Skocz do zawartości

Specjalistyczna porada dla nowicjusza


Soongm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Rozumiem ze było wiele tematów jak co gdzie wybrać. Czytałem wiele pozytywnych jak i negatywnych opinii. chciałbym Was zapytać co powinienem wybrać na początek. Powiem tak. Moim celem jest jedna jedyna kobieta na której strasznie mi zalezy. Chce by poczuła we mnie kogoś więcej. Kogoś kto jest dla niej najważniejszy. Lecz też chciałbym by nie hamowala sie podczas gdy zwykle pocałunki zaczynają sprowadzać do czegoś więcej. Czytałem o BTB ale są zdania strasznie podzielone podobno to większości źle działa. Pheromax jest niestety nie na moja kieszeń. Chciałbym wydać max 200zl na coś co działa i jest sprawdzone. Co możecie doradzić skąd kupić jak stosować będę bardzo wdzięczny za pomoc! Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTB, jesli chodzi CI o budowanie silnej wiezi, uczucie zaufania i otwartosc.

 

NPA, jesli chodzi o postrzeganie CIebie jako lidera i pociag seksualny od plci przeciwnej

 

3-4 przechylenia z buteleczki na nadgarstki po czym przykrywasz swoim perfumem.

 

kupujesz na feromony.pl, pozdrawiam!

Edytowane przez Dunno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam NPA od jakichś 3 dni. Jest on w formie z atomizerem. Pryskam się 2x na szyję. Póki co nie zauważyłem żadnej różnicy pomiędzy funkcjonowaniem z oraz bez NPA. Mimo iż gadałem z kilkoma kobietami próbując flirtować. Zobaczymy co przyniesie czas. Zamówione na feromony.pl

 

PS. dostałem w gratisie próbki BTB oraz THE EDGE. Tą drugą użyłem i mogę przyznać iż działa dosyć fajnie. Ładny zapach oraz czuć że coś się dzieje we mnie, coś czego nie da się od tak określić.

 

Jakieś rady jak stosować NPA? Kiedy ile i ogólnie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA - 1 psiknięcie i testuj z tydzień lub 2 tygodnie potem zwiększ dawkę jeśli nie widzisz efektu . Mogłeś kupić w normalnej wersji łatwiej odmierzyć dawkę ale jak masz to co masz możesz kupić mini atomizer z feromony.pl i przelać je mniejsze porcje będziesz mógł dawkować.

 

Ogólnie radził bym nie przesadzać dlaczego :

 

- jak dasz za dużo cuchniesz nawet jeśli użyjesz perfum 

- możesz stać się bardziej agresywny lub otoczenie w którym przebywasz

- jak ludzie wyczują smród będą się od ciebie odsuwać 

 

przy dobrej dawce

 

- większa pewność siebie

- poprawia się nastrój

- zawsze czułem że "siada mi na oczy " - takie dziwne uczucie 

- laski na parkiecie robią kółko wokół ciebie przez jakis czas potem sie zmywają jak nie reagujesz na żadną

- wyższy poziom energii + plus alkohol - jesteś " tu i teraz " co zaje**scie działa w klubie mniej myślisz analizujesz więcej działasz  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

z wiekiem np człowiek wydziela mniej androstenolu..

hm na twoim miejscu inaczej zabrał bym się do sprawy 

testuj testuj testuj np gdy zamawiasz feromony 1 raz możesz zrobić zwrot ( z wyjątkiem próbek ) jeśli feromony ci nie przypasowały i testujesz inne

do uwodzenia wiele ich nie ma.. jak dla mnie pheromax oxy rządzi przebija wszystkie podobne efekty widziałem po btb ale sporadyczne przypadki.. 

npa zaś pobudza poprawia humor a z czasem przestało jakby na mnie działać więc przerzuciłem się na phx oxy kiedyś używałem zwykłego i efekty marne

a teraz hm.. muszę przyznać że czasami czuję się jak playboy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności