Skocz do zawartości

Ja, kolega i koleżanka


reekardo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Podam pewien przykład.

 

Ja, moj kolega i kolezanka siedzimy przy jednym  małym stoliku. Zaaplikowalem sobie Androstadienon, a kolega nie.

Nie informuje nikogo o tym.

Siedzimy z kolegą obok siebie a kolezanka naprzeciwko.

Jak to jest  że  kolezanka wie ze to ja mam na sobie wspomagacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze,ze to hipotetyczne pytanie.

Jesli bedziesz siedzial nieruchomo, to kolezanka nie dowie sie kto z was uzywa fero. Po prostu bedzie pod ich wplywem.

Niemniej, zwroc uwage, ze zawsze wykonujemy jednak jakies ruchy - a to siegniesz po piwo, a to pojdziesz do ubikacji, a to sie przesuniesz. Umysl podswiadomy wyczuje, ze to zapach od ciebie.

 

Moze inaczej - a skad wiesz, ze dana osoba uzywa konkretnych perfum?

Jesli naprzeciwko ciebie siedza dwie kolezanki i jedna z nich uzywa perfum A, a druga B, to jednak z czasem bedziesz wiedzial,ze kolezanka A uzywa perfum A. Zgadza sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich.

 

Podam pewien przykład.

 

Ja, moj kolega i kolezanka siedzimy przy jednym  małym stoliku. Zaaplikowalem sobie Androstadienon, a kolega nie.

Nie informuje nikogo o tym.

Siedzimy z kolegą obok siebie a kolezanka naprzeciwko.

Jak to jest  że  kolezanka wie ze to ja mam na sobie wspomagacz?

Dołącze sie do tematu  Sam uzywam Androstadienonu i podpowiem ci tyle  co jako poczatkujacy sam sie dowiedziałem zanim zaczołem to stosować.

Nie wszystkie kobiety reagują na Androstadienone sam sie o tym przekonałem !!! ponieważ  jest on nie wyczuwalny  dlatego trzeba go przykyć perfumą, potem  mieszałem z BTB.

Ale najlepsze połączenie jets Androstenolu z Androstadienonem więc takie  cos ci radze aplikować dobra perfuma , i dziewczyna odrazu bedzie widziec ze ty lepiej pachniesz niz twój kolega.Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności