Skocz do zawartości

Phx OxyTrust na pierwszy raz


Chwp

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam 22 lata, jakiś czas temu poznałem super dziewczynę (27 lat).

 

Umówiłem się z nią na randkę, do restauracji.

 

Kupiłem Phx OxyTrust, bo nie zależy mi na przelotnych przygodach po dyskotece. Jak się biorę za jakąś dziewczynę, to tylko i wyłącznie w celu stworzenia zwiążku (dlatego wybrałem te wersję z oksytocyną).

 

Nigdy wcześniej nie używałem żadnych feromonów. Problemów z gadką, czy też nieśmiałośćią nie mam. Wręcz przeciwnie jak zacznę gadać z koleżankami nieraz, to po kilka godzin mija.

 

Wyglądam też dobrze (siłownia, bieganie) :wink: , do tego PUA przerobione od deski do deski w sumie i wytestowane parokrotnie.

 

Także te feromony to tylko taki subtleny dodatek i bez tego bym ją poderwał (ale stwierdziłem, że dodam trochę magi :P ).

 

Teraz najważniejsze pytanie:

 

- Jaką dawkę dać na to spotkanie i w jakie miejsce?

 

Nie będę miał za bardzo czasu na przetestowanie dawki, bo paczke dostanę w poniedziałek, a randka w niedzielę.

 

Czytałem, że jak dam za dużo to śmierdzi bardzo.

 

Podobno najlepiej dotknąć tylko się wężykiem i to starcza (dotknąć, czy dotknąć i przejechać?).

 

Czy np. prysnąć pół-psiknięcia?

 

Ktoś coś, podpowie?

 

Dzięki za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie pół-psiknięcia dałem na szyję wczoraj. Niektórzy mówią, że czują pot. Ja niczego nie czuję. Dawałem powąchać koleżanką nowy perfum (który był pryśnięty na feromony) i pytałem się czy ładny. Jedna powiedziała, że nie za bardzo (znajoma), a nieznajoma od razu powiedziała, że super zapach. Kolega natomiast zaczął w pewnym momencie kaszleć i powiedział, że to od kurzu, bo byliśmy w restauracji. Może to przez feromony?

 

Na randkę chyba dam jedno pełne psiknięci na szyję tylko (nie wiem po co dawać na nadgarstki, przecież będę siedział obok niej to prędzej z szyi będzie promieniować niż z nadgarstków). Na to dam 2 psiknięcia mocnych perfum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie byłem ze starą znajomą na spotkaniu. Dałem 1 psik i na to 3 psiki nowego perfumu.

 

Pytam się na początku spotkania - czy ładny perfum? Ona mówi, taki sobie - może być, ale nic specjalnego.

 

Na koniec spotkania (jakieś 2h potem), mówi - Coś ładnie pachnie. Ja się pytam, to może mój perfum? Ona wącha jeszcze raz szyję i mówi - tutaj z tej strony nie, z tej bardziej (tam gdzie poleciało więcej fero). Ja się pytam, ale co teraz ładnie pachnie? Ona mówi - coś ładnie pachnie, ale nie wiem jak opisać ten zapach :lol: .

 

Więc coś się zaczyna dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności