Skocz do zawartości

RAW ANDROSTADIENONE czy PHEROMAX


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogich forumowiczów :D
Dawno mnie tutaj nie było, tak jak dawno nie używałem feromonów i trochę zdąrzyłem wyjść z wprawy :/. Ogólnie to chcę powrócić do tego bo to "sprawdzony" sposób, ale zastanawiam się nad tymi dwoma specyfikami i nie wiem za bardzo który wybrać...

 

Za moich czasów to był tylko PHEROMAX i to on się zawsze na mnie sprawdzał, a teraz dodali jeszcze w ofercie RAW ANDROSTADIENONE. Działa? Warto z niego korzystać? Polecacie? i jakie dawki :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! witaj ponownie!

 

Pheromax sie zawsze dobrze sprawdzal i tu sie nic nie zmienilo :) To sprawdzona bomba feromonowa :)

Jesli chodzi o single, to troche inny produkt. Mozesz sobie nimi zrobic WLASNEGO pheromaxa, a przy tym nie bedzie tak smierdzial jak oryginal, bo single sa znacznie czystsze.

 

Androstadienone dziala, przeciez to jeden podstawowych skladnikow Pheromaxa. Dlaczego mialby nie dzialac? :)

Mozesz sobie nim wzmocnic pheromaxa, albo tez zrobic inne proporcje wszystkich 3 feromonow. Dzieki temu bedziesz mial wlasna mieszanke, ktora moze dla ciebie dzialac LEPIEJ od samego pheromaxa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jedna kropla to max !!! a stężenie 3x mocniejsze jak w PHX !!! mozna dac pół kropli ja uzywam szczerze moge polecic Androstadienone.

 

Najlepiej stosowac z Androstenolem lub BTB dawka 2:1 lub sobie zrobić mniejsze dawki kazdy organizm inaczej reeaguje.

 

Ja mam PHX ale wigule nie uzywam wole w 100% Androstadienone + Androstenolem :D Polecam  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTB testowałem przez dłuższy okres i nie zauważyłem różnicy więc dałem sobie z tym spokój :)

 

Zostane jednak przy moim sprawdzonym Pheromaxie, który dość długo stosowałem i działał. Teraz jeszcze pytanie z innej beczki. Od ostatniego czasu stosowania Pheromaxu dość bardzo zmienił mi się wygląd ze względu na przyrost masy mięśniowej. Czy dawka będzie nadal taka sama jak poprzednio czy muszę ponownie dobierać jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zamówiłem Pheromax :)

Niestety nie tego chciałem, ale lepsze to niż nic. Po tak długiej przerwie chciałem spróbować czegoś nowego i ciekawszego. Dużo w necie czytałem o alfa maschio bo są to ponoć NAJLEPSZE feromony dostępne na świecie i chciałem jest przetestować. Niestety koszt przeszyłki 160 zł... Ale i tak pozbieram trochę kasy i NA PEWNO zamówię, a recenzje tego wrzucę tutaj na forum tego możecie być pewni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności