Skocz do zawartości

Feromony, czy to tak na prawdę działa?


andee

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zdecydowałem się na zakup feromonów. Zakupiłem feromony RM i dostałem chusteczkę Edge. Chciałem zobaczyć czy to, tak naprawdę działa. Mam dziewczynę, po między nami jest ok i tak naprawdę kupiłem to by zobaczyć jak to na nią zadziała. 

Przyszła do mnie dziewczyna, razem oglądaliśmy coś w telewizji, ja byłem przed samym jej przyjściem wysmarowany tym edge.

I tak naprawdę to nic nie dała. Wszystko było jak zawsze. Nie poznałem, nie zauważyłem żeby jej reakcja była jakaś inna. 

Stosuje również te RM i nic, kompletnie nic. To samo co było.

 

Kolega kupił jakiś czas temu feromony BTB i PHERMOAX(podobno najmocniejsze i najlepsze). Zostało mu połowa więc dał mi spróbować. I...równiez nic. Było jak zwykle.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dokładnie. Zrobilam kiedyś test z moim znajomym. On użył feromonów ( ja nie wiedziałam o tym) , tego dnia miałam ochotę być bardzo miła dla niego, aż za miła.Również starałam się zakładać maskę, bo dla mnie to było dziwne doświadczenie. Później powiedział mi, że stosował feromony. Nie czułam jakiegoś pożądania, bo traktuje go jedynie jako kolegę, ale na pewno wydał się jako osoba bardziej atrakcyjny. To samo było w drugą stronę. Gdy ja użyłam feromonów nie widziałam różnycy w jego zachowaniu, po spotkaniu powiedziałam mu, że miałąm je na sobie i on opowiedział mi o swoich odczuciach. To naprawde działa, ale niektórzy udają że wszytsko jest po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że jeśli użyłam Pheromax'u który uważam, że nie działa to tak naprawdę działa, tylko płeć przeciwna nie daje nam informacji o zainteresowaniu naszą osobą?

Testowałaś Pheromax? Pierwsze słyszę, aby ktoś polecał Love&Deisre a nie polecał Pheromaxa.

 

Co ciekawe, oni dodali ostatnio oznaczenie substancji (androstenol etc.) Wcześniej tego nie mieli na stronie produktu, teraz nagle ktoś to dodał. Ogólnie to śmierdzi mi ten mocno reklamowany L&D. W undergroundowej społeczności feromonów mówi się, że to tylko perfumy i nie mają w sobie fero. W sumie, wiem jak pachną (a raczej śmierdzą :D ) single i tam nie czuje żadnego z 4 bazowych feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności