Skocz do zawartości

Pożądanie - Feromony


The0wner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem z kobietą 14 miesięcy, Ona jest dziewicą i dalej ją coś blokuje przed pierwszym stosunkiem, nie raz było już bardzo gorąco. Wiem, że nie raz miała ogromną ochotę, rozmawialiśmy o tym wielokrotnie. Myślicie, że jakieś feromony mogły by mi ułatwić - jakie byście mi mogli polecić ? Czy to raczej coś ze mną nie tak?

Cena nie gra roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z Hugo Boss będzie ok. Ja robię tak, że Perfumy zapachowe daj na klatę. A feromony bezwonne na szyję. PheroMax działa seksualnie. dziewczyny które są bardziej otwarte ulegają bez problemu.

Który Hugo Boss byłby najlepszy, szary,czerwony czy może zielony ?

Obstawiam szary, jaka jest opinia tych którzy testowali ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może boi się że ją wykorzystasz. Chociaż jesteście długo razem więc to nie jest raczej problem. Nie podałeś informacji ile macie lat. Jeżeli dziewczyna jest jeszcze młoda to może nie jest gotowa na taki krok.

Feromony + dobra atmosfera - bez naciskania i może coś się przełamie między wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może boi się że ją wykorzystasz. Chociaż jesteście długo razem więc to nie jest raczej problem. Nie podałeś informacji ile macie lat. Jeżeli dziewczyna jest jeszcze młoda to może nie jest gotowa na taki krok.

Feromony + dobra atmosfera - bez naciskania i może coś się przełamie między wami.

Co prawda to masz rację, jest dosyć młoda, ma 16 lat ja 20.

Wiem, że mi ufa i raczej wykluczył bym, że boi się o wykorzystanie. No zobaczymy jak to będzie. Może jeszcze trochę czasu potrzeba, nadzieja w feromonach :D. Dodam jeszcze, że mała jakąś sytuację łóżkową z kobietką i na początku, kiedy się tylko przyjaźniliśmy, mówiła, że ja związek nie interesuje, że bardziej ją pociągają kobiety, ponoć to się zmieniło jakiś dłuższy czas temu, nie raz mam tylko wrażenie, że jest inaczej.

Póki co serdecznie dziękuję.

 

Pozdrawiam.

 

#edit : jeszcze jedno pytanie, czy PHX OXY sam, czy może dla lepszego efektu jakieś fero jeszcze ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

a czy opłaca się używać feromonów związku? jakie jest wasze zdanie. Do uwodzenia to wiadomo ale swoją kobietę samemu można łatwo rozpalić i czy feromony wnoszą np więcej wrażeń podczas sexu(w sensie że kobieta ma dużo większą ochotę i szaleje) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostudzę twoje emocje :/. O ile Pheromax w uwodzeniu sprawdza się znakomicie(byłem świadkiem na sobie paru sytuacji) to w związku jakoś zupełnie tego nie widzę :/. Oczywiście dziewczyna uwielbia mój zapach i wszędzie on zostaje to jakiejś większej ochoty na zabawy, czy inne rzeczy nie widzę i nie wpływa on jakoś mocno na nią, a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Taaak na pocieszenie too powiedziała mi ,że zawsze bardzo ładnie pachnę czyli chyba coś jest. Wydaje mi się ,że stosowałem wcześniej złą dawkę, teraz daje trochę więcej ii jest jakby lepiej, jakieś zbliżenia już mieliśmy, skończyło się na seksie oralnym 3 razy, nie chciałem na nią naciskać. Chociaż w powiedziała ,że możemy wszystko, chyba jeszcze nie czas, najpierw lepiej poznamy swoje ciała :).

 

Wcześniej używałem hugo bossa szarego, mam teraz dylemat czy kupić go znowu, czy może polecicie któryś z tych Celvin Klein CK Man albo Azzaro Chrome ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności