Skocz do zawartości

Tanie feromony z Allegro NIE działają!


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pytają mnie ludzie - co sądzę o jakichś nowych fero z Allegro. Zauważyłem, że w różnych sklepach, pojawia się coraz więcej podróbek fero, które kosztują dosłownie KILKA złotych! No przecież to jest śmiech na sali...

 

Ludzie, przecież to nie może działać! Samo wytworzenie najmniejszej ilości jakościowych fero w laboratorium to już koszt rzędu kilkudziesięciu zł, nie mówiąc o marży sprzedających. Jeśli ktoś sprzedaje flakon za 10zł albo mniej, to wiedz, że kupujesz wodę! Wodę, wodę i jeszcze raz wodę!

 

Prawdziwe feromony są bardzo drogie. Ich wytworzenie kosztuje dużo kasy. Zanim więc kupisz jakiekolwiek tanie fero, przeczytaj najpierw to:

http://www.feromony.pl/Porownanie-Produktow-Feromonowych

 

I się drugi raz zastanów. Lepiej nie kupić nic niż kupować bubel za 10zł. Tylko się zrazisz do feromonów. Szkoda twojego czasu i szkoda dawać zarabiać oszustom, którzy "feromony" piszą tylko na opakowaniu. Najlepiej to w ogóle odłożyć sobie kasę i kupić jakiegoś mercedesa, np. Chikarę. Wiadomo, że jakość kosztuje.

 

Jeśli chcesz spróbować czegoś z naprawdę wysokiej półki, o dużej zawartości związków semiochemicznych, to kup The EDGE, PHEROMAX, BTB czy Chikarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem feromony z allegro i niestety, nie zauważyłem kompletnie ŻADNEGO efektu. :evil: To jest masakra jakaś, pieniądze wydane w błoto... Oczywiście negatyw (w sumie nie pierwszy) za taką transakcję. Od tamtej pory stosuje tylko Pheromax. Jest niezawodny jak japońskie samochody 8) Sprawdzone od lat feromony a nie jakiś shit za dychę w którym jest woda w opakowaniu BTB i zmienioną naklejka... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Sęk w tym ze niestety przez te pseudo feromony na allegro cierpią oryginalne fero. Ktoś kupi taki szajs, a później się wypowiada ze za "dychę" kupił fero i nie działają, i ma wiele do powiedzenia na forach (osobiście czytałam na wizaz). Z drogiej strony nic się na to nie poradzi bo jest to drogi interes bo wielu woli oszczędzać, więc każdy leci po tanioche. Ja sama dałam się naciągnąć, ale tylko dlatego ze kupiłamna licytacji za parę groszy . Ale że temat tych produktów mnie fascynuje to się nie poddałam i w końcu trafiłam do najlepszych i oto jestem :) chyba już powoli uzależniona :D ale tylko spróbujcie usunąć sklep a pojadę demonstrowac - tak pisze- na wszelki wypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę lat temu (7 lat juz) czułam od kolegi takie feromony że poczułam się jak w "pachnidle".. oszałamiający, zapach który łaskotał wszystkie moje zmysły, boski zapach przez który chciałam [cenzura], zrobiła bym mu wszystko :). Ostatnio go pytałam co to miał za zapach.. ale..on nie pamięta co wtedy bylo, na pewno feromony w roll-one, ale nazwy nie pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje cały czas, proszę go żeby sobie przypomniał, ale tylko pamięta, że mały flakon z kulką. Poprosiłam Panią Justynę przy moim zamówieniu, żeby użyczyła mi próbkę męskiego RM i alchemy, przysłała mi ale niestety to nie to. Wydaje mi się że Kamil pamięta co to było, ale powiedzieć nie chce. Ja tylko pamiętam moją reakcję na ten zapach nie dawałam mu spokoju, więc dał mi troszkę na nadgarstek i mój nos przykleił mi się od ręki. Tak pobudzał, że ledwo się opanowałam, chodziliśmy jeszcze wtedy do szkoły i ciężko mi było powstrzymać ochotę na igraszki. 2 razy w życiu czułam ten zapach, od niego 2008r, i w kinie na seansie ktoś je miał w roku 2010 lub 2011 to zamiast oglądać film, ja szukałam źródła zapachu :). Każda osoba inaczej reaguje na fero, moja reakcja była dla mnie samej niezrozumiała ale ukierunkowana erotycznie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przerobiłam trochę męskich feromonów, bo szukam tego zapachu, tęsknie za tym zapachem, potrzebuję go czuć na moim facecie. Najgorsze, że nigdzie nie ma takiego feromonowego zaułku gdzie można by poczuć zapach każdego rodzaju, jak znajdę to pachnidło to na pewno się podzielę z Wami mężczyźni :), bo życie stało by się ciekawe gdyby choć jeden na 100 facetów tak pachniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłam co to za zapach, tylko niestety jest już nieosiągalny :(.. to Lure, edycja stara... Jeśli ma ktoś flakon pusty po nich lub macie namiar gdzie je kupić będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na forum wypowiadał się Gucio na temat Lure. Użytkował i starą i nowa wersję, jego zdaniem nowe ma słabszy zapach i nie jest już taki dobry :/. Ale zauważyłam że nowe tez zaczyna znikać ze sklepów. Gdybym znała sposób jak je stworzyć tą poprzednią wersję, była bym w stanie zainwestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności