Skocz do zawartości

Pheromax i ciąg dalszy znajomości?


Dragomirus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy kiedyś po uwodzeniu zdarzyło wam(dokładnie: Pheromax+NPA+BTB) się kontynuować znajomość z dziewczyną? Chodzi mi dokładnie o kilka następnych spotkać lub nawet dojście do związku, czy po prostu takie dziewczyny mają ograniczoną świadomość i nie tratują tego poważnie? Dodam więcej czy pod wpływem feromonów, alko i super nocy dziewczyna w was się mocno zauroczyła? Myślę, że to ciekawy temat i chętnie usłyszę wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej możesz liczyć na to, że znajomość potrwa dłużej niż tylko pierwsze spotkanie. Przecież dziewczyna nie wie, że miałeś na sobie feromony. Następnego dnia ona zapamięta, że czuła się przy Tobie dobrze, że miałeś w sobie coś niezwykłego i to dobre wrażenie może sprawić, że będzie chciała się z Tobą spotkać ponownie. Niejeden związek zaczął się od feromonów :D

 

przzy czym jeżeli trafisz na taką, która nie ma ochoty na stały związek, to nawet z feromnami będzie trudno Tobie zmienić jej nastawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie feromony to naprawdę świetna sprawa. Nie trzeba się uczyć żadnych nls, czy nlp bo one je zastępują z pewnym skutkiem :).

 

Co do spotkania to tylko parę razy wspomniała, że super pachnę i że dziewczyny zwracają szczególną uwagę na to jak ktoś pachnie. Dzięki za odpowiedź. W przyszłości, jak skończy mi się Pheromax, to na pewno wypróbuję jeszcze oxy żeby zobaczyć różnicę i poprawić zaufanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że zaraz nie muszę nic robić, tylko wszystko idzie gładko jak po maśle, naturalnie i płynnie, a dziewczyna to akceptuję. Poza tym jestem cały czas sobą i nie muszę stosować wyszukanych metod uwodzenia.

 

Co do mojej sytuacji to niestety się nie udało i Pheromax mi tylko pomógł na imprezie, a trochę szkoda... Mówi się trudno i idzie się dalej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności