Skocz do zawartości

Poczatek przygody.


kociu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać dzisiaj założyłem konto i chciałbym się dowiedzieć jakie fero najlepsze na sam początek???

 

Żeby troche przyblizyć mój wizerunek to mam niecale 17 latek, bardzo otwarty na nowe znajomosci ale jak zaczynam rozmawiac z jakas extra dziewczyna to jakas blokada mala sie wlacza i wiecej czasdu zanim zaczne rozmawiac na luzie. Przez to czasami dziewczyny mysla ze jestem troche sztywny ale to nie zdarza sie czesto.

 

Nie wiem co lepsze: Perfect Ten, Pheromax, Chikara czy NPA???

 

Przy podpowiedziach prosze o krótką argumentaxje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależydo czego chciałbś wykorzystywać te wynalazki, ale sądzę, że do wiadomych celów.

Więc;

- P10- odradzam na sam początek. Musisz już być troszkę doświadczony, aby zacząć się z nim bawić. Poza tym trochę za drogi. Mógłbyś sobie na to pozwolić, gdy przekonasz się o mocy feromonów,

- CHK- jeśli chodzi o podryw, to zapomnij o tym produkcie, nie musisz stosować do niego dodatkowych perfum, gdyż jest perfumowamy,

Zastanów się nad tymi produktami;

- Pheromax- bardzo dobre feromony na podryw,

- NPA- to sam co wyżej :lol:

Polecałbym Ci NPA, bo poza działaniem podrywczym dodaje użytkownikowi także pewności siebie itp., a widzę, że z tym masz czasem problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P10 bardzo łatwo można przedawkować. Środek bardzo silnie stężony. Co prawda rozcieńcza się go przez załączoną elegancką strzykaweczkę, ale jednak trzeba wiedzieć co to feromony i jak się je stosuje - mieć doświadczenie. Jednak jest to środek też bardzo dobry na podryw. Ostatnio byłem nawet nieco zaskoczony, gdy testowałem go osobno, bez żadnych dodatków. Przyczynia też się za nim fakt, że jest faktycznie całkowicie bezwonny.

Pheromax to mój kandydat dla Ciebie ;) Jest świetnym produktem. Tak jak NPA podwyższa Twoją pewność siebie, i wg mnie podwyższa bardziej niż NPA, ale to ujęcie względne. Jako jedyny zawiera Androstadienone, coś wspaniałego, szczególnie w takich ilościach, w jakich jest w tym produkcie.

Chikara, feromon z dużą ilością Androstenolu. Stosowany osobno, bez żadnych dodatkowych produktów jest przeciętny na podryw (choć w sieci można się spotkać z bardzo pochlebnymi opiniami na ten temat i w tym kontekście, ja jednak tego tak nie doświadczyłem)

NPA to drugi faworyt. Zawiera jednak potężną ilość Androstenonu. Z drugiej strony jest bardzo poręczny w dozowaniu. Zawiera nieujawnione feromony laboratoriów LaCroy Chemicals, które znane są ze swojej skutczności.

Tak naprawdę to zależy od wielu czynników czy bardziej będzie pasować NPA czy jednak Phx. Sam musisz zdecydować. W rzeczywistości Pheromax jest sprzedawany jako gotowa formuła do stosowania, a NPA jako dodatek (choć sprawdza się też osobno). Warto o tym pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Podłączam się do pytania. Tzn. jakie fero byście polecali? Ewentualnie jaki mix? Co do mnie to jestem osobą bardzo nieśmiałą. Mam lekkie opory przed zagadaniem do nieznanej dziewczyny a jak już rozmowa się zacznie to włącza mi się blokada i nie wiem co mówić. :? Ale jak już dziewczyna pierwsza zagada i zacznie rozmowę to jakoś dalej jest ok :wink: Chodzi właśnie o to żeby stworzyć jakieś zainteresowanie moją osobą u dziewczyny żeby pierwsza starała się nawiązać kontakt i podtrzymywać rozmowę. Więc wracając do pytania jakie fero byście polecali w takim przypadku? Byłem już zdecydowany na pheromax ale po przejrzeniu forum znów mam mętlik i nie wiem co wybrać :? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

lol jestem tu nowy ale po przeczytaniu setek tematów jakie fero brać na początek, prawie w każdym pisało żeby nie robić mixów oraz że fero to tylko dodatek i to nie będzie tak że jak się popsikasz fero do dziewczyny same zaczną do ciebie podchodzić i z tobą gadać ;/ po prostu nawet z fero będziesz musiał się przełamać

opcja szukaj oraz opisy produktów na http://www.feromony.pl/ (z twojego opisu wynika najlepsze będzie phx i npa ale się nie znam więc poczekaj na odp od kogoś doświadczonego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie licz na to że dziewczyna sama podejdzie i zagada do ciebie.

Ja na twoim miejscu bym najpierw poczytał na necie o uwodzeniu i zaczął walczyć z nieśmiałością,a potem zakupił Pheromax bo jest najlepsze na podryw albo NPA,co będzie w twoim przypadku bardziej słuszną decyzją bo zwiększa pewność siebie.

Na początek nic nie łącz tylko stosuj każde fero osobno,a dopiero jak nauczysz się z nich korzystać i poznasz swoją optymalną dawkę to wtedy możesz pomyśleć o mieszankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem tu nowa i chciałabym uzyskać odpowiedzi na kilka pytań. nie wiem czy to forum jeszcze "żyje" ale zaryzykuję :)

nie jestem osobą nieśmiałą i czytałam wiele wypowiedzi na tym forum jak też na stronie mocne feromony i zastanawiałam sie nad próbką pheromax albo nad RM. chcialabym uzyc ich na sylwestra by odzyskac chlopaka. boje sie że RM jest za słaby... a peromax nie starczy mi na dlugo. co polecacie w tej sytuacji ?

 

i jeszcze jedno pytanie. jest moze jakis termin waznosci dla fero ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromax na długo starcza pomimo tego że to jest próbka,ponieważ tego się nakłada minimalne ilości.

Zaczynaj od 1 przetarcia patyczkiem 1 raz moczonym,a jak nie zauważysz efektów to zwiększ minimalnie dawkę aż do uzyskania efektu.

Pamiętaj że dawkę dobiera się indywidualnie,zależy to od naturalnych feromonów wytwarzanych przez twój organizm.

P.S.Polecam Pheromax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności