Skocz do zawartości

Zapytanie do Ferum


lunatic

Rekomendowane odpowiedzi

...i nie tylko

www.feromony.pl

Dobre, silnie stężone feromony działają na każdego, bez wyjątku. Mimo, że brzmi to niewiarygodnie, markowe produkty oparte na feromonach mogą sprawić, że:

-wzrosną obroty w Twojej firmie

-zainteresowanie Twoją osobą znacznie wzrośnie

-rozbudzisz uczucia partnerki, bądź partnera

-wzniecisz podniecenie seksualne

Moje pytanie to jaki jest najlepszy produkt do trzeciego punktu, ale jeżeli partnerka jeszcze partnerką nie jest (Chikara odpada).Mam nadzieje ze wybaczycie ze zadaje tyle pytan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relationship Magic + NPA lub PHEROMAX (bardziej agresywna mieszanka)

lub

Chikara + NPA lub PHEROMAX (delikatniejsza mieszanka).

 

Ich feromony będą się wzajemnie uzupełniać. Czasami może wystarczyć sam RM lub jedynie NPA. Musisz sprawdzić, jak reaguje na konkretne feromony Twoja partnerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbym jeszcze prosic o wypowiedź w sprawie tego drugiego postu

nie rozumiem jednaj rzeczy, RM zawiera najwiecej Androstenonu-0,018%,który z tego co czytałem słuzy głównie do uwodzenia ,Androstenol 0,007,o którym własnie pisze ze on jest tym feromonem socjalnym poprawiajacym komunikacje itp i Androsteron 0,005% , wiec moze mi ktos wytłumaczyc skoro zawiera on głównie feromon słuzacy do uwodzenia dlaczego ma on zupełnie inne zastosowanie i z tego co czytałem jako srodek do uwodzenie sie nie sprawdza???

Tak jest, ponieważ androstenol i androsteron łagodzą "podrywcze" działanie androstenonu- na to wychodzi, że nawet niewielka ilość tych składników może zmienić działanie.

Chociaż RM zawiera 0,018 androstenonu, a Alchemy 0,015- niby więcej, ale dodatkowe 0,012% w RM tworzy inny produkt.

_________________

I bez feromonów ludzie się kochają!

Pozdrawiam!

Ali

No ale przecież w Pheromaxie przy 2 mg Androstiadenonu tez jest 1.8 mg Androstenolu, wiec tutaj juz nie łagodzi czy jak?

 

 

Ciekawa sentencja. W Pheromax jest 1,2mg androstenonu, 1,8mg androstenolu i 2,0mg. Niby androstenol "neutalizuje" działanie androstenonu, lecz jest zawarty tutaj także adrostadienon, który niby jest najsilniejszyn atraktantem seksulanym, ale- po lekturze Twojego następnego posta- trochę w to zwątpiłem.

http://ferum.pl/viewtopic.php?t=276

 

Aha, jeszcze jedno- przecież androstenol podobno łatwo się utlenia i zmienia się w substancję zwaną androstenonem

_________________

I bez feromonów ludzie się kochają!

Pozdrawiam!

Ali

Cytat:

Aha, jeszcze jedno- przecież androstenol podobno łatwo się utlenia i zmienia się w substancję zwaną androstenonem

 

No właśnie jak to z tym jest, on się chyba nie utlenia po zaaplikowaniu na skóre, bo wtedy nie byłoby różnicy czy produkt zawiera Androstenol czy Androstenon? I jak to jest z tym działaniem łagodzącym Androstenolu, w RM łagodzi a w Pheromaxie już nie? Bo tu z tego wychodzi,że RM też powinien być dobry do uwodzenia

Mógłbym prosić Ferum o wypowiedź w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności