Skocz do zawartości

Feromony - ostatnia szansa


Pr1nce7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam do czynienia z feromonami od ponad roku. Zaczęło się od zakupu Pheromax i w sumie bywało całkiem ciekawie, szczególnie z nowo poznanymi dziewczynami. Problem w tym że najczęsciej nie czułem ani nie zauważałem żadnego działania tego specyfiku. Być może zdarzało mi się go nałożyć za mało albo za dużo, lub też przebywałem w złym miejscu (zadymiony club). Najczęsciej kończyło się na kilku ciekawskich spojrzeniach z strony dziewczyn i troszkę większej ochocie do bliższego tańca. Ponieważ chciałem zwiększyć efektywność feromonów, systematycznie dokupowałem inne produkty (BTB - wg, mnie nie działało w ogóle), NPA (również nie zauważyłem większej różnicy), Pheromax OXY (kobiety bardziej skore do rozmowy ale bez szału). Jedynie próbka The Edge zrobiła różnicę. Czułem się jakby pewniejszy siebie a i ludzie dookoła bardziej zwracali na mnie większą uwagę. Jednak ponieważ The Edge jest perfumowaną wersją NPA, postanowiłem zaryzykować ostatni raz i kupić coś innego. Bardzo poważnie myśle o Chikarze. Podobno jest to feromon o zupełnie innym składzie niż pozostałe no i jest bardziej uniwersalny. Jestem młodym męzczyzną więc nie ukrywam że chodzi mi głównie o podryw lub/i ułatwienie sobie zbudowania fajnego związku. Zapach tego specyfiku wielu określa jako nieziemski, ale czy rzeczywiście Chikara jest tak pomocna w kontaktach z innymi ludzmi żeby usprawiedliwić wydatek 250zł ? Będę wdzięczny za wszelkie rady.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli działa na Ciebie tej Edge został bym przy tych feromonach też tak kiedyś nastawiałem się na efekt użyj gwarancji jeśli masz pheromax zwrócą ci kasę możesz odesłać pusty flakon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chikara to BTB  z perfumą tak? Czy Npa + BTB + jakis perfum ? Czy moze Chikara posiada wiecej feromonow niz tylko te  z btb i npa ?

Sam stosuje BTB i NPA w nie duzej ilosci i zazwsze sa efekty czy to u fryzejra czy na przystanku autobusowym, ale jesli tak polecacie chikare to moze jej sprobuje : )
Wracam do pytania wiec, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności