Skocz do zawartości

Mix na Drugie Spotkanie


Dunno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od polroku uzywam NPA i BTB na codzień. Doszedłem do wniosku, ze najlepsza dawka to u mnie 1,5 kropki BTB i 1 kropla Npa.

Dzisiaj przyszlo 1ml Pheromax na wyprobowanie i stąd moje pytanie. Jakie proporcje najlepiej ulozyc ?

Czy zachowac1,5 kropli BTB przy 1kropli Phero czy moze 1kropla btb, 1kropla npa i 1 kropla phero ?

I w jaki sposob to najlepiej zzrobić, bo zamowilem tez lejek i kroplomierz to chyba bedzie lepsze do zmiksowania z perfuma niż recznie klasc na skore, co ?

 

W jaki sposob urzadzic ten wlasny mix, jesli mam tez ten dlugopis od feromony.pl

Jesli mowicie o proporcjach 1;1;2 to macie na mysli po ile ml i ile perfumu do tego ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pheromaxem trzeba ostrożnie dawka feromowiczów od musniecia patyczkiem z próbki do 2 psiknięc z atomizera.. mysle ze najpierw trzeba sie pobawic samym pheromaxem i sprawdzic jaka dawka działa.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxymalna dawka PHX+BTB.

 

- maźnij 3 razy patyczkiem PHX: 1. kość policzkowa lewa, 2. kość policzkowa prawa. 3. szyja na wysokości obojczyka lub pod nosem, jeśli chcesz się całować z dziewczyną.

- pół kropli do 1 kropli BTB na szyję pod uchem i to samo po drugiej stronie.

 

Możesz też raz psiknąć PHX na tors z odległości  25 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci proponuję kupić kilka atomizerów, zrobić kilka różnych miksów, opisać je markerem na atomizerach, np. Mix A, mix B, mix C. I testować te różne kombinacje. Jednego dnia psiknąć 1x mix A, drugiego 1x mix B, itd., i obserwować efekty.

Ludzie stosują różne mieszanki i niektóre są uniwersalne, ale tak naprawdę twoje ciało wydziela inne naturalne feormony od Zbyszka i mix, który odpowiada Zbyszkowi nie będzie odpowiadał tobie. Albo też Twój miks będzie dla ciebei petardą, a dla Zbyszka nie. Syntetyczne feromony muszą siędobrze skomponować z twoimi naturalnymi.

Proponuję zrobić jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności