Skocz do zawartości

Mix dla kobiet - początki RAW ANDROSTENOL i PHX


Lucy Feris

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) to mój pierwszy post no i początki "przygody" z feromonami. Przeglądałam to forum przez ostatnie dni i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.

Otóż tuż przed ostatnim Bożym Narodzeniem sypał mi się związek, brakowało chemii no i co za tym idzie - sexu. Zakupiłam więc PHX (wytoczyłam ciężkie działo). Nie byłam pewna jak go stosować. Ale doszłam do dawki z samego wężyka. Mój luby w trakcie naprawiania naszego związku i budowaniu chemii między nami (ja ze swojej strony też się starałam) zbliżył się do mojej (już ex) przyjaciółki i stwierdził, że chemia między nimi to jest to. Jednak miał ciągoty by mnie dalej tulić czy całować w czoło czy po rękach. Nie wiem czy to PHX czy jego wyrzuty sumienia. Tak więc nie jestem w stanie stwierdzić jak dokładnie mam dawkować PHX.

Niedawno odnowiłem kontakt z przyjacielem z którym znamy sie już z 8 lat. Jednak on jest z Poznania a ja byłam z Gdyni (teraz Londyn). Powiedział mi teraz że zawsze mu sie podobałam. Nawet 5lat temu mieliśmy pewną "nocną przygodę". Jednak ja nigdy nie chciałam by to był tylko seks. Dwa tygodnie temu zaproponował mi, że kupi mi bilet do Polski i spędzę z nim z tydzień. Tak więc mam nadzieje, że nie fatygowalby się tylko po seks. Druga rzecz to to, że tydzień temu moja mama miała wypadek i operacje. A on odrazu przyspieszył kupno biletu samolotowego, a potem z Poznania przewiózł mnie do Gdyni. On nie jest wylewny. Ma też dużo pracy plus własny biznes. Tak więc nie piszemy sobie słodkich wiadomości 24/7.

A ja chciałabym coś ruszyć. W Poniedziałek jadę do niego.

Poradziłam się jednej, miłej Pani konsultantki no i zakupiłam Raw Androstenol. Z tego co wyczytałam, zanim zablokowali sekcje VIP dla początkujących, to podobno wpływa on na tą drugą osobę w sposób otwarty i przyjazny.

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak powinnam dozować oba feromony? Wiem, że to metoda prób i błędów nie mniej z chęcią skorzystalibym z waszej rady i doświadczenia :) bo naprawdę nie wiem jak to ugryźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moja droga :)

 

 

Lucy może trochę późno piszę... jednak mam nadzieję, że u Ciebie relacja z przyjacielem jest coraz cieplejsza, a może nawet i namiętna.

 

Chciałam się z Tobą podzielić moim doświadczeniem na temat feromonów. Otóż Raw Androstenol to mój ulubiony przyjaciel  :wink:  Jestem i atrakcyjna i miła i komunikatywna, jednak czasami zdarza mi się, że staję przed murem i pewnych spraw nie mogę ruszyć. Czasami to wynika z tego, że kiepsko się czuję i trudno mi wyciągnąć na powierzchnię te wszystkie moje zalety, a czasem człowiek po drugiej stronie jest bardzo dla mnie w rozmowie trudny. No cóż czasem są takie kobiece dni, że jakoś tak trudno mi zebrać myśli i rozmawiać błyskotliwie. Właśnie w takiej sytuacji odkryłam, że jak zastosuję Androstenol to właściwie wszyscy dookoła mówią za mnie, robią dla mnie, a ja mogę sobie dać wtedy te chwilę wytchnienia od bycia perfekcyjną w każdym calu.

Zauważyłam też duże podobieństwo u moich klientek, że w tych dniach gdy czują się gorzej i zastosują Androstenol to zarówno domownicy, jak i ludzie w pracy proponują im chętniej pomoc. Więc feromon ten jest wyśmienity dla kobiet  :razz:

W sytuacjach rozmów intymnych czy to z mężczyzną czy po prostu z koleżanką czy przyjaciółką Androstenol rozluźnia atmosferę. Ludzie łatwiej się otwierają, mówią o sobie prawdę, co im tak naprawdę leży na sercu.

 

Zauważyłam także, że Androstenol pomaga mi także być milszą dla siebie samej, a to sprawia że czuję się bardziej szczęśliwa, spełniona. Można powiedzieć, że to rzecz oczywista, jednak warto o tym pamiętać, że w chwilach gdy myślimy źle o sobie, np. "znowu mi nie wyszło, znowu to skopałam" to szukamy kogoś bliskiego kto by nam powiedział coś dobrego o nas samych. Jednak z tym jest coraz trudniej, z tym dobrym słowem od przyjaciela. Często zamiast wsparcia, otrzymujemy reprymendę. W tej sytuacji wiem, że jak posmaruję się Androstenolem to łatwiej mi dać samej sobie wsparcie. Łatwiej jest mi samą siebie przytulić, pogłaskać, pocieszyć, a dzięki temu szybciej wracam do dobrego humoru, do dobrego widzenia siebie. 

 

Lucy masz rację dawkowanie feromonów to rzecz bardzo indywidualna i dlatego polecam samodzielne eksperymentowanie. Na początek ja kierowałam się zaleceniem Pani konsultantki z internetowego sklepu, a potem zaczęłam samodzielne próby. Dzisiaj wiem, że moje zapotrzebowanie w trakcie cyklu na feromony się zmienia, więc dawkę i tak  raz na jakiś czas po prostu intuicyjnie koryguję. 

Jeśli lubisz się "magicznie" pobawić to polecam Ci zaprzyjaźnić ze swoją kobiecą intuicją (ma ją każda z nas w komplecie :razz: ) i wybierać rodzaj i dawkę feromonów intuicyjnie. Ja mam takie specjalne, sekretne pudełko w którym mam moje feromonowe specyfiki i jak potrzebuję się wspomóc to je wyciągam. Potem zamykam oczy, biorę kilka spokojnych oddechów i mówię do mojej intuicji jak do ukochanej siostry, żeby mi pomogła dobrać na dzisiaj feromony. Wiesz co? Odkąd puściłam głowę i myślenie ile i czego zastosować to stosowanie feromonów stało się dla mnie bajecznie łatwe i mam z tego mnóstwo dobrej zabawy. I Tobie tego życzę!   :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julio dziękuje Ci pięknie za odpowiedź. Nawet jeżeli późną :)

Niestety ten kolega to twardy orzech do zgryzienia albo ja po prostu nie rozumiem kolesi!

A jeżeli chodzi o androstenol to używam jednej kropli i nie wydaje mi sie ze to działa. Rozcieram ja miedzy nadgarstkami i potem za uszami. Może powinnam zwiekszyć do dwóch kropel, co myślisz?

A Pheromax to ja chyba też nie umiem stosować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności