Skocz do zawartości

Moje testy Pheromax


Dragomirus

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj stałem się posiadaczem Pheromax'u(flakonu od razu) i postaram się dzielić wszystkim tym co mnie z nim spotka. Wiem, że dużo osób chcę znaleźć jednoznaczną odpowiedź, czy to działa, a ja postaram się przekonać lub zniechęcić.

 

Czekanie na efekt może trochę potrwać, więc jak coś się zdarzy to będę dopiero pisał. Póki co żadnych efektów i zmian. Chociaż paru dziewczynom dałem powąchać to miejsce gdzie miałem Pheromax. Będę dalej testował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to opowiadaj stary czlowieku opowiadaj. hehe. na pewno dzialaja sam sie o tym przekonasz tylko pisz jakie dawki stosujesz. jak masz flakon dobrze by bylo abys zakupil atomizer bo stosowanie z flakonu nie jest poreczne a dla mnie 1 psik z butli to jest 5x smiertelna dawka. pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię tak: lekkie przetarcie chusteczką BTB za uszami, szyja i później wcieram w nadgarstki(dostałem jako gratis to Pheromaxa chusteczkę). BTB w sumie pachnie nawet fajnie :). Na to później lekkie przejechanie wężykiem po szyi i wcieranie w nadgarstki Pheromax'u. Na początku stosowałem perfum, ale okazuję się, że mój jest za słaby :/, więc użyłem po prostu dezodorantu. Pachnie mi teraz dobrze, a efekty opowiem jutro :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam sobie Pheromax Woman i od tego czasu regularnie inwestuję w te feromony. Trzeba trochę na nie wydać, ale w moim przypadku nie żałuję inwestycji. Z Pheromax czuję się po prostu pewniej w kontaktach z mężczyznami, a oni to widzą. Mężczyźni nie lubią nieśmialych, zakompleksionych kobiet. Pheromax zdecydowanie dodaje pewności siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam sobie Pheromax Woman i od tego czasu regularnie inwestuję w te feromony. Trzeba trochę na nie wydać, ale w moim przypadku nie żałuję inwestycji. Z Pheromax czuję się po prostu pewniej w kontaktach z mężczyznami, a oni to widzą. Mężczyźni nie lubią nieśmialych, zakompleksionych kobiet. Pheromax zdecydowanie dodaje pewności siebie!

Ja wole nieśmiałe niż takie np. pustaki które myślą ze jak są ładne to wszystko im wolno…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Powiem tak w pewnym momencie nie chciało mi się pisać już bo tyle historii i tak dalej. Poza tym po co mam pisać? Im mniej ludzi używa feromonów tym lepiej dla mnie :twisted: .

 

No, ale okey opowiem. Z nieśmiałego gościa stałem się naprawdę pewnym siebie facetem(może i nawet kobieciarzem, ale to akurat nie moja wina). Feromony kupiłem głównie ze względu na to aby uwieść przyjaciółkę. Niestety od czasu ich kupna nie mamy żadnego kontaktu. Zacząłem częściej chodzić na imprezy do klubów. Gdyby nie feromony nigdy w życiu nie wiedziałbym, że mam jakieś szanse u ładnych dziewczyn, a tutaj okazało się że nie tylko mogę je podrywać, ale i też uwodzić. Oczywiście nie jest tak, że na każdej imprezie jestem z inną dziewczyną. Nie do końca umiem się jeszcze posługiwać feromonami i czasami nie wychodzi. Szukam dziewczyny, ale jak na razie nie mam szczęście bo następnego dnia dziewczyny się boją ze mną spotkać(i to właśnie jest potężna moc Pheromaxa) i raczej to ja chcę się spotkać pierwszy.

 

Podsumowując, jeżeli masz podstawy uwodzenia(w sensie nie boisz się podejść i zagadać do kobiety, bądź zaprosić do tańca) to w połączeniu z Pheromaxem ta mieszanka zastępuję nlp i nls. Możesz mi uwierzyć bądź nie to już twoja sprawa, czy będziesz testował u siebie feromony. Ja raczej skorzystam na tym jak ich nie kupisz :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Nie wiem jak wyglądasz, jak się ubierasz, tańczysz itd. Z tego co napisałeś wcześniej to moim zdaniem za dużo na siebie wylewasz fero i wydaje mi się ze dziewczyny są tak jakby zahipnotyzowane i nie do końca kontrolują to co się wtedy dzieje. Dlatego nie chcą się spotykać na drugi dzień bo nie były pod wrażeniem twojej osoby. I nie zgadzam się że fero to 60 procent sukcesu. Fero mają tylko delikatnie pomóc a nie wsadzić ci dupe na fiuta za przeproszeniem. Musisz się trochę zdystansować i przestać aż tyle aplikować i nie wymagać za dużo a afekty przyjda same i dziewczyny też na drugi dzień będą się chciały soptykać bo przede wszystkim ty zrobisz na nich wrażenie a fero tylko podniosą twoją atrakcyjność i dadzą pewności siebie.

Jak coś to pisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przesadziłem z %. Ale na pewno to nie jest tak jak na ulotce, że 20%. Ja kompleksów do do mojego wyglądu nigdy nie miałem, styl mam swój oryginalny i często koleżanki mi to mówiły, ale nigdy nie mogłem się przełamać co do ładnych dziewczyn. Może i macie rację, a ja po prostu zawsze miałem wysoką samokrytykę. Nie wiem... Ale mi strasznie pomogło. No i teraz zmniejszam dawkę, łącze z btb. Ogólnie to póki co zszedłem do jednego psika(na całe ciało).

 

@corki

I żeby nie było fero to nie jest placebo. Chociaż w sumie... miesiąc temu nie podszedł bym i nie zagadał do ładnej dziewczyny, a teraz po prostu to robię bo nie boję się odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dla mnie PheroMax jest super.

 

Taka sytuacja z sobotniej nocy. Wczoraj popryskałem się Pheromaxem. Wchodzę na parkiet. A dziewczyny nie wiedzą co sie dzieje. Nie zdążyłem się rozejrzeć już w moich ramionach laska z wieczoru panieńskiego. Chwila później już inna okręcam. Tak w godzinkę okręciłem z trzy. Jedna wpadła mi w oko potańczyliśmy dość długo. Dziewczyna była otwarta. Miałem zaproponować chwilę odpoczynku jakiś soczek przy barze ale nagle się zmyła bo przyszedł po nią jakiś gości (może jej chłopak). Jedna uwaga , jak mam na sobie Pheromaxa dziewczyny często przy mnie poprawiają włosy, ocierają się. Np wczoraj tańczę przy jednej lasce ona opiera się na moim ciele. Jest bardzo dobrze bez PheroMaxa na imprezę się nie wybieram !!!

 

Minus jest taki, że wczoraj w klubie było bardzo duszno. Upal. Miałem wrażenie , że te fero działało z dwie godziny. Być , może to wyparowało wszystko bo byłem cały spocony od tych tańców :)

 

Stosowałem wcześniej BTB. Dla mnie na imprezę BTB nie zdaje wcale egzaminu. Chyba jako dodatek z Pheromaxem tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaa a mówiłem, że to tak działa to nie chciałeś wierzyć... :D

 

Co do duszności. Miałem dokładnie tak samo... Jest ciężko dlatego noszę ze sobą feromony i perfum, żeby był dłuższy efekt - pryskam się dopiero w klubie.

 

A to dopiero początek przygody... Poczekaj aż znajdziesz się z nowo poznaną kobietą sam na sam. A przy okazji opowiedz mi jej reakcje na następny dzień. Czy jest chętna na dalszą znajomość. Będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo miałem BTB . Nie zauważałem rezultatów. PheroMax od razu widzę efekty.

 

Człowiek się budzi na następny dzień po imprezie i przypomina sobie pokolei z jakimi dziewczynami tańczył. Bez PheroMaxa jak z jedną potańczył to był sukces. Jeszcze miałem taką sytuacja , że tańczyła przed mną dziewczyna to normalnie zaczęła sie w pewnym momencie kłaść na mojej klatce piersiowej. Fajne uczucie :)

 

Fero zastosowałem przed samym wejsciem do klubu. Pierwsze 2 h to jest czad i trzeba to na maksa wykorzystać. Nawet z parkietu sie nie schodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używałem ostatnio w ogóle fero(jakieś dwa tygodnie) i teraz sobie zrobiłem mieszankę 1,5 ml Pheromax, 0,5 ml NPA i 2 ml perfum. Wiem, że za dużo feromonów, ale chciałem mieć po prstu takiego pheromaxa z zapachem od razu :). No i nie muszę już nosić dwóch atomizerów tylko jeden. Co ciekawe perfum jest tak mocny, że w ogóle nie czuć feromonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Długo mnie nie było, ale to niestety związane z feromonami :/. Dwa tygodnie temu zastosowałem feromony - efekty nic(ani złe ani dobre, tak jakby ich po prostu nie miał na sobie), tydzień temu to samo też zero efektów i powoli się zastanawiam czego to jest wina. Macie jakieś pomysły? Może wyparował Pheromax? Może powinienem zwiększyć dawkę(chociaż i tak mam trochę większa niż przeciętny facet). Kiedyś to efektów było pełno, a od tych dwóch tygodni nic nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem świetne efekty i na pewno wiem, że to sprawka fero bo dziewczyny komplementowały mój zapach. Nawet rodzina go komplementowała, a teraz ostatnio jakoś nic... Fakt, że kiedyś używałem ferro codziennie, a teraz co tydzień na imprezę. Może to tego kwestia :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności