Skocz do zawartości

Złe działanie BTB


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jakiś czas temu zakupiłem feromony BTB zaaplikowalem jakieś 2 krople i zamiast jakiś wiarę pozytywnych efektów ludzie się o demnie odsuwali dziwnie patrzyli jak bym zwyczajnie chyba śmierdział czym to może być spowodowane może za duża aplikacja? a może trzeba te kilka kropel zmieszać z perfumami wytlumaczcie mi co jest nie tak pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może na kogoś działają, ale ja kupiłem i na mnie wcale a wręcz efekty są odwrotne. Agresja dosłownie. I wiem co pisze bo nie używam fero od wczoraj. A poza tym mój post jest przypięty "Oto dlaczego zbyt duża dawka nie działa!" wiec chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że trochę już testowałem. Wracając do BTB to dziwie się, że te feromony są tak promowane przez sklep. Nie spotkałem jeszcze nikogo kto byłby zadowolony z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam podobne odczucia, przynajmniej na chwilę obecną. Sam posiadam flakonik BTB i muszę powiedzieć, że w moich oczach pierwszy problem wynika z niepraktycznej metody aplikacji. O tyle, o ile PHX ma wygodny w użyciu automizer i jedno psiknięcie to pierwsza, warta do przetestowania na początek dawka dla większości, o tyle BTB nanosisz na skórę palcem. Ktoś na forum napisał, że muśnięcie opuszką palca dozownika BTB to mniej więcej 1/3 kropli, a dawkowanie powinno się rozpocząć od nałożenia jednej. Ciężko to odmierzyć i ludzie zwyczajnie to przedawkowują. Ostatnio sam połączyłem BTB i PHX. Pheromaxem (bez oksytocyny) psiknąłem raz na szyję (jabłko adama), a następnie przechyliłem buteleczkę BTB dwukrotnie na palec i wtarłem je za uszami i trochę w skórę nosa. Miałem wrażenie (szczególnie podczas jazdy autobusem), że ludzie są raczej niechętni wobec mnie, bądź zwracają uwagę z jakiegoś dziwnego powodu, nie sądzę, że z sympatii. Czy wobec tego ktoś, kto używa (regularnie) BTB, może podpowiedzieć jak to dokładnie dawkować?

 

Może warto zamiast BTB wykorzystać Chikarę? Co jest lepsze Waszym zdaniem? Chikara ma automizer przynajmniej. I chyba to zapachowy fero :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

BTB również nie przypadło mi do gustu. Co prawda nigdy mi się nie zdarzyło, by ludzie byli wobec mnie negatywnie nastawieni po przedawkowaniu (moją koleżankę tylko rozbolała głowa, gdy zaaplikowałem testowo 3 krople), ale ciężko doszukiwać się pozytywnych efektów. Po The Edge i mieszance raw Androstenonu z Androstadienonem poprawia mi się od razu nastrój, pewność siebie, a po BTB najłatwiej u mnie o rozdrażnienie i poirytowanie :D Faktycznie ciężko dobrać odpowiednią ilość, kupiłem sobie w apteczce kroplomierz, ale i tak to dużo nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do BTB nie czułem ich działania będąc na mieście np. w galerii handlowej czy jadąc autobusem.. też myślałem że są do kitu.. a jednak zdarzyło się że miałem pozytywne reakcje.. kiedy.. np. sytuacja podszedłem w klubie do dziewczyny którą wcześniej próbowali poderwać inni faceci niestety robili to bardzo nieudolnie ( prosili wręcz żeby z nimi zatańczyła..) stanąłem przed nią kontakt wzrokowy powiedziałem że chce z nią zatańczyć zgodziła się i bardzo szybko w trakcie tańca oznaki zainteresowania ze jej strony.. pytania o moją osobę plus dotyk.. :smile: Inny przykład z Btb - poszedłem ze znajomymi do klubu para + koleżanka która pokłóciła się z chłopakiem.. sama usiadła obok mnie.. gadka szmatka.. zabrałem ją na parkiet.. tam spojrzenia w oczy czuć było magnetyzm.. siadła mi potem na kolana i prosiła wręcz byśmy jechali do mnie.. Kolejna sytuacja - stoję sobie w klubie oglądam walkę bokserską która leciała w tv.. nagle czuje dotyk na klacie.. podeszła do mnie dziewczyna.. i patrzy się zalotnie smyrając mnie po klacie pazurkami.. Dodam że nigdy wcześniej nie miałem takich sytuacji jak te.. BTB działa ale na bardzo krótkim dystansie.. moje dawki 6-8 przechyleń tylko zmieniłem kroplomierz - ( przełożyłem z dużej fiolki po Npa jest wygodniejszy ). Na koniec dodam że to są pojedyncze sytuacje które się zdarzały w odstępach czasowych a nie na okrągło tak jest z feromonami.. BTB - trochę ożywia. poprawia nastrój, człowiek czuje się taki rześki..

 

polecam obejrzeć to wideo:

 

 

 

Roberta Marchela raczej nie poważam zbytnio jako fachowca od spraw damsko - męskich ale co do feromonów jest to szczera wypowiedz bo zgadzam się z nim co do ich działania.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności