Skocz do zawartości

Testy PHX i innych - moje relacje


Anonimowy Tester

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!  :wink:

Chciałbym się w tym temacie podzielić obserwacjami podczas użytkowania różnych produktów, a także wymienić cenne doświadczenia z innymi użytkownikami : )

 

Kilka dni temu zakupiłem zestaw startowy PHX + BTB (posiadam PHX bez oksytocyny). Pierwsze testy polegały na wykorzystaniu jednego psiknięcia samego PHX na szyję (z odległości kilku cm, centralnie na jabłko Adama). Intencjonalnie nie połączyłem PHX z BTB, aby zbadać jego samodzielny wpływ na środowisko. Aby uniknąć zbyt szczegółowych i nużących opowieści z życia codziennego, podam najważniejsze przykłady:

 

W ciągu 4 dni testów zauważyłem większe chęci do rozmowy ze strony mężczyzn, spojrzenia kobiet i ich uwagę w komunikacji miejskiej, a moja przyjaciółka, z którą się widywałem (i z którą nie połączył mnie finalnie związek parę miesięcy temu), była niezwykle skłonna do kontaktu fizycznego. Dużo się przytulała, kładła głowę w okolicy mojego ramienia i szyi (czyli tam, gdzie aplikowałem PHX), w dodatku nie bała się mojego dotyku (żadnego  :wink: ). Za każdym razem jednak mówiła mi, że czuć ode mnie spermę  :razz: Czy Waszym zdaniem "przykrycie" feromonów perfumami osłabi ich działanie? A może lepszym wyjściem byłoby dokupienie Chikary (ma niezłe opinie, ponoć lepsza od BTB), a że posiada zapach, jej kombinacja z PHX będzie bardziej komfortowa w odbiorze..? Myślałem także nad tym, aby nałożyć PHX na szyję, a w innych miejscach spryskać się innymi perfumami, aby nie miksować ich za bardzo w jednym rejonie skóry. Co myślicie? Czy Chikara + PHX jest lepszym uwodzicielskim zestawem, jeżeli mam zamiar zyskać szczególną sympatię kogoś, na kim mi zależy?

 

Czekam na Wasze porady, jak i pytania, jeśli takowe macie : ) 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że samodzielnie działa zaskakująco, ale oczywiście spróbuję nałożyć na PHX jakiś ciekawy zapach. Coś godnego polecenia? : )

 

Testowałem też wraz z BTB, ale efekt był mniejszy (zapewne użyłem za dużo BTB, choć tym razem wykorzystałem trochę wody toaletowej w innych miejscach i nieprzyjemny zapach nie był wyczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności