Skocz do zawartości

Uwodzenie byłej


raemorris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zapytać jakie feromony będą dobre do uwodzenia byłej kobiety. Zerwała ona ze mną niewiele ponad miesiac temu miedzy innymi dlatego ze byłem za spokojny, za bardzo skryty w sobie , nie bylem spontaniczny .. ogólnie nudny. Chce jej pokazać , że sie zmieniłem i zastosować do tego feromony wraz z jej ulubionymi perfumami jakie mam. Co wiecej przy wyjsciach do klubu chce wzbudzić w niej zazdrość nawiązujac kontakt z innymi kobietami. Myślałem o NPA ponieważ sa tanie . co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że będzie ci trudno przy pomocy feromonów sprawić aby wróciła.

bo już cię dobrze zba a fero sprawdzają się najlepiej podczas poznawania nowych osób, pomagają wywrzeć lepsze pierwsze wrażenie.

 

tobie proponuje kupić chusteczkę BTB na allegro na próbę bo są tanie i zaproś ją na jakaś romantyczną kolację.

Zrób coś czego z nią nie robiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinieneś jej nigdzie zapraszać. Feromony to dobry pomysł, ale jak powiedział kolega wcześniej: do poznawania nowych osób. Kup, próbuj i idź poznawaj nowe dziewczyny. Niech Twoja była Cię zobaczy z innymi jak się świetnie bawisz. Wtedy niech sama pomyśli: zmienił się!

 

Na siłe jej tego nie wmówisz, jesteś zaszufladkowany. Jak ją gdzieś zaprosisz, czy na randke/kino/kawę ona i tak będzie wiedziała, że robisz to po to żeby ją odzyskać i będzie czujna.

 

I krótko ode mnie: z feromonami jest tak, że różnie działają na ludzi. sam musisz testować, bo jeżeli na jednego świetnie działa BTB, drugi nie zauważy żadnej różnicy. W moim odczuciu, świetnie na kobiety działa:

- kropla PHX OXY pod nos

- po pół psiknięcia Chikary za uszami

i na to Fahrenheit

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie taki jest moj cel. Chce wzbudzic wieksze zainteresowanie plci pieknej. Chce byc lepiej postrzegany w towarzystwie plus chcialbym zeby ona sama poczula dzieki feromonom ze "cos jest nie tak " i na nowo zaczela sie mna interesowac . Celem nie jest to ze sie psikne , a ona na pierwszym spotkaniu rzuci mi sie w ramiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli - tak jak piszesz - widziała w Tobie mężczyznę atrakcyjnego fizycznie, to feromony mogą to wzmocnić i jeszcze bardziej ją nakręcić. Nie da się zmierzyć procentowo efektów feromonów (bo niby procentu czego?), pamiętaj jednakże iż:

 

1. działa tu zasada biblijna: "temu, co ma, będzie dodane" :D To znaczy, że jeżeli ktoś już z natury jest wygadany i atrakcyjny, to w jego przypadku feromony przynoszą znacznie większy efekt. Kobietom puszczają hamulce i trudniej im się oprzeć takiemu facetowi.

 

2. Z drugiej strony feromony nie działają jednakowo na każdą. Raz będziesz widział takie sobie efekty, a innym razem będziesz zaskoczony, że kobiety potrafią zachowywać się tak śmiało i otwarcie seksualnie.

 

Kończąc, na Twoim miejscu również zrobiłbym przerwę w kontaktach z ex, żeby jej nie naciskać i dać sobie czas na przebudowę wizerunku. A co do feromonów, to jeśli chcesz dodać sobie animuszu, najlepszy będzie Twój pierwszy wybór, czyli feromony NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi486 dobrze prawi! :D NPA jest silnym koncentratem i trzeba trochę popracować nad właściwą dawką. Choć oczywiście - dla chcącego nic trudnego!

 

raemorris możesz ewentualnie rozważyć zakup The Edge, gdyż to jest dokładnie to samo co NPA, ale mniej stężone i z dodatkiem perfum. Łatwiej się stosuje i nie musisz się martwić o przykrywanie feromonów własnymi perfumami. Jak dla mnie zapach The Edge jest w porządku, bardzo energetyczny i męski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem jeszcze NPA, ale w moim wypadku do uwodzenia bardzo fajnie zadziałał Pheromax. Lepiej według mnie dopłacić te 69(przypadek? Nie sadze :lol: ) złotych i kupić mercedesa feromonów :D

 

No i co do samego uwodzenia, podpowiem Ci, że głównym problemem uwodzenia byłej jest... uwodzenie byłej :wink: Zainteresuj się innymi, uwodź i szalej! Zapomnij o niej. Zmień się o 180 stopni i odetnij się od kontaktu z nią. Następnie po jakimś czasie pokaż nowego "JA" i daj jej szansę zainteresować się Tobą. Nie staraj się o Nią, to tylko utwierdzi ją w przekonaniu, że może Cię mieć. Traktuj ją jak koleżankę, niech poczuję twoją męskość, testuj fero, zobacz jak działa na nią. Jak się na Ciebie patrzy, chodzi zamyślona i w końcu zaczyna sama inwestować w bliższy kontakt :)

 

Zdawaj relację bo sam jestem ciekawy co z tego wyniknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam . Dzisiaj po ponad 2 tygodniowej przerwie spotkaliśmy się . Oczywiscie kropla NPA w szyje za uszy i nadgarski. Ogólnie to byłą zmęczona i to większosc czasu ja nawijałem jak najęty co akurat jest dziwne bo to było zazwyczaj jej "zadanie" . Wyczułem w niej troszke zazdrości , że zaczałem wychodzic do klubów itp . Myśle ze potencjalnym sygnałem działania NPA było to ,że na poczatku spotkania powiedziała, że zaraz spada do domu i musi sie jeszcze zobaczyc z koleżanką na co przystałem . Po pewnym czasie powiedziała żebysmy siedli na ławce po czym napisała jej ze jednak nie ma czasu sie z nia zobaczyc . Moze jej sie tez nie chciało jechac przez całe miasto , moze coś innego ale wierze ,że to zasługa NPA . Także póki co jeden punkt na korzyśc tych fero . zobaczymy co dalej

 

edit. dodam jeszcze , ze na koniec , na pozegnanie wyciagnalem reke lecz onna jakby lekko mnie za nia pociagnela zeby sie przytulić na chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów się z nią tak abyście się czegoś razem napili. alkohol i fero razem działają.

 

przeszczekam żebyś po pierwszych sukcesach z npa nie zechciał nałożyć go więcej.

Pamiętaj że fero w zamkniętym pomieszczeni działa mocniej więc nakładaj mniej.

 

Jak przedawkujesz to możesz się z nią w tedy pokłócić, może być ona drażliwa i łatwo wpadać w złość także npa z umiarem.

Z doświadczenia wiem że mniej znaczy lepiej.

 

Jak dziewczyna czuje się tym fero przytłoczona to często się zamyka i nie rozmawia.

próbuj dalej i zdawaj relację:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

npa tak działa właśnie.

zmniejsz dawkę i spróbuj ponownie.

Ja swoje npa rozcieńczałem alkoholem w innym pojemniczku aby uzyskać jeszcze mniejsze dawki.

 

W przypadku stosowania kropli to było mi bardzo łatwo się pokłócić.

 

Najlepsze fero do rozmowy to są fero z androstenolem jak chikara lub BTM.

Sam zastanawiałem się nad kupnem samego androstenolu i mieszać tak z npa ale ja się już kasy na fero na wydawałem i mi już starczy na eksperymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności