Skocz do zawartości

Love & Desire. Zły wybór?


guri

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka w tamta środę zamówiłem feromony Love & Desire man, niby intensywne. Mala fiolka 15ml dlatego ze ostatnio jakos tak obilo mi się o uszy cos o feromonach. Trafiłem na feromarket.pl zamówiłem naczytalem się o tym same dobre rzeczy przyszly w piatek po poludniu dzis użyłem tego 1 raz. Efektów nie odczułem może bardziej wygadany byłem. Rano trafiłem na to forum i przeczytałem same zle rzeczy ze to nie feromony itp. itd. Ze z intymność.pl nic nie kupować :P na ta stronę mnie przekierowało podczas kupna. Pheromax chakira niby najlepsze ale spojrzałem na cenę 250/300zl. :/ Ja chcę cos tańszego bo chcę zobaczyć efekty nie chce wydać pieniędzy w błoto ://. Na l&d wydalem 80zl. może nie bylo super efekty dlatego ze dużo napsikałem tego na siebie tak 2/3mm z fiolki ubyło. Gdzie mam to psikac? Czy l&d serio to za przeproszeniem g**no? Ja wiem ze to tez nie działa tak że laski zaraz tutaj będą lecieć składać propozycje toznego sex'u czy cos. Po prostu chce byc bardziej wygadany/bardziej żeby zwracały na mnie uwagę. Napiszcie opinie o l&d "intesywne feromony" mają zapach dlatego gdy tego nie czuje mowie sobie kurde przestalo działać. Wiem wieksosc fero sa bez zapachu. Gdzie tym psikac? :/ pomóżcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Też słyszałem na forum, że nawet najstarsi feromonowicze, nie wyczuwają w L&D żadnego z 4 podstawowych feromonów. Nie będę komentował tego produkt, nie używałem go. 

 

Ze swojej strony, polecam Ci NPA, które fantastycznie wzmacnia Twoją naturalną pewność Siebie. Możesz je stosować z własnymi perfumami. Kup sobie te małe atomizerki i zrób mieszankę ze swoimi perfumami. Bardzo fajna opcja i działa fantastycznie. Jeżeli chcesz już fero perfumowane, to kup The Edge. To zapachowa wersja NPA.

 

Moim liderem jest oczywiście Chikara. Bardzo szybko zwrócił mi się zakup, polecam stosować fero podczas negocjacji (np. zakupu auta, mieszkania itd.) - dobrze działa! A zapach... jest wręcz uzależniający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności