Skocz do zawartości

Kilka pytań początkującej.


katlin23

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem tutaj nowa. Feromonami interesuję się od niedawna. Mam kilka pytań. 

 

1) Czy pheromax + btb to jest tym samym co pheromax oxy? Jeśli nie, to co daje większe efekty? Jakie efekty mogłoby dać połączenie btb i pheromax oxy? 

 

2) Ile przechyleń z próbki będzie się równało 1 psiknięciu z normalnej wersji pheromaxa?

 

3) Szukam feromonów na codzień, aby nie miały jedynie socjalnego działania, lecz aby dodały uroku osobistego.  Co będzie najlepsze? Btb woman, alchemy, pheromax, pheromax oxy, npa? 

 

4) Czy feromony też działają na znane nam osoby? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - nie będzie to samo pheromax oxy ma oxytocynę - hormon bliskosci i zaufania z kolei btb jej nie ma 

 

2 jedno psiknięcie z pheromaxa to są mniej wiecej 2,5 kropli z pipety ( kiedys sprawdzałem) a 1 przechylenie z próbki to pół kropli 

 

3 odpowiedz jest pod nr 2

 

4 btb testowałem ludzie wydają się milsi ale ma też aspekt erotyczny - działa gdy osoby są blisko nas np w tancu

 

5 feromony działją na nas i na otoczenie co do ludzi którzy nas znają hm może być różnie tak jak z samymi feromonami nie każdy produkt jest dla nas dobry feromony to dodatek ale fajny dodatek trochę pracy trzeba włożyć i w siebie np atrakcyjnośc czym jest - to stan umysłu im lepiej sie czujesz tym lepiej wygladasz a im lepiej wygladasz tym lepiej sie czujesz te stany się napędzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chciałabym jeszcze spytać o dawkowanie.

 

1) Moją optymalną dawką npa jest 1 kropla, a btb 2, max 2,5. Jeśli chcę zrobić mix to zastosować 1 krople npa i 2 btb czy powinnam zmniejszyć dawkę?

2) Jeśli optymalne jest dla mnie pół psiknięcia pheromax to czy tą samą dawkę zastosować w pheromax oxytrust? Ten drugi wiem, że zawiera oksytocyne i zastanawiam się czy stężenie tych feromonów w nim zawartych nie będzie mniejsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

1 - zastosują taką samą i sprawdz czy cie głowa nie boli nie pieką uszy itp. wtedy zmniejsz dawkę

 

2 do pheromaxa możesz użyć jesli chodzi o dawkowanie fiolki po próbce perfum a napełnisz ją strzykawką wtedy odmierzysz sobie ok 0,5 kropli i w ten sposób testuj ale myślę że pół psiknięcia możesz przetestować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Co do pytania nr. 4 to w zasadzie można powiedzieć, że trudniej odnieść sukces używając feromonów, jeśli chodzi o kontakty ze znanymi nam osobami. Wtedy żadne pierwsze wrażenie nie wchodzi w grę. Osoba, która zna Cię już jakiś czas, ma jakiś utarty obraz Twojej osoby. Choć oczywiście nawet to można zmienić. No ale jest trochę trudniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności