Skocz do zawartości

Atrakcyjność fizyczna, a feromony


Urartu

Rekomendowane odpowiedzi

Też czytałem, że NUDE ALPHA tak działa, ale,że nie jest to feromon socjalny. Chodzi mi oto pierwsze wrażenie by nie być od razu skreślanym za wygląd. AQUA VITAE było za to niesamowicie chwalone, ale z tego co opisywali to trzeba działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urartu, bardzo się koncentrujesz na swoim wyglądzie. Nawiązujesz do tego w co drugim poście! Proponuję, żebyś naprawdę wyluzował. Feromony nic Ci nie pomogą, jeśli będziesz pokładał w nich całą nadzieję, a do tego podchodził do kobiet podszyty obawą, że one i tak myślą o tym, jak wyglądasz. Kobiety wyczuwają, kiedy jesteś spięty i wtedy nie będą z Tobą gadać.

 

Trudno coś tak doradzać, gdy praktycznie nic o Tobie nie wiem, ale na Twoim miejscu spróbowałbym otoczyć się gronem koleżanek, bez żadnych seksualnych podtekstów, po prostu przyjaciółek. To daje dwie korzyści: po pierwsze oswajasz się z kobietami, stajesz się przy nich bardziej wyluzowany, a po drugie, obecność kobiet przyciąga inne kobiety. Jeśli często przebywasz w gronie dziewczyn i widać, że łączą Was dobre relacje, to inne kobiety zaczynają kombinować, co jest w Tobie takiego, co przyciąga inne? Z doświadczenia wiem, że łatwiej poznać nowe panny, jeśli jakieś inne kręcą się już wokół Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi radzisz działa, ale nie w moim przypadku ponieważ dla kobiet jestem tylko kolega także tych nowo poznanych. Skupiłem się na wyglądzie, bo to moja uroda sprawia, że tak dużo mam klęsk na swoim koncie. Dlatego na tym się tak koncentruję, gdyż dla kobiet jestem aseksualny z wyglądu i to wrażenie jest tak silne, że większości przypadków jest nie do przeskoczenia. Niestety, ale tak to wygląda w praktyce. Po to mi jakieś dobre feromony, by to wrażenie bycia nie w typie zostało zminimalizowane w odczuciach kobiet. Nie czaruję nie zmyślam i wiem co u mnie nie działa i dlatego dobrze orientuję się co jest moją ,,piętą Achillesa,,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... nie wiem czy ci to pomorze, ale ja przed stosowaniem feromonów byłem w oczach moich koleżanek i nie których nowo poznanych dziewczyn skreślany na miejscu bo uważały mnie za geja. Ja się broniłem zawsze, ale to nic nie dawało. Teraz żadnej już kobiecie nie przechodzi to na myśl, więc może i tobie jakoś bardziej pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W temacie feromonów jestem jeszcze totalnie zielony więc odniosę się jedynie do Twoich wypowiedzi. Co to znaczy że jesteś nieatrakcyjny? Dlaczego uważasz że feromony to jedyna Twoja deska ratunku, a może jednak da się coś z tym wyglądem zrobić. Możesz zacząć chodzić na siłownię, okulary zamienić na soczewki, zmienić fryzurę,ubiór, no a w ostateczności udać się do chirurga plastycznego. W obecnych czasach nie ma ludzi nieatrakcyjnych, są tylko tacy którzy są zbyt leniwi by to zmienić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że czasami to nie jest takie proste jak myślisz :). Ja na przykład 7 lat borykałem się kiedyś z pryszczami by odkryć w końcu, że mam niski poziom testosteronu i to dlatego, a z tym poszedł od razu wzrost masy itd. Trzeba trochę pokombinować w czym problem czasami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności