Skocz do zawartości

Jak miksujecie ?


yaro4731

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dawno mnie tu nie było i dawno niekozystałem z fero :) Pytanie ( nie mam zbytnio czasu na przegladanie ferum ) jak miksujecie BTB ,THE EDGE i PHX ze soba? co chce uzyskac? troche pewności siebie, troche flirtu i ogólnie sie pobawic. Uzywałem kiedyś PHX + THE EDGE zabójczy efekt. Od dwoch dni wróciłem do PHX( zostało pare kropel w butelce) po moze 3 latach nieuzywania. Dziś fajny efekt na siostrze uzyskałem" fajna koszulka, brzuszek Ci spadł" i kizianie po brzuchu przez nia, kolezanka w pracy od kilku dni zamulona sporadycznie sie odzywała do mnie (mały konflikt) a dzis zarty, wołanie na fajke, nawet czekała na mnie co jej sie zadko zdarza :) wiec znów sa efekty działania fero. Tylko jak łaczyć je ze soba, w jakich dawkach?(mowie o miksach BTB z PHX I THE EDGE bo mix PHX I EDGE jakos kiedys juz opanowałem) a moze spróbować połaczyc zaufanie(BTB) z pewnością siebie (EDGE) + uwodzenie (PHX) ot taka diabelska kombinacja ;) tylko ile czego zeby nieprzesadzic? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy feromony razem? koniecznie napisz, co z tego wyjdzie, jak przetestujesz!

 

jeśli chodzi o miks BTB + PHX to zagadka jego skuteczności jest łatwa do rozwiązania. Uzupełniają się wzajemnie, bo jeden jest oparty na Androstenolu (zaufanie), a drugi ma Androstadienon (pożądanie). The Edge to głównie Androstenon, czyli właśnie ten "kop" samczości. I BTB, i Pheromax zawierają Androstenon, więc ciężko powiedzieć, czy podrasowanie ich The Edgem nie skończy się przedawkowaniem tego akurat feromonu.

 

ale nigdy sie tego nie dowiesz, jeśli nie spróbujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przerwę w feromonach(około dwóch tygodni) i wczoraj sobie zrobiłem do atomizera mieszankę Pheromax+BTB+Perfum w stosunku:

- Pheromax 1,5ml

- BTB 0,5 ml

- Perfum 2 ml

 

Zabijecie mnie, ale raczej chodziło mi oto żeby mieć po prostu taki podręczny feromon już z perfumem - będę nakładał wężykiem ;p. Ogólnie trochę zaniepokoiłem tylko, że w sumie żadnego zapachu feromonów nie czuć, a przy takim stężeniu coś powinno się wyczuwać nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności