Skocz do zawartości

BTB - dziwne dzialanie


budfox

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

od niedawna jestem uzytkownikiem BTB. Kupujac ten feromon myslalem o zwiekszeniu swojej atrakcyjnosci dla kobiet i podkresleniu meskosci. Niestety zauwazylem dziwaczny efekt.

 

O ile zawsze jestem lubiany i budze duze zaufanie u wiekszosci ludzi to po aplikacji BTB ludzi zaczeli mnie omijac. Jedna ladna dziewczyna z ktora pracuje, z ktora zawsze dobrze mi sie rozmawia, wczoraj i dzisiaj w biurze ominela mnie "szerokim lukiem" i nawet nie powiedziala czesc. Nic nie zagadywala tak jak zwykle. Hmm...zadziwia mnie to troche....

 

Nie aplikuje tego duzo, tylko po kropli na kazdy nadgarstek i troche pocieram nadgarstkami szyje. Czy kiedys obserwowaliscie u siebie taki efekt?

 

Pozdrawiam

Kolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czegoś takiego nigdy u siebie nie zauważyłem. A jakie stosujesz do feromonów perfumy? Może chodzi o to, że zapach fero jest wyczuwalny, a nie każdy dobrze go znosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy na pewno przykrywa zapach feromonów? nie stosowałem nigdy tych perfum. Najlepiej zapytaj jakiejś zaufanej osoby, która prawdę Ci powie. Jeżeli feromonów nie czuć to stosowałbym BTB dalej i dopiero po kilku tygodniach ocenił ich wpływ na otoczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moi drodzy,

 

caly czas testuje BTB a nawet dokupilem PHX i w sumie to jak na razie nie zauwazylem jakies radykalnej zmiany.

 

Po pierwszych, dosc agresywnych reakcjach o ktorych pisalem jeszcze bardziej zmniejszylem dawke BTB, tylko po pol kropli za oboje uszu oraz musniecie na szyi rurka PHX. Na to perfumy.

 

Nie stosuje feromonow codzienne, a tak srednio co 3 dni, zeby porownywac reakcje kobiet niestety musze przyznac ze kobiety w ostatnim czasie zaczely komplementtowac moje zachowanie, ubior i perfumy ale... zwykle w dniach w ktorych nie mam na sobie feromonow.

 

Jedynie na samym poczatku, zaraz po zakupie PHX zdarzyla mi sie negatywna historia. Zaaplikowalem jedno psikniecie PHX na szyje i jedna znajoma w biurze (inna niz o kttorej pisalem wczesniej w kontekscie BTB), ktora zwykle jest raczej spokojna, zaczela sie na mnie wydzierac bez powodu. Po czym przez kolejne 2 tygodnie nie odezwala sie ani slowem a na kazde moje "czesc" odwracala sie do mnie pupa. Dopiero po tych 2 tygodniach sytuacja wrocila do normy.

 

Inna ciekawa historia, tym razem pozytywna. Jednego dnia zaaplikowalem za uszy wieksza dawke BTB (tylko to) po 2 krople, i nie przykrylem wyjatkowo perfumami. Ja bardzo mocno czulem won feromonow i wszystkie kobiety w biurze patrzyly sie na mnie, glupio usmiechaly lub tez nawet odwracaly za mna... To bylo tak strasznie widoczne, ze stwierdzilem, ze chyba po prostu ode mnie smierdzi... :-)

 

Niedlugo po tym doswiadczeniu, dalem raz do powachania jednej zaufanej znajomej moje nadgarstki z BTB i PHX (w roznych odstepach czasowych, zaraz po aplikacji, po 2h, po 4h), to stwierdzila, ze to pachnie na mojej skorze jak spalenizna. Nic nie mowila o pocie, smrodzie itp.

 

Nie wiem zatem co myslec o tej sytuacji....

 

To tyle. Coz, testuje dalej... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witajcie, 

 

na razie po kilku miesiącach testów, BTB to raczej "hit or miss", mnie wprawia w dobry nastrój, ale konkretnych, systematycznych, mierzalnych efektów to jakoś nie widzę. PHX to już w ogóle.

 

Niedawno dokupiłem małą buteleczkę NPA i będę testował mix NPA + BTB :-) Zacznę od jednej kropli NPA i dwóch BTB i zobaczymy.

 

Czy ktoś z was miał dobre efekty używając tego połaczenia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności