Skocz do zawartości
Amadeusz

Test Phx z oksytocyną, dziennik.

Rekomendowane odpowiedzi

the Edge ma w sobie androstenol , androstenon i androstadienon tylko nie wiadomo w jakich proporcjach

Edytowane przez touch of the night

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie posiadam PHX oxy i o to moje obserwacje 

Poprawa nastroju po zastosowaniu można powiedzieć że uspokaja :smile:

Płeć przeciwna hm.. nie zauważyłem działania tego typu że kobiety lgną jak pszczoły do miodu ale.. niedawno małem branie u 3 kobiet które były siostrami nigdy wcześniej nie zdarzyła mi się taka sytuacja ( jedna zazdrosna o drugą ) , taniec w klubie mega erotyczny ocieranie się macanko.. itp.

Wczoraj znajoma ( która do mnie kiedyś startowała ) , przyszła do klubu trochę łyknięta i wyznała że zakochała się we mnie jak 1 raz mnie zobaczyła.. 

jej gesty to uwieszanie się na szyi , ocieranie tyłkiem dodam że nigdy wcześniej tak nie robiła wyznanie miłości to efekt alkoholu i działanie androstenolu :wink: ,  szkoda że panna nie jest do końca w moim typie . 

Kobiety lubią kobieciarzy dlaczego ? Mogą mówić o takim facecie dziwkarz , podrywacz , bajerant ale to tylko logiczne gadanie

Jeśli inne panny widzą Cię z atrakcyjną kobietą włącza im się zazdrość oraz ciekawość :smile: Warto mieć nawet atrakcyjne koleżanki i pokazywać się z nimi.

Co do PHX oxy bede testował dalej moja dawka

2 - 3 psiknęcia z mini atomizera ze sklepu feromony.pl jeśli chodzi o nakładanie patyczkiem dla mnie taka dawka to za mało nic nie poczułem.

Edytowane przez touch of the night

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z twojej historii wynika że działają tak jak powinny. Ja dopiero jestem przed wyborem pierwszych feromonów i szukam opinii na temat różnych produktów. Tylko z tego co czytam na tym forum, to chyba reklamowane jest tylko jeden produkt, co już mi śmierdzi podstępem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi