Skocz do zawartości

Czy warto, jeżeli tak to jakie?


piterek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno rozstałem się z dziewczyną, ale to nie było takie zwykłe rozstanie bo 3 miesiące przed ślubem go odwołała, nie będę się wdawał w szczegóły.

Chodzi o to, że spadła moja pewność siebie, która zawsze miałem, zawsze byłem duszą towarzystwa, itp. ale po 5 latach związku pewne męskie nawyki poszły w odstawkę, ponieważ założono mi kapcie i usadowiono przed telewizorem i tylko mi brzucho rosło :)

chcę wrócić do gry, ale przez utratę własnej wartości trochę się boję i chciałbym się wspomóc jakimś feromonem, myślałem o PHEROMAX lub PHEROMAX OXYTOCIN, w zasadzie to nie wiem czym one się różnią, chciałbym, żeby ten specyfik działał na laski w klubie jak i na randce z której może wyjść coś poważniejszego i w supermarkecie na zakupach, no i żeby moja była jak się kiedyś na mnie natknie, pomyślała : ku#$@ co ja najlepszego zrobiłam :)

Proszę o porady :)

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wiele podpowiem bo babą jestem...

ale czytam sporo na tym forum, choć mało się wypowiadam..

poleciłabym Ci Chikarę jako Twój codzienny dopalacz, a jeśli masz na tyle funduszy pozwól sobie także na Pheromax, mysle że zwykły, bo Phromax oxytocin z tego co czytam jest łagodniejszy. Zawsze mozesz zamowic próbkę obu Pheromax'ów i zdecydować

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, fero same za Ciebie nie zrobią podrywu. Do PHX polecam też to:

http://www.feromony.pl/samiec-alfa

Super poradnik :)

 

Laski lubią pewnych siebie, zdecydowanych i męskich gości. :D

Dokładnie. Musisz przyznać, że podobają Ci się maksymalnie męscy faceci, pewni siebie, dominujący... Tacy, którzy potrafią jednym spojrzeniem wejść do twojego wnętrza i zrozumieć Cię, wytworzyć w Tobie ekscytujące emocje i fantazje.

 

Feromony właśnie takich mężczyzn kreują. Pheromax to prawdziwy MUST BE każdego wartościowego faceta, który daje kobietom wszystko to co najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności