Skocz do zawartości
The0wner

Pożądanie - Feromony

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochani,

Tak tu czytam wasze posty, bo sama też zastanawiałam się kiedyś nad feromonami - czy stosować je dodatkowo w związku, aby zwiększyć pożądanie? 

Zaczęłam stosować. Zauważyłam, że efekty w związku są uzależnione od wielu czynników. Feromony są fajnym wabikiem, ale jak w stałej relacji któryś z partnerów jest niezadowolony z siebie, ze swojego życia, ma niskie poczucie wartości to seks staje się rzadkim kąskiem. To czym się chciałam z Wami podzielić to że ważne jest też to czy umiemy tworzyć dobrą relację, dobrą atmosferę, która pomaga stawać się nam coraz bardziej zadowolonymi z siebie ludzmi. Tam, gdzie ktoś kryje w sobie kompleksy, albo strach przed wykorzystaniem tam seks jest słaby. 

Gdy chodzi o polowanie na nową partnerkę/partnera seksualnego to u mnie feromony zawsze działały bezbłędnie. Zwłaszcza tam, gdzie pije się alkohol, tam feromony są jeszcze skuteczniejsze, bo alkohol "znieczula" głowę - to myślenie co wolno, a czego nie wolno w życiu robić. Niestety nasze polskie wychowanie pozostawia wiele do życzenia w kwestii seksualności.  Z jednej strony chcemy seksu, potrzebujemy go a z drugiej strony mamy wpojony strach, że zostaniemy wykorzystani. Życie mnie nauczyło, że wykorzystać to człowiek może się tylko i wyłącznie sam. Bo to nasze myślenie "oj on/ona mnie pewnie wykorzysta" to nas wykorzystuje, to nas blokuje, nie pozwala przeżywać radości płynącej z seksu, radości płynącej po prostu z życia.

A wystarczy zadać sobie pytanie - czy ja chcę tego seksu z nim/ z nią?  Jeśli chcę tego seksu to czemu wmawiać sobie po seksie "oj wykorzystał mnie", a ja go nie wykorzystałam, nie zrobiłam sobie dobrze przy pomocy jego ciała? Po prostu trzeba uczciwie obejrzec fakty i jeśli się tego chciało to nie można potem wmawiać sobie "oj wykorzystał mnie" albo "oj wykorzystała mnie".  Niestety mamy w naszych głowach (zarówno kobiety jak i mężczyźni) tyle negatywnych skojarzeń z seksem tj. wina, wstyd, wykorzystanie, że to nam odbiera całą radość z erotycznego życia. A szkoda...  Seks jest taki fajny i taki może być radosny, i dawać tyle bliskości. Żeby taki on był to trzeba stać się kobietą/ mężczyzną z własnym poczuciem wartości (tu też feromony mi pomogły  :razz: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałam dodać... 

Panowie z dziewicami w ramionach  :mrgreen: - warto zaopatrzeć się w Raw Androstenol i zapytać: "Kochanie/Kwiatuszku/itd. czego byś potrzebowała, abyś mogła spokojnie się ze mną pokochać?"

Raw Androstenol działa jak serum prawdy, pomaga się zrelaksować i otworzyć. Oczywiście pamiętajcie, żebyście byli sami we dwójkę w intymnej, miłej atmosferze. Jak dziewczyna ma zapewniony spokój, bezpieczeństwo, czułość i mężczyzna interesuje się jej problemami to łatwiej jej jest dość samej ze sobą do ładu. Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu takiego wsparcia. W relacji z drugim człowiekiem ważne jest żeby pierwszą, wspólną płaszczyzną była przyjaźń. Na przyjaźni zbudujecie i miłość i bliskość i namiętny seks. 

ps. piszę na podstawie własnych doświadczeń  :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość deszczyk

mi wystarcza urok osobisty ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cold Warrior

a właśnie.. jak uzyskać dostęp do strefy VIP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że jest jakiś algorytm, który oblicza, kiedy jesteś doświadczonym userem i wtedy daje Ci dostęp :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda, też własnie myśle, że coś takiego jest. Ale no nie moge sobie przypomnieć co to za algorytm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi