Skocz do zawartości

Feromony Vip w związku


nowicjusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

@Lucy Feris kup NPA. Kocham je, jedyne fero, które działają niesamowicie dla mnie (nie wiem jak dla innych) bez zbednych ceregieli,  testów dozowania. Jak je 1 raz dostałem to od razu działały. Nie musialem testować żadnych dawek. Działają stosowane same jak i w mieszankach. Gdyby tylko tak dla mnie nie śmierdziały to stosował bym tylko te. Chyba je zamówię ponownie. W przeciwieństwie do BTB, ktore u mnie działały tylko negatywnie niezależnie od ilości. Nawet najmniejsza ilość odpychała ludzi i byli niemili dla mnie. Możliwe, że sam mam swoje feromony mocne i wynika to po prostu stąd. Z NPA to była po prostu magia.W moim przypadku bija na głowę PHX i wiem co pisze. Nie mowie, że PHX nie działa, bo działa, ale musiałem stosować znikome dawki i do tego nie zawsze dzialaly tak samo. Z NPA nigdy nie miałem problemu. Nawet jak wylałem za duzo to efekty byly po prostu mocniejsze. Kiedyś nawet kobieta w wagonie pociągu przeszła przez cały i sie do mnie dosiadła. To było tak ewidentne, ze już nie musiałem sie nigdy więcej upewniać. Polecam NPA  z czystym sumieniem. Chociaż po roku przerwy od fero kupiłem czyste RAW Androstenol.Mam go od 2 dni wiec nie moge za duzo napisac, ale jedno jest pewne. Sa genialne bo ich w ogóle nie czuć. Mam nadzieje, że będą działać tak samo dobrze jak NPA. Jesli tak to dokupie RAW -dienon a jeśli nie to bez zastanowienia wrócę do NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dlatego tez potrzebuje chociaz malych wspomagaczy.

 

#Lucy Feris

a ja CI szczerze polecam aktywnosc fizyczną

Wiele osób nie ma bladego pojęcia jak duży wpływ na nasz nastrój ma to co jemy i to czy jesteśmy aktywni fizycznie.

 

wiem o czym mówisz po części, bo ciężko jest mieć dobry nastroj w otoczeniu narzekających na wszystko anglików 24/7 : )

 

# Remi

i jak ten androstenol w porównaniu do NPA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Dunno gdybym miala silownie pod nosem i jeszcze gdyby bylo mnie na nia stac to ja bym juz dawno sie tulila z ciezarami i innymi maszynami. Cardio to dla mnie meka. Nie trawie tego (ale zwyklam odbebnic bieznie jako rozgrzewke). Ale cala reszta silowni to <3

Kiedy bylam aktywna fizycznie to bylam szczesliwa to fakt, ale bedac na chorobowym i na benefitach mam bardzo malo mozliwosci, wrecz zadnych, a to jeszcze bardziej pograza w depresji.

O witam "sasiada" :D

 

A a propos pytania do Remiego to mam i NPA i Androstenol ale nie mam pola do testowania wiec leza :( Wiec byloby milo jakby #Remi odpisal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bylam aktywna fizycznie to bylam szczesliwa to fakt, ale bedac na chorobowym i na benefitach mam bardzo malo mozliwosci, wrecz zadnych, a to jeszcze bardziej pograza w depresji.

 

Witaj koleżanko. Jak widzę takie użalanie się nad sobą to muszę Cie najpierw trochę postawić do pionu. Nie wiem czy slyszalas o czyms takim jak Thera Band? Jesli nie to wpisz sobie w googlach. Sam bylem zmuszony do uzywania tego i jak nam to zaprezentowano to otwieralem oczy ile jedna "guma" moze zastapic przyrzadow z silowni. Polecam. I nie, nie jestem zadnym ich przedstawicielem. Po prostu rowniez bylem chory i zostalo mi to pokazane. Wiec uwierz, ze wiem o czym pisze. Naprawde polecam.

 

 

A a propos pytania do Remiego to mam i NPA i Androstenol ale nie mam pola do testowania wiec leza  :sad: Wiec byloby milo jakby #Remi odpisal  :smile:

 

Co do Androstenolu to widze, ze nie bylo cie troche na forum. Zalozylem nawet watek na ten temat i bylo kilkanacie moich bardzo dlugich opisow co do zakupu RAW Androstenolu ale jako, ze wszyscy tylko czytali i korzystali z moich doswiadczen zamiast sie udzielac to skasowalem calego posta.

 

Wczoraj opisalem dokladnie Dunno w prywatnym poscie wiec pozwolisz ze nie bede sie powtarzac. Napisze jedynie, ze masakra jest. Dokupilem w miedzyczasie RAW AndrostaDIENONE. Zrobilem mix i moje efekty po prostu powalaja.

 

Przymierzajac w sklepie spodnie mialem wokol sievbie az 4 ekspedientki :grin: a do tego kobieta (polka)  bedac w sasiedniej kabinie ze swoim mezem wyszla i przysza do mnie mi rowniez doradzac. Ale mialem ubaw.  Do tego po samym androstenolu mialem sytuacje, ze sprzedawca rozmawial ze mna ok 1,5 gpdziny o wszystkim. Nawet o prywatnym zyciu. No coz, AndrosteNOL to takie serum prawdy i zaufania wiec nie ma sie co dziwic. W polaczeniu z Twoim NPA powinno byc rowniez ciekawie. Testuj. Bez tego sie nie dowiesz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności