Skocz do zawartości

Feromony na uwiedzenie przyjaciółki


kowalskkii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem tu nowy , zastanawiam się nad kupnem feromonów żeby uwieść moją przyjaciółkę którą znam z 5 lat.

Prosiłbym was o pomoc w wybraniu odpowiednich feromonów , dobrze się znamy i często z sobą rozmawiamy o wszystkim.

Ja jej się zbytnio nie podobam mówi że jestem ok , chciałbym żeby do czegoś doszło Żeby dosłownie rzuciła się na mnie :)

Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samych fero żadna dziewczyna na ciebie się nie żuci. Życie to nie reklama feromonów.

Ja ci polecam Chikarę i jakieś przyjemne miejsce z alkoholem.

Musisz ją wprowadzić w dobry nastrój, niech się śmieje przy tobie to + alko + fero i może coś zdziałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja jest prawdziwa na 100%. Nie korzystałam w prawdziwe ze zwrotu i nie mam zamiaru, bo naprawdę jestem zadowolona, pozatym to feromony.pl - nie rzucają słów na wiatr :). Jestem szczęśliwą posiadaczką The EDGE, BTB i Reationship Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Torreador

Jak nie macie powodzenia u kobiet to polecam Alluramin,to feromony dzięki którym zwiększyło się moje powodzenie u kobiet,polecił mi je kumpel i to naprawde działa.Nie jestem typem macho a kobietki same zaczęły do mnie zagadywać.Polecam.

 

[uSUNIĘTO LINK SPAMERSKI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torreador coś mi się wydaje, że celowo reklamujesz, konkurencja?

 

Nie warto kupować Alluramin bo pachnie dziwnie/słodkawo, jak perfumy dla dojrzałej kobiety. Wypowiadam się po raz wtórny. Przewinęły się przez nasz dom, i na szczęście pozwolono nam je odesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny Pheromax myślę że jest git, dlatego że z oxy podobno szybko wietrzeje oksytocyna, a oksytocyna odpowiedzialna jest za zaufanie. Na początek polecam zwykły bez oksytocyny. Proszę poczytać, jest wiele wypowiedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Warto na początku kupić próbkę?

i sa dwa PHEROMAX OXYTRUST Man i PHEROMAX Man który lepszy?

Nie zawsze droższy znaczy lepszy :smile:

 

Nie warto kupować próbek. Nie masz na nie gwarancji zwrotu, to raczej produkt dla stałych użytkowników, którzy znają już swoja dawkę i chcą na przykład zastosować na jakiejś imprezie.

 

Jak wrażenia z użytkowania?

 

Mów jej w żartach, że Cię podrywa, próbuj przekraczać powoli te linie seksualności, bądź alfa. Niech zobaczy Cię wśród innych, pięknych kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności