Skocz do zawartości

Feromony na uwiedzenie przyjaciółki


kowalskkii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam używam pheromax od kilku dni właściwie nie zauważyłem jakiś zmian chciaz.. Nie dawno spotkałem się z swoją przyjaciółka wydawało mi się że była może milsza bardziej rozmowna? Chyba że ona zzachowywała się tak jak zwykle a mi się tylko wydaje. Nie wiem jeszcze zobaczymy czy pheromax naprawdę działa będę pisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Używam fero od jakiegoś czasu raczej nie widzę efektów chociaż może sam nie wiem.

Ostatnio dałem na siebie 4-6 psikniec dwa na szyje resztę na ręce aż po łokcie. Spotkałem się z moją przyjaciółką przez jakiś czas było ok ale później.. Obraziła się na mnie z byle powodu... Nigdy wcześniej tak nie było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 psiknięć to O WIELE za dużo. Masakra jakaś. Ciesz się, że cie nie skopała. Po takiej dawce Androstenonu różne rzeczy się dzieją :wink: 1 psiknięcie to naprawdę odpowiednia ilość. Pamiętaj, że feromony to nie perfumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Używam już dosyć długo od czasu gdy do was napisałem wyżej.

Nie widzę żeby coś się zmieniło wszystko jest tak jak było przed kupieniem fero.

Byłem na obozie również nic nie było żadnych takich sytuacjach jak tu opisują o tych feromonach.

Dawkowalem różnie eksperymentowalem z dawkami na obozie i tak jak wspominałem bez rezultatu.

Mało mi zostało fero więc myślę że je oddać dzięki tej gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Według mnie najleprzym sposobem na poderwanie wieloletniej przyjaciółki jest odsunięcie się od niej na jakiś czas (ale tak, żeby się nie obraziła). Po pewnym czasie jak nie będzie Cię widziała dość długo, może zobaczyć Cię w innym świetle, nie jak wieloletniego przyjaciela ale jako Mężczyznę. Feromony bardzo w tym pomagają zwłaszcza Pheromax. Ważne jest też, żebyś przestał traktować ją jako przyjaciółkę, tylko jak Kobietę. Podejście ma duże znaczenie, a feromony tylko w tym pomagają.

Piszę z własnego doświadczenia. Miałem przyjaciółkę dosłownie od podstawówki i podobała mi się zawsze, ale widziała we mnie tylko kolegę, przyjaciela, ten sposób, co opisałem pomógł i nawet byliśmy razem ponad rok. Popsuło się między nami, ale to już inna bajka.

W tym wszystkim jednak, jak już pisałem najważniejsze jest podejście do drugiej osoby, a feromony pomagają przełamać lody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności