Skocz do zawartości

Co zrobić? Fero


xmar42

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny powiedzcie mi, jak macie na sobie fero to chłopaki podchodzą do was czy wy same zaczynacie działać?? Używam fero (Pheromax i NPA) od kilku miesięcy i jak na razie nic nie zauważyłam. Jestem raczej osobą wstydliwą, więc podejście do obcego chłopaka to dla mnie horror. Jak jest u was, same zaczynacie rozmowę, czy raczej oni podchodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zauważyć jakieś zainteresowanie z ich strony. Niestety obracam się w towarzystwie z dziewczynami ładniejszymi ode mnie i zainteresowanie zawsze pada na moje koleżanki. Czytałam, że po Pheromaxie faceci zaczną mnie zauważać, ale nic takiego się nie dzieje (a nie jestem jakąś straszną paskudą, ale jestem dość niska to może dlatego, bo wiadomo, faceci wolą wysokie i zgrabne). I moje pytanie czy oni wgl wyczuwają te feromony ode mnie? Jaką dawke wy stosujecie Pheromaxu i gdzie, że działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno psiknięcie Pheromaxem na nadgarstki jest podobno najlepszą opcją, ale z tego co wiem, większość ferumowiczów dostosowuje dawkę "pod siebie".

 

Miej otwartą postawę, dawaj sygnały zainteresowania, baw się włosami, uwodź wzrokiem. Stosuj fero tylko w dni parzyste, zobaczysz jak działają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
W dni parzyste, ażeby zobaczyć różnicę w działaniu :)

 

Jeżeli chodzi o Egre - to w moim opisie "Sprawdzonych feromonów" widnieją one raczej w celach humorystycznych :D Przybliżę Ci moją recenzję na temat tego tajemniczego specyfiku:

 

Egre, to specyfik, który posiada stężenie substancji zapachowych (na próżno szukać feromonowych) aż 21,4%! Jak mówi producent: są to naaaajleeepsze na rynku feromony, które dodają nieodpartego uroku, wdzięku i seksapilu. Jak zadziałały na mnie? Dodały mi... nieodpartego zażenowania, które towarzyszyło mi już po samym zaaplikowaniu (zapach to kombinacja mydła, kostki toaletowej, starego płynu po goleniu + dodatek płynu do mycia naczyń, zapachu feromonów niestety nie czułem). Produkowane są przez firmę "krzak", ciężko więc dostać jakiś numer telefonu, gdzie można byłoby szukać pomocy. Wydałem na nie 9 zł + koszty wysyłki (15 zł). Cena mówi sama za siebie.

Według mnie tą sprawą powinna zająć się prokuratura. To oszustwo w biały dzień. Percept Man też się na chwilę pojawiło, to samo jest z innymi specyfikami o wątpliwej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Napisała "w dni parzyste" by nieco ukoloryzować swoją wypowiedź i mysle, ze 80% spolecznosci by ogarnelo o co chodzi ; )

 

BTB moim zdaniem ciezko przedawkować, NPA juz duzo latwiej.

Na samym poczatku mojej przygody z fero stosowalem 3krople btb i npa do pracy efekty były kazdego dnia i to u osob ktore juz mnie znaly.

Po pewnym czasie stosuje teraz tylko 1,5kropli btb i npa i styka. Pamietaj tez, ze to czy bedzizesz w pomieszczeniu gdzie jest duzo ludzi czy na dworze ma ogromne znaczenie.

Ja raz zaaplikowalem 3krople btb i npa, pozniej jeszcze przzed wyjsciem poprawilem po 1kropli, a impreza byla w zamknietym pomieszczeniu gdzie bylo z 7osób i to byl jedyny raz kiedy przedawkowalem fero, bodajze npa. Budzilem podejrzenia i smierdzialem ostro. Ale nie wyzywali mnie jakos tylko mowili, ze smierdze i oskarzali mnie to o kradziez czegos tam, nie wazne czego ; D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności