Skocz do zawartości
miklosza

Przyszla do mnie paczka BTB i

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie testuje od 2 dni i właściwie nie ma żadnego efektu a zapach ja wiem pachnie jak spirytus a dzisiaj z rana zaaplikowałem sobie 2 krople a wieczorem poczułem gorąco

taki ma być zapach

czy muszę używać perfum

jak dopasować dawkę

dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

akurat w BTB poza spirytusem wyraznie czuc fero. Musisz tylko znac ten zapch. Jest tez cos takiego,ze nie kazdy wyczuwa fero. Jedni je czuja, inni w ogole nie.

Peffum uzywaj zawsze! Kilka kropel BTB na skrore i na to psiknij perfumy. Ja zawsze po 2h ponownie aplikuje perfumy, aby fero sie nie przebijalo.

Proponuje 3 krople BTB codziennie przez kila dni, a jesli to nie da efektu, to sprobouj 2x wieksza dawke - 6 krople ponownie przez 1-2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rodrigo

dla mnie zawsze wydawało się to zwykłą podpuchą. Ale jednak jestem ciekawski i chcę spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj, ja początek polecam BTB, jest na tyle silnym feromonem, że odczuwalnym, a przy okazji ciężko z nim przesadzić, idealny dla niedoświadczonych, buduje tylko pozytywne relacje, może nie tak intynsywne ,ale bardzo uniwersalny na każda okazję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po prostu widziałem lepsze efekty. Jakoś bardziej mi pasuje. Poza tym, zapach jest zaje**sty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdura, BTB to bardzo dobre uniwersalne feromony, tylko Ty nie umiesz ich używać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie BTB jest super w budowaniu dobrej atmosfery zarówno z moim partnerem jak i z innymi ludzmi. Ja mam obecnie w swojej kolekcji kilka butelek różnych feromonów i używam ich w różnych kombinacjach i na różne okazje.

BTB chętnie stosuję w pracy - efekt mam większą sprzedaż niż inni handlowcy, i lepsze relacje z klientami (nawet jeśli chcą wnieść reklamację :D )

BTB stosuję, gdy mój partner wraca do domu i przenosi swoje frustracje z pracy. On szybciej się relaksuje, a ja mam święty spokój bo nie musze znosić jego focha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BTB to IDEALNE feromony do biznesu.

Jak się nie potrafi ich używać... to nie działają :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi