzia jej się nie zamykała– mógłbym stwierdzić że zachowywała się jakby była pod lekkim wpływem alkoholu… zresztą oczy też miała lekko maślane…

 

Jak tak działa BTB to nie chce wiedzieć co robi np. Pheromax ;)

Tyle na razie ode mnie z ważniejszych rzeczy. Pozdr Stev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Ja do uwodzenia stosuję Pheromax. BTB świetnie na mnie działa, kiedy muszę "się sprzedać". Dodaje energii i pewności siebie. Niektórym BTB śmierdzi, ale ja osobiście tego nie oidczuwam. Dlatego nie dodaje do niego swoich perfum, żeby mieć lepszy efekt:) Polecam wykorzystać BTB przy różnego rodzaju egazaminach! :) Warto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz dziewczyny na jeden wieczór czy dziewczyny na stale ? Bo to zasadnicza różnica… - przynajmniej dla mnie. Pheromax nastawi ją na ciebie typowo seksualnie, i być może bardzo szybko ja zaliczysz… Ja proponował bym jednak na początku BTB żeby się Toba zainteresowała jako facetem, a po tym można podkręcić atmosferę dodając Pheromax. Przynajmniej jeden bardziej doświadczony user tak pisał, że zrobił miks Pheromaxa z BTB i wyszło bardzo fajnie z dziewczyną. :) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stałe.

 

Stosuje BTB w sumie już z 2 - 3 tyg. Prawie codziennie praca , jakieś wyjsca towarzyskie. Wszędzie tam gdzie są ludzie. Stosuje 4-5 przechyleń na palec. (2-3 krople) kurde, jakoś efektów super nie widzę. Może czasami są ludzie bardziej mili.

 

Phero też zakupie kiedyś jak bede mial więcej kaski wolnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności