Skocz do zawartości

Feromony nie działają...


Monia 122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, śmiem twierdzic, że feromony nie działają. Kupiłam pheromax dla przyjaciółki, chciałam jej pomoc w znalezieniu faceta i popryskac ją bez jej wiedzy. Nic to nie pomogło. Na dodatek popryskalam wieczorem siebie i męża poduszkę i nic, a nawet było jeszcze gorzej niż zawsze, To nie działa, jestem zła na siebie, że dałam się na to nabrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Monia,

 

Zastanawiałam się kiedyś nad feromonami - czy stosować je dodatkowo w związku, aby zwiększyć pożądanie? 

 

Zaczęłam stosować. Zauważyłam, że efekty w związku są uzależnione od wielu czynników. Feromony są fajnym wabikiem, ale jak w stałej relacji któryś z partnerów jest niezadowolony z siebie, ze swojego życia, ma niskie poczucie wartości to seks staje się rzadkim kąskiem. To czym się chciałam z Tobą Monia podzielić to że ważne jest też to czy umiemy tworzyć dobrą relację, dobrą atmosferę, która pomaga stawać się nam coraz bardziej zadowolonymi z siebie ludzmi. Tam, gdzie ktoś kryje w sobie kompleksy, albo strach przed wykorzystaniem tam seks jest słaby. 

 

Poza tym feromony to nie jest magiczny eliksir jak w filmie "Eliksir Miłości" z Sandrą Bullock. Feromony to dodatek do naszej osobowości, do naszych gestów, miłych słów, do naszego wyglądu. To jest takie wzmocnienie naszego osobistego wdzięku. 

 

Z mojego doświadczenia wynika, że feromony najlepiej jednak stosować na czyste ciało i na to psiknąć ulubionych perfum. Do tego zmysłowa bielizna, albo jakiś fajny ciuszek który wiesz że kręci twojego męża :)   Szanse na sukces zwiększa też wybranie takiej pory i miejsca, które jest przez Was kojarzone seksualnie. 

 

Niestety rutyna, zmęczenie, stres oraz wzajemne pretensje znacznie obniżają libido i żadne cuda nie zadziałają. Więc może wypróbuj Pheromaxa jeszcze w innych okolicznościach. Ja na początku też miałam wątpliwości do tego specyfiku, ale teraz śmiało polecam go wielu kobietom z osobistą instrukcją obsługi. Mój zawód powala mi dość często słuchać zwierzeń rozczarowanych, zrezygnowanych kobiet z powodu nudy i rutyny w związku. Proszą o cudowny przepis na libido dla siebie, bądź męża. Powiem Ci, że taki specyfik nie istnieje. Zawsze poprawa w relacji damsko-męskiej następuje w efekcie wprowadzenia kilku zmian, kilku wabików - od czysto erotycznych gadżetów, po naukę komunikacji między małżonkami. Kochankowie niestety są tylko na początku ogierami :( 

 

W tej chwili mam już w swoim sekretnym kuferku wiele preparatów. Czasami je miksuję. Powiem Ci jeszcze, że niejednokrotnie dobranie właściwego preparatu wymaga czasu i kilku prób, trochę jak z tabletką antykoncepcyjną. Jak się już dobierze dla siebie feromony optymalnie i pamięta o tych kilku dodatkowych psychologicznych czynnikach to efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania  :razz: 

 

 Powodzenia!  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Ale w takim razie skoro całe uwodzenie zależy od gestów, otoczki typu bielizna , to pytam się po co feromony? Myślałam , że jak je użyję to mąż bedzie mial ochotbez tych wszystkich sztuczek, bo bielizna, nastrojowa muzyka i swiece zawsze wiadomo robią swoje, myslalam , że bez tej otoczki feromony dzialają...ę na mnie, ale 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na samym początku swojej przygody z feromonami nawaliłem tak dużo, że wszyscy ode mnie uciekali  :mrgreen: Po zastosowaniu mniejszej dawki, sytuacje, które mnie spotkały były pozytywnie zaskakujące.

 

Feromony to "suplement osobowości". Są bardzo przydatne, jeżeli chcesz wydobyć z siebie maksymalny potencjał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że przesadziłaś z ilością. Ja odkręcam butelkę i smaruję się wężykiem i na to perfumy. Jest to dla mnie idealna dawka, bo PHX nie "przebija" zapachem przez perfumy. Kiedyś użylam więcej to od razu wystąpił ból głowy i czułam się rozdażniona, wcale nie nastawiona na podryw. To była za mocna dawka. Potwierdzone- tu nie działa zasada im więcej tym lepiej... Teraz, gdy potrafię go używać jest nieziemsko ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

 

Juz teraz jestem pewna, ze feromony to sciema, na pewno nie działają.  Dzis dałam mniejsza dawkę, caly wieczór siedziałam kolo męża i nic, zupelnie nic.. Pheromax nie dziala !  Ludzie nie kupujcie feromonow, one nie dzialaja naprawde sprawdzilam, pisze to, zeby Was przestrzec.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za dużego doświadczenia z feromonami, ale mogę się nieco wypowiedzieć na ten temat,

 

W opisie feromonów jest wyraźnie napisane, że nikt bez powodu nie będzie się na Ciebie rzucał jak się nimi spryskasz. Kiedyś tak myślałem i to był błąd.

 

Feromony poprawiają relacje damsko-męskie, ale gdy już do nich dojdzie, gdy my zrobimy pierwszy krok, a czasami nawet bez pierwszego kroku. Zauważy to pewnie większość osob nieśmiałych, bez pewności siebie.

 

Używając niegdyś The Edge, widziałem jakieś zmiany u ludzi, uśmiechy od kobiet, które zwykle się do mnie nie uśmiechały. Więc jakoś to działa, ale ostatecznie nie spełniło to moich oczekiwań i zamiast oddać flakon to odłożyłem to na półkę i przypomniałem sobie o tym po 2 latach, a gwarancja obowiązuje 365 dni.

 

Feromony różnie działają na różnych ludzi.

Jednak ludzie nie bez powodu kupują to masowo i wydają majątek...

Radzę Ci nie poddawać się, poczytać jeszcze dokładniej co dają nam feromony, zmienić nastawienie i próbować dalej z różnymi dawkami. Nie zapominaj przykryć to perfumami i próbuj uwodzić męża. A jak dalej nie będzie efektów to po prostu zwróć je.

 

Ja za niedługo kupię NPA + próbkę PHX i jak nie zapomnę to się wypowiem czy coś to daje.

Edytowane przez sergio3run
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly wieczór siedziałam kolo męża i nic, zupelnie nic.. Pheromax nie dziala !

 

Monia, proszę Cię :)

 

Jesteś bardzo impulsywna, zachowaj spokój. Nic się nie stało. Traktujesz feromony jako tarczę, na która zwalasz niepowodzenia. Bądź pozytywnie nastawiona. Jak napisałaś, że tylko usiadłaś obok niego i czekasz na efekty to MASZ GWARANCJĘ, ŻE EFEKTÓW NIE BĘDZIE :) Feromony podkręcają niesamowite, zmysłowe stany, ale aby wzbudzić ten stan od zera, trzeba samemu coś zainicjować.

 

Zmień nastawienie, nie naciskaj tak na męża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witaj Monia,

 

Ja mam jedno pytanie do Ciebie. Czy gdyby twój mąż spryskał się feromonami i tak jak zawsze usiadł obok Ciebie i przesiedział cały wieczór to czy rzuciłabyś się na niego napalona?

 

 

Buźka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu jesli masz paragon zrobił bym zwrot jesli pheromax sie nie sprawdza ( gwarancja obejmuje pełny rok mozna odesłac pusty flakon) i zamówił raw androstenol dlaczego ano poprawia humor cięzko z nim przesadzic ( ja dodawałem 1- 2 krople do mini atomizera z feromony.pl i do tego pare psików perfum i mieszanka gotowa :) działanie jest widoczne. Pheromax łatwo przedawkować jedni mają efekty odrazu inni muszą sie namęczyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Używanie feromonów nie jest takie proste. Aby w pełni nauczyć się z nich korzystać, potrzeba dużo czasu - co wcale nie oznacza, że nie działają. Sam dużo z nich nie korzystałem, ale wiem tyle, że nie wystarczy się psiknąć i po sprawie. Trzeba wybrać odpowiednie dla nas, potestować, dobrać odpowiednie proporcje, nauczyć się mieszać je z innymi perfumami i wiele innych. Dużo cierpliwości jest tu wskazane :) Tym bardziej jeśli chodzi o kobiety. Także Moniko, jeśli chcesz twierdzić, że feromony nie działają, to trzeba najpierw cierpliwie próbować. Nie od razu Rzym zbudowano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

 

Juz teraz jestem pewna, ze feromony to sciema, na pewno nie działają.  Dzis dałam mniejsza dawkę, caly wieczór siedziałam kolo męża i nic, zupelnie nic.. Pheromax nie dziala !  Ludzie nie kupujcie feromonow, one nie dzialaja naprawde sprawdzilam, pisze to, zeby Was przestrzec.!!!

 

Ten post jest na poważnie? :)

 

Ludzie, jeżeli myślicie, że psikniecie się feromonami i naglę wszystkie blondynki, brunetki, rude, dziewicie, mężatki a nawet samice owadów z rodziny osowatych się na was rzucą to nie kupujcie feromonów! Pisze to, żeby Was przestrzec!!!  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, ze feromony nie zmieniają postrzegania Ciebie u osób które już Ciebie przez długi czas znają i wiedza jaki jesteś mam tu na myśli introwertyzm, ktoś kto zna CIę pare lat i wie, że raczej do rozgadanych osób nie należysz nie zacznie Ciebie postrzegać jako taką osobę tylko dzieki Twojemu psiknieciu się odpowiednimi fero.

To się niesamowicie sprawdza przy nawiązywaniu nowych znajomosci, dodają Ci one wdzieku, twoje wypowiedzi są pewniejsze i bardziej spójne z samym Tobą co przyciąga innych do Ciebie.

 

# off topic

Jaki mix nacodzień własny polecacie z BTB/NPA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po prostu zalecam dużo testów i przede wszystkim cierpliwości. Feromony nie są i nigdy nie były na tyle czarodziejskie, aby psiknąć się pierwszymi lepszymi i już każdy facet Twój. Niestety, ale trzeba też umieć z nich korzystać. A jak już się umie, to zaczyna się robić dobra zabawa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co dzień polecił bym btb.. npa dobre na podryw jest oraz na dominację natomiast btb jest bardziej socjalny. Mój sposób na aplikację feromonów

 

pipeta  do tego mini atomizer z feromony.pl i perfumy . Pipetą odmierzam np kroplę npa dodaje ją do atomizera następnie kilka psików perfum i mam mini mieszankę którą psikam na ciało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności