Skocz do zawartości

Pheromax+Relatioship Magic


Angelika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie na forum jestem pierwszy raz . Prosze o porade

Mianowicie chodzi mi o ocieplenie relacji z mezczyzna z ktorym mam dziecko . nasze relacje ocieplily sie troszke po roztsaniu ale w dalszym ciagu jest napieta atmosfera . Dodam ze jestem osoba bardzo atrakcyjna i wiem ze feromony same w sobie nie dadza mi 100 % pewnosci ze wrocimy. Jednak na pewno mimo wszystko pomoga. Slyszalam ze Pheromax z domieszka Relationship Magic byloby dobre . Czy to prawda jakie jest dzialanie obydwu bo szczerze niewiem a za bardzo nie znalazlam tu watkow na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiesZ duzo czytalam na temat Pheromaxa Oxy on zawiera oksytocyne czyli tzw hormon milosci . Masz racje ..Narazie nie bede mieszac gdyz moja przygoda z feromonami sie zaczyna i nie chce aby miala odwrotny skutek. Jaka jest realna szansa ze uda sie po raz drugi wzbudzic zaufanie partnera . Ostatnie Pol roku naszego zwiazku to byly klotnie dlatego tez sie rozstalismy. Nie jestesmy ze soba pol roku ale mamy wspolne dziecko ktore nie ma nawet roku. U malego jest 3 razy w tygodniu a nasze relacje jakby ulegly poprawie. Rozmawiamy normalnie , smiejemy sie . Tak jest od miesiaca. Wczesniej jak przyjezdzal do dziecka ciagle sie

klocilismy . W obecnej chwili jest o niebo lepiej . Chce ocieplic nasze realcje i wierze ze mamy szanse sprobowac. Ogolnie kiedys bylismy dobra para . Mamy wspolne dziecko a ono zawsze laczy w jakis sposob ludzi. jakie jest dzialanie po phgeromaxie oxy czy ktos z was probowal. Powiem szczerze jestem bardzo atrakcyjna osoba . Jesli feromonki maja mi pomoc w lepszym samopoczuciu, oraz lepszych kontaktach z ludzmi i sprawienie ze partner bedzie patrzyl na mnie inaczej to chyba warto sprobowac :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprawy którą opisujesz doradzę ci abyś nie polegała wyłącznie na fero.

Fero to tylko dodatek.

Bardziej na twoim miejscu skupiłbym się na odnalezieniu przyczyny obecnego stanu rzeczy.

Związki nie tylko opierają się na atrakcyjności.

Problem może zupełnie tkwić gdzie indziej nie koniecznie po twojej stronie, może po jego a może jeszcze gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja zdaje sobie sprawe z tego ze feromony nie dadza mi 100 % pewnosci i nie zrobia wszystkiego za mnie. My po mojej ciazy sie bardzo klocilismy , wieczne hustawki nastrojow, nieopanowane ataki gniewu , placz . Jak sie dowiedzialam powodem tego jest chora tarczyca ktora lecze i jest o niebo lepiej. Jestem spokojna i stabilna emocjonalnie w obecnej chwili. problem w tym ze partner z ktorym mam dziecko boi sie ze to sie powtorzy. Choc widac ze nabiera lekkiego zaufania i nasze relacje nieco sie ocieplily bo juz rozmawiamy normalnie i spedzamy czas z dzieckiem smiejac sie . I tak jest od ponad miesiaca gdy terapia hormonalna zaczela przynosic efekty . Wiem na czym polega moj problem. tak jak wspomialam ocieplily nam sie relacje a zalezy mi na tym aby nabral wiekszego zaufania do mojej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chorobe stalam sie nadpobudliwa,zachwiana emocjonalnie , latwo wpadalam w zlosc i ataki placzku bylam jak chodzaca bomba. dlatego mial dosc moich hustawek. Zawsze bylam szczesliwa , zadowolona osoba przez chorobe wycofalam sie strasznie. Dlatego pisze ze po terapi wracam do stanu z przed choroby. Wiem ze minie sporo czasu zanim wszystko sie ureguluje. Tak jak pisalam feromony nie maja mi posluzyc i zrobic wszystko na mnie bo to nie mozliwe. na pewno pomoga mi oceplic relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Perfumy oczywscie testowalam wychodzac z domu jakiez bylo moje zaskoczenie wsiadjac z synem do autobusu a tam stojac Pan zaczyna ze mna rozmawiac i tak dobre przez cala droge opowiadajac szczegoly z zycia , jego dzieci, gdzie mieszkaja , czym sie zajmuja byl niezmiernie mily i usmiechniety .

 

Kolejna sytuacja odwiedzil mnie sasiad z ktorym mam kontakt od lat no bo mieszkamy pietro wyzej . Po 30 minutach rozmowy wyznania ze gdybybyl sam to na pewno by byl ze mna. Po czym z zaskoczenia chcial mnie pocalowac wiec moja reakcja byla szokujaca na tego typu zaloty. Troche klopotliwa sytuacja . Tyle razy byl u mnie w odwiedzinki i nigdy nie poruszal takich teamtow a tu zaskoczenie

 

Kolejna to taka ze spotkalam sie z moim przyjacielem ktory nas odwiedza i zawsze mi pomagal wsparciem w trudnych momentach z ktorym mialam normalny kontakt czy bylaby mozliwosc abysmy sprobowali , czy mam w planach zejsc sie z mezczyzna z ktorym mam dziecko. Bo zawsze mozna sprobowac i zobaczyc co z tego wyjdzie totalnioe mnie zamurowalo

 

na pewno z tata z ktorym darlam koty od kilku dni mam dobry kontakt bo jest milszy i rozmowniejszy,co mu sie nie zdarza bo nalezy do osob wiecznie niezadowolonych i klotnilwych

 

Oraz ostatnia sytuacja oczywiscie byl moj partner. Zawsze miedzy nami odkad sie rozstalismy byla napieta sytuacja gdyz w ostatnim czasie zbyt wiele sie zdarzylo i kazde z nas wycierpial. Poprosilam o szczera rozmowe czy sa realne szanse na powrot gdy oboje staniemy na nogi. Czy mnie kocha?

Powiedzial ze uczucie sie wypalilo przez oststnie sytuacje ale czuje cos do mnie . Powiedzialam ze powinnismy sprobowac bo mamy synka i wspolnie duzo przezylismy ale ze nie bede go trzymala pazurami nic na sile. Powiedzial ze kiedys mial nadzieje ale teraz nie wiem. Po godzinie spedzonej rozmawiajac zaczal patrzec prosto w oczy dluzszy moment i bylo widac w tym spojrzeniu uczucie . Wychodzac przytulil mnie co nam sie nie zdarzylo od dluzszego czasu . Odchodzac zapytalam czy wogole mamy szanse szczerze jesli nie ma zamykam temat. Slowa ktore uslyszlam zrobmy najpierw porzadek ze swoimi sprawami stanmy troche na nogi bo dla nas obojga ten okres byl strasznie ciezki i potem bedziemy probowac.

 

Wniosek naprawde dzialaja . Osobiscie uwazam ze troszke ocieplil nam sie kontakt bylo dosc milo i swobodnie sie rozmawialo. Zawsze to dobry poczatek bo ten feromon sluzy do lamania barier . Mi zalezy na lepszej komunikacji z nim i nazwiaznia wiezi bez wzgledu jak potocza sie nasze relacje.Uwazam ze to juz mi sie troszke udalo skoro przez 5 minut patrzylismy sobie w oczy z poruszeniem i lzami w oczach .Uwazam ze jesli jestesmy sobie pisani to bedziemy razem.

 

Fakt ze feromony dodaja pewnosci siebie , stalam sie bardziej usmiechnieta, zadowolona i na pewno bede z nich korzystala .

Z racji tego ze za 3 miesiace wracam z urlopu macierzynskiego i juz przygotowuje sie do pracy , a moja branza jest bardziej sprzedazowa , chcialabym wiedziec co mozecie polecic. Chodzi o komunikacje noi lepsze wyniki sprzedazowe. Bo po 1,5 roku siedzenia w domu troszke sie wycofalam . Nie mam na codzien az takiego kontaktu z ludzmi, poniewaz mam male dziecko.

 

Podsumowujac feromony sa swietne do budowania relacji z ludzmi, wzbudzaja zaufanie, ludzie sa bardziej otwarci .

Jesli chodzi o mezczyzn to dziala.

Uwazam ze wieksza moc maja na nowo poznanych osobach lub takich z ktorymi jakis czas nie mialo sie kontaktu , to na pewno zauwazylam.

Jesli chodzi o przypadek ktory ja mam czyli partnera z ktorym mam dziecko to tu znacznie trudniej gdyz on mnie zna ale byc moze sie myle . W czwartek znow bedzie u dziecka wiec zobaczymy w jaki sposob przebiegna dalsze relacje o czym napisze

 

Jednak forum jest mega pomocne

Dzieki ludziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio Pheromax stosowałem w dzień kobiet na dużej dyskotece.

 

Po raz kolejny przekonałem się , że pheromax działa. Aplikacja w toalecie i wychodzę. Po chwili poprawa nastroju , uśmiech na twarzy. na Dancingu się działo. Szybko koło mnie znalazła się blondyneczka. To ja ją w obroty i tak potańczyliśmy gdzieś z 1 h. Pierwszy raz zdarzyło mi się aby dziewczyna mnie macała w miejscach intymnych na dyskotece. Potem obtańczyłem jeszcze kilka dziewczyn. Sytuacja , która utkwiła mi w pamięci . Stoje sobie przy barze i poczułem uszczypnięcie w pośladki i nieznajoma mi dziewczyna zaczęła ze mną tańczyć. Jej chłopak nie był zbytnio zadowolony.

 

Wrażenia są takie, że phoermax do zabawy i podrywu bardzo fajnie. Sexualnie również. Ale czy można na tym zbudować związek to ciezko powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na moim facecie wypróbowałam BTB z The Edge, efekt bym niesamowity :).

Znamy się od 7 lat, para jesteśmy od 4,5 roku, małżeństwem od 5 miesięcy.. pierwszy efekt miksu ukazał się jak byliśmy w kinie na 50 twarzy Grey, mój mąż po seansie ubierając mnie w płaszcz mówi że chciał by być tak bogaty jak grey i spełniać moje marzenia, że mnie kocha cały czas mnie przytulajac. W samochodzie łapał mnie za kolana i przyciągał bliżej tak jak bym miała mu uciec Hehe. . najsmaczniejsze jest to ze się nie kłócimy od kiedy stosuje btb dlatego feromony warte są inwestycji :).

 

Btb + the edge = mójnumer jeden (póki co)

 

Kręcimnie temat pheromax oxy i npa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego zrob mieszanke Pheromaxa z the Edge probowalam i efekt jest naprawde powalajacy. :)

Pheromax Oxy jest bardziej na poprawe relacji oraz wzbudzenie zaufania wiec jesli masz dobre relacje ze swoim facetem mysle ze nie bedziesz tego potrzebowac i mozesza zaczac od zwyklego Pheromaxa :)

Ja mam troszke inna sytuacje bo stosuje Phero Oxy aby ocieplic kontakty , bo mam fatowa sytuacje . On pozwala mi bardziej na lamanie lodow aby nasze kontakty troszke byly lepsze .I faktycznie sa lepsze bo widze roznice juz po pierwszym zastosowaniu tego produktu. Zreszta to zalezy od nastawienia 2 czlowieka bo jak ktos ma zle nastawienie i jest na nie to nawet feromony nie pomoga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożyczę psika pheromaxa od przyjaciółki bo ma :), może użyczy ciut, albo zainwestuje sobie w próbkę :).

Ogólnie to posiadam the edge, btb, i relationship magic.

Robię sobie małe testy, raz udane, raz nie (jak przesadzę) :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy waszych historii po używaniu mieszanek.

 

U mnie to działa głównie na płaszczyźnie seksualnej. Próbował ktoś PHX + NPA?

 

Jeżeli chodzi o PHX i RM to raczej zainwestowałbym w PHX OXY w tym zestawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromax Oxy sprawdza sie idealonie nawet wsrod ludzi bo stosuje probke ktora mi starczy mi na jakies 1,5 tyg spokojnie. Ja wzielam wlasnie ten produkt do lamania lodow najprawdopodobniej jutro przyjdzie mi buteleczka btb wiec z tym bede mieszac aby poprawic kontakty z facetem. Powolutku na spokojnie postosuje Oxy z BTB przez okres miesiaca . Po to aby dac czas ujak rozwinie sie sytuacja . Gdy zauwaze wieksze efekty z automatu przejde na Pheromaxa zwyklego z btb badz myslalam polaczyc pheromaxa z the edge . The edge sam w sobie pieknie pachnie zapach cudowny. Zobaczymy co zadziala i da wiekszego kopa czy PMX z btb czy PMX z the Edge.

Jesli nie uda nam sie byc razem trudno przynajmniej ulozymy sobie relacje .

Walczylam pol roku

Jest tylu facetow ze moze trafi mi sie osoba warta wikeszej uwagi i nikt nie jest niezastapiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności