Skocz do zawartości

Rabat na feromony.pl


tKarolla

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, zauważyłam że każde jednorazowe zakupy za min 60 zł na feromony.pl wiążą się z dodatkowym 1% -towym rabatem, moje pytanie brzmi do jakiego najwyższego rabatu można dojść? Proszę pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczera to naprawdę jestem zachwycona sklepem feromony.pl.

 

1. Obsługa (Pani Justyno - pozdrawiam :))

2. Szybkość realizacji zamówienia + dodatki

3. Paczka "niewitka" :)

4. Odpowiedź na każde pytania i fajne podpowiedzi

5. Ferum.pl

6. Zniżka i kody

7. Mnóstwo wyczerpujących odpowiedzi na samej stronie feromony.pl

8. Dokładny opis i fajne przejrzyste rozmieszczenie produktów sklepie

 

SAME PLUSY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam the edge zapach mega boski i poprawiają mi humor :). Tylko nigdy npa nie używałam i jestem ciekawa co do działania. I zastanawiam się czy kupić the edge na 'zaś' w razie jak zużyje aktualne czy npa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że dostanie Pan cos gratis o czym w ogóle nie było by mowy na allegro ale.. fakt faktem widziałam ze na allegro poniektóre feromony dostępne na feromony.pl są tańsze lub z gratisową wysyłka. Tu się zgadzam warjato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egre, to specyfik, który posiada stężenie substancji zapachowych (na próżno szukać feromonowych) aż 21,4%! Jak mówi producent: są to naaaajleeepsze na rynku feromony, które dodają nieodpartego uroku, wdzięku i seksapilu. Jak zadziałały na mnie? Dodały mi... nieodpartego zażenowania, które towarzyszyło mi już po samym zaaplikowaniu (zapach to kombinacja mydła, kostki toaletowej, starego płynu po goleniu + dodatek płynu do mycia naczyń, zapachu feromonów niestety nie czułem). Produkowane są przez firmę "krzak", ciężko więc dostać jakiś numer telefonu, gdzie można byłoby szukać pomocy. Wydałem na nie 9 zł + koszty wysyłki (15 zł). Cena mówi sama za siebie.

 

Według mnie tą sprawą powinna zająć się prokuratura. To oszustwo w biały dzień. Percept Man też się na chwilę pojawiło, to samo jest z innymi specyfikami o wątpliwej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cogonieznajom przynajmniej się pośmiałam, nie czytałam jeszcze takiej wesołej recenzji hehe :D , co to za firma "krzak".. :D. Ja mam nieraz dziwne skojażenia, więc nie będe się dzielić tym na forum hehe

 

A tak na poważnie, to tym regulowaniem prawa dotyczących zapachów oraz feromonów powinien się ktoś zająć, bo naprawdę niektórzy dadzą się tak naciągać, że mi ich po prostu szkoda. Wiadomo atrakcyjna cena zawsze kusi, ale niestety coś za coś.. Ja przygodę z feromonami rozpoczęłam stosunkowo wcześnie, jako nastka, 8 lat wstecz, i przez ten czas kupowałam różne specyfiki, ale dopiero gdy przypadkiem trafiłam na feromony.pl, kupiłam i poczułam prawdziwe feromony i ich autentyczne działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności