Skocz do zawartości
tKarolla

atomizer - proporcje - łączenie - rodzaje

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani..

Czytam tu juz trochę i nie znalazłam nic o łączeniu fero w atomizerze.

Interesuje się tym tematem od kiedy Pani Justyna w mailu wspomniała, że to bardzo przydatny gadżet. Zastanawiam się też nad jego zakupem.

Mój temat ma na celu dzielenie się forumowiczów na temat ich sposobu łączenia fero, bądź perfum i feromonów w tym małym cacku.

Chodzi o rodzaj zapachów i afrodyzjakow, jak i proporcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swego czasu kupiłem zestaw pod tytułem manufaktura zapachu, zestaw bardzo ciekawy. Tym bardziej że były tam akcesoria jak atomizer, pipety, mieszadełko i kompozycje zapachowe do tworzenia własnych perfum. Naprawdę świetne, oczywiście mieszałem też perfumy i feromony. Fajna sprawa bo zanim uznałem że zapach mi odpowiada przy łączeniu perfum i feromonów mogłem tworzyć własne kompozycję zapachowe i ''dopieszczać'' zapach feromonów bezzapachowych. Mogła byś rozwinąć pytanie, bo samo kupno atomizera i miksowanie polega tylko na wlewaniu perfum i feromonu a nie tworzenie np. nowych zapachów. Myślę też że dobrym zakupem było by też kupno próbek różnych perfum (ja tak robiłem, sporo tego np. na allegro) i sprawdzanie który zapach ci odpowiada, myślę że to lepsze niż kupno gotowca bo w końcu nosi się własny, nie powtarzalny zapach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Atomizer fajna sprawa. Przelewasz sobie do niego własne perfumy i fero. Ja mam kilka i w każdym mam inny miks i inne perfumy - zależnie od okazji i ochoty biorę ze sobą inny atomizer. Z reguły zawsze mam ze sobą 2 w kurtce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grzechotnik Twoja wypowiedź bardzo mi się podoba. Ciekawe i bardzo zachęcające.

W temacie ogólnie chodziło mi o to żeby użytkownicy atomizerów podpowiedzieli ile ml/kropel i jak mieszać, co z czym pasuje a co nie, ile wychodzi im mieszanki i na ile starcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi