Skocz do zawartości

Czy to jest to


Sabaka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się zbytnio rozwodził...  mam takie pytanie początkującego...  3 lata brakuje mi do 30stki a dziewczyny w życiu nie miałem nigdy, żadna tez sama z siebie nie wykazywała zainteresowania mną. Nie jest to standardowy problem z nismiałościa czy niepewnością, gdyż jestem bardzo towarzyski wygadany mam ciekawe hobby i dziewczyny (w tym bardzo atrakcyjne) lubią moje towarzystwo...

W czym wiec problem?

..no po prostu jestem BRZYDKI...

Nie jest to wyłącznie moja opinia a opinia sporej (naprawdę) liczby dziewczyn które podawały to jako przyczynę dla której ja pozostanę kumplem a poznany wczoraj koleś będzie "kimś więcej" ...

 

Zamierzam kupić NPL z zamiarem zamaskowania "brzydoty" (zmiany fryzur siłownia i ciuchy nie pomagały) po to żebym mogł, właśnie, całkiem swobodnie się pokazywać kobietom jako interesujący, ciekawy, bystry, ale bez tej odrzucającej wady że "za brzydki" o którą się zawsze rozbijam (wszystko super ale nie z tą twarzą)

 

Czy to dobry pomysł czy właśnie feromony pozwolą odwrócić uwagę od bariery wyglądu i będę mógł już naturalnie wzbudzać zainteresowanie swoją osoba, zachowaniem, charakterem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pomagał niezawodny pheromax. Też nie grzeszę urodą a poznawałem naprawdę ładne dziewczyny. Rozmowa wygląda całkiem inaczej, mam wrażenie, że dziewczyny nawet nie słuchają co mówię, tylko maja na czole  wyryte "fuck me" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pheromaxem na razie sie wstrzymam kwestia ceny i niepewnosci co do skuteczności czytając opinie steiwrdzilem ze chyba NPA wystarczy mi tym bardziej ze nie mam problemów z niesmialoscia i byciem interesującym muszę tylko nooo... odwrócić uwagę od swojej twarzy i ogólnie wyglądu... bo to jest baaaaaaardzo negatywna wizytówka na starcie mam juz ujemne punkty a potem bajerowaniem porostu niweluje do zera potem trochę na plus ale nadal za mało- nie mówiąc już o tym ze w tym czasie lasce zawróci w głowie koleś podobający jej sie wizualnie ... przegrywam na starcie... mam nadzieje ze dzięki NPA nie będę dostawał tych ujemnych punktów za wygląd tylko zacznę własnie "podobać się" a resztę juz sam popchnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabaka - moim zdaniem za dużo kombinujesz. Wiele razy widziałem brzydkiego faceta z piękną kobietą. Nie skupiaj się już na tej swojej brzydocie, koniec wymówek. 


 


Zaakceptuj siebie. Jeżeli coś możesz zmienić - to zmień. Wyodrębnij swoje plusy, znajdź rzeczy, które są w Tobie zaj***te   :wink:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niechce tego rozdrabniać ale co do samoakceptacji- kiedyś siebie akceptowałem ale po entym "jesteś super ale za brzydki" pogodziłem sie ze zwyczajnie jet to prawda- a co do rzeczy które są we mnie zaj***te powodują ze jestem zajebistym KUMPLEM któremu nic wiecej nie skapnie bo "za brzydki" i to nie moje wymysły tylko opinie lasek...

 

za dużo kombinuje? gdy nie kombinowałem bylem dla kobiet niewidzialny- sama nigdy żadna nie zagadała ani nawet nie spoglądała - najdłuższy okres "miej wjebane a będzie ci dane" - dwa lata - efekt- zero kontaktu z kobietami porostu nie widziały we mnie faceta...

 

ale dość zabawy w propagandowy coaching rodem z naciąganych forum o podrywaniu

 

NPA  zamówione wiec będę opisywał efekty jak działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy powinno się pisać jeden post po drugim ale teraz juz mam konkrety wiec napisze...

 

 

Pierwsze użycie NPA narazie za wcześnie na konkretne wnioski ale skuteczności zero wg mnie...

 

Zaaplikowałem w ten sposób iż buteleczkę przechyliłem na palec tak żeby go "zwilżyć" olejkiem a następnie roztarłem po ciele

łącznie cztery przechylenia i roztarcie dwa na szyi i dwa na policzkach (o chyba łącznie będą dwie krople ale mogę sie mylić)

 

następnie poszedłem na trzy godziny do galerii - porostu specerowalem po hali i sklepach...

 

właściwie to nie zauważyłem żadnych zmian żadnych spojrzeń na mnie nic...

 

ale to pierwsze użycie wiec nie zniechęcam sie zobaczymy co dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy powinno się pisać jeden post po drugim ale teraz juz mam konkrety wiec napisze...

 

 

Pierwsze użycie NPA narazie za wcześnie na konkretne wnioski ale skuteczności zero wg mnie...

 

Zaaplikowałem w ten sposób iż buteleczkę przechyliłem na palec tak żeby go "zwilżyć" olejkiem a następnie roztarłem po ciele

łącznie cztery przechylenia i roztarcie dwa na szyi i dwa na policzkach (o chyba łącznie będą dwie krople ale mogę sie mylić)

 

następnie poszedłem na trzy godziny do galerii - porostu specerowalem po hali i sklepach...

 

właściwie to nie zauważyłem żadnych zmian żadnych spojrzeń na mnie nic...

 

ale to pierwsze użycie wiec nie zniechęcam sie zobaczymy co dalej...

 

Cztery przechylenia? Moim zdaniem dużo, o ile pamiętam to producent/sklep rekomenduje maks. 2 przechylenia. Co do Twojej wycieczki po galerii, to Cię niestety rozczaruję. Między bajki należy włożyć wpisy o tym, że użycie feromonów spowodowało, że dziewczyny "w locie" z 10 metrów zagadywały i rozbierały wzrokiem. Niestety w opisanej przez Ciebie sytuacji miałeś prawo nie doświadczyć nawet spojrzenia. Kobieta musi być poddana przez co najmniej kilka minut działaniu feromonów, by coś w końcu zaskoczyło. Zatem musisz wejść z nią w interakcję i dopiero wtedy zacząć obserwować jej zachowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie przekreślam jeszcze skuteczności to dopiero pierwsze podejście aczkolwiek trochę miałem nadzieje na jakieś spojrzenia chocby

 

jedyna w miare "ciekawa" sytuacja była w empiku- zapytałem pracująca tam dziewczynę o pewien album stwierdziła ze mi go poszuka następnie zapytałem o inny tego samego zespołu poleciała sparwdzic wróciła powiedziała ile kosztuje poszła.... i po chwili "zajrzała" do alejki gdzie bylem nic dosłownie już nie chciała tylko weszła zerknęła ewidentnie i od razu zawróciła mój kumpel wyłapał ze o ile może tak bardzo chętnie pomaga bo zawsze tak traktuje klientów o tyle to jej jednosekundowe zajrzenie w alejke jeszcze raz było dziwne ALE to jet wniosek mojego kumpla dla mnie to jeszcze nic nie znaczy...

 

...............................................................................................................................................................................................................................................

 

A co do dawkowania to nieiwm czy dobrze rozumiemy sie z "przechyleniem" ja mam na myśli iż zatykam palcem buteleczkę odwracam ją i w ten sposób olejek styka sie z palcem ale nie wylewa, następnie znów ja odwracam do pionu a taki zwilżony olejkiem palec leci na skore rozsmarowując to co na mim zostalo

 

użyłem takich "zwilżeń" łącznie cztery dwa na szyje dwa na poliki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do dawkowania to nieiwm czy dobrze rozumiemy sie z "przechyleniem" ja mam na myśli iż zatykam palcem buteleczkę odwracam ją i w ten sposób olejek styka sie z palcem ale nie wylewa, następnie znów ja odwracam do pionu a taki zwilżony olejkiem palec leci na skore rozsmarowując to co na mim zostalo

 

użyłem takich "zwilżeń" łącznie cztery dwa na szyje dwa na poliki

 

Zrozumiałem o co Ci chodzi z "przechylaniami". Zwróciłem na to uwagę ponieważ na stronie feromony.pl jest napisane:

 

"Flakon NPA zaopatrzony jest w specjalistyczny zakraplacz, umożliwiający przelanie zawartości do własnych perfum (5ml maksymalnie do 30ml perfum). Doświadczeni użytkownicy stosują NPA również bezpośrednio, na skórę lub ubrania. UWAGA! W przypadku stosowania bezpośredniego, nie stosować więcej niż 2 krople. NPA to produkt silnie stężony. ", "Opakowanie: 5ml lub 15ml szklany flakon z zakraplaczem (...) Aplikowana doza płynu: 50mcl / 1 kroplę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem o co Ci chodzi z "przechylaniami". Zwróciłem na to uwagę ponieważ na stronie feromony.pl jest napisane:

 

"Flakon NPA zaopatrzony jest w specjalistyczny zakraplacz, umożliwiający przelanie zawartości do własnych perfum (5ml maksymalnie do 30ml perfum). Doświadczeni użytkownicy stosują NPA również bezpośrednio, na skórę lub ubrania. UWAGA! W przypadku stosowania bezpośredniego, nie stosować więcej niż 2 krople. NPA to produkt silnie stężony. ", "Opakowanie: 5ml lub 15ml szklany flakon z zakraplaczem (...) Aplikowana doza płynu: 50mcl / 1 kroplę"

 No właśnie nie wiem ile to w praktyce "kropla" i jak to sie ma do mojej metody aplikacji nie mogę tego jakoś "przeliczyć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno przechylenie z palcem na fiolce to pół kropli. Dwa przechylenia do kropla. Ty stosując cztery przechylenia używasz jakiś 2 kropel, co przy npa to zdecydowanie za dużo. Zwłaszcza, że nie jesteś doświadczony. Ja używam 0,5 do 1 kropli i jestem zadowolony. W przypadku gdy wiem jaki mnie czeka wieczór używam też na klatkę i nad pen*sa, tak jak kiedyś pewien kolega na forum napisał i szczerze polecam ;p w moim przypadku też zauważyłem, że kobiety uwielbiają smak npa. Do tego w ten weekend potwierdziłem sobie coś. Mianowicie, jestem dosyć dobrze zbudowany, bardzo dbam o sylwetkę i mam całkiem dobra rzeźbę przy 82kg i 178cm wzrostu. Ostatnio leżąc z dziewczyną ciągle smyrala mnie po klatce, dokładnie na wcieciu po środku, w miejscu gdzie właśnie było npa. To był już trzeci przypadek a pytając jej jakie lubi miejsce na ciele mężczyzny wskazała właśnie to, gdzie ciągle dotykala. W przeciagu 2 miesięcy to 3 osoba, która mówi dokładnie to samo. Przypadek? Możliwe, podobno feromony nie działają ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis drobna druga próba - jedno przechylenie na szyje i poszedłem na spacer wieczorny po osiedlu  z koleżanką- nawet kazałem jej powąchać szyje niby nowe perfumy mam plus powitanie "objęciem" ..... No NIESTETY  jak nie miała humoru na początku tak nie miała cały czas ot zwyczajnie pogdalismy sobie aż stwierdziła ze zmarzła już pożegnaliśmy się i tyle.... spodziewałem się że trochę się ożywi albo np będzie rozmowniejsza niż zwykle ewentualnie będzie "przeciągać spotkanie a było tak totalnie zwyczajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo znasz tę koleżankę? Z tego co zdołałem zauważyć to w relacjach ze znajomymi/koleżankami feromony nie zmieniają zbyt wiele, w moim przypadku jedynie bywają nieznacznie milsze i niewiele bardziej zainteresowane rozmową. Jest to dosłownie subtelna różnica. Takie osoby mają już wyrobione o Tobie zdanie i dlatego też działanie feromonów w takich sytuacjach jest praktycznie niezauważalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tj przykro mi kolego ale jeśli po tak długim czasie znajomości nic nie zaskoczyło, to nie jesteś w stanie już nic zrobić. Tak jak kolega wyżej napisał, ma już wyrobienie zdanie na twój temat i wasza relacja jest dosyć oczywista. Feromony to nie jest magiczny płyn od jakiegoś czarodzieja, który pozwala Ci kontrolować i zmieniać ludzi :) feromony są skuteczne na początku znajomości, właściwą te pierwsze chwilę. Zdarza się też tak, że jeśli już za pomocą feromonów kogoś bliżej poznałes i spotykasz się już jakiś czas z tą osobą stosując ciągle ten "złoty środek", i nagle po odstawieniu feromonów ta osoba może stracić tobą zainteresowanie bo nie widzi w tobie już tego czegoś co ja przyciągało. Możliwe, że inaczej to działa w małżeństwie albo dłuższym związku, gdzie te pożądanie się trochę wypaliło i nagle stosujac np phx 8 zmieniając trochę swoje zachowanie jesteś w stanie znowu ten piec rozpalić. Jednak to wszystko to są bardzo indywidualne sprawy i nie ma reguły. Na twoim miejscu starałem się poznać kogoś zupełnie ci obcego, nawet kilka dziewczyn, dozujące różne ilości npa i nabierać wiedzy. Ja z kolei zauważyłem, że określona dawka jest oczywiście zależna od tego co ty z siebie wydzielasz itd. Ale również każda kobieta reaguje inaczej na npa. Jednej wystarczy pół kropli żeby coś ruszyło, drugiej 1,5 a z kolei na inną zupełnie to nie działa albo nawet te pół kropli może odpychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis było tzrcie male podejście...

 

Z racji iż musiałem i tak w galerii kupić prezenty to narzuciłem sobie na policzki jedno przechylenie NPA (do teraz je czuje) ...

 

pomijam fakt ze nie nastawiałem sie na reakcje "przechodniów" Ale kręciłem sie kolo stanowiska-wyspy z elektronicznymi papierosami pracowała tam młoda i bardzo atrakcyjna dziewczyna (znaj ja z widzenia) - oglądałem wystawę obchodziłem dookoła stanowisko... ona nawet się mną nie zainteresowała :( nawet nie zapytała tak typowo sklepikarsko czy coś podać tylko popijała jakiś soczek rozglądała sie a po chwili zaczęła sobie plotkować z kobitka z ochrony :( potem jeszcze usiadłem tuz obok tej jej wyspy ale mimo ze mnie widziała to zero reakcji sensownej...

 

Przyznam że troche sie zaczynam rozczarowywać bo naprawdę żeby tak ZERO reakcji... :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przykro mi to pisać, ale to twoja wina. Jeżeli tak jak mówisz twoja apatycja nie jest doskonala to musisz nadrabiać. Tak samo z kobietami, często spotyka się bardzo atrakcyjne kobiety ale mają kompleksy itd i to odpycha, a zdarza się, że spotykamy kobietę która jest dosyć średnia z wyglądu ale ma do siebie dystans, pewność siebie (ale nie przesadzona), dobrze się ze sobą czuje to właśnie to przyciąga. Ja osobiście wolę te 6-8 od tych 9 bo są ciekawsze. A ty kolego na pewno dałeś tej dziewczynie do zrozumienia, że ci się podoba. Ale chodząc dookoła stoiska i czekając aż to ona zrobi ten krok i zagada albo zacznie cie podrywac to się przeliczysz. Myślisz, że kobiety nie zauważają takich zachowań? Jeśli ona jest ładna, to licz się z tym, że codziennie conajmniej kilka razy ktoś ją podrywa (często głupio, przez co jest już do tego źle nastawiona) i ona sama z siebie nagle nie przyjdzie do ciebie w momencie gdy siedzisz gdzies tam na ławce i ja zabijasz wzrokiem. Npa to jest tylko pomoc, ale najpierw musisz kobietę jakoś zainteresować, zaciekawić. Npa powinno bardziej tobie pomoc zwiększając twoja pewność siebie, która właśnie powinieneś wykorzystać do tego pierwszego kontaktu. Pamiętaj też, że ta pewność siebie musi być proporcjonalna do tego co jesteś w stanie zaoferować. A może Npa działalo na nią tak mocno, że wiedziała, że nie ma u ciebie szans i opuściła ;p hehe poza tym, może dziewczyna jest po prostu zajęta, może miała gorszy dzień, jakieś problemy i nawet do głowy jej nie przychodzą na tą chwilę takie rzeczy jak nawiązywanie nowych znajomości. Pamiętaj, że każdy z nas ma jakieś problemy, wieksze lub mniejsze i bierz to pod uwagę. Często niepowodzenie w podrywie nie musi być z twojej winy. Druga strona też musi tego chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piszą tutaj o spojrzeniach o tym że dziewczyna sama zagadała ze oglądają się one za facetem...

 

 

"""Npa powinno bardziej tobie pomoc zwiększając twoja pewność siebie, która właśnie powinieneś wykorzystać do tego pierwszego kontaktu."""

 

Jesli tak to oznacza ze kupiłem coś co jest mi niepotrzebne i całkowicie nieprzydatne... nigdy nie miałem żadnych problemów żeby zagadać pierwszy zaczepić itp dlatego miałem mnóstwo bardzo atrakcyjnych koleżanek z którymi imprezowałem ale gdy robiłem krok dalej jakiś bliższy kontakt to NIE BO ZA BRZYDKI nie w moim typie popatrz na swój ryj w lustrze.. do wyboru zależnie od stopnia ukulturalnienia dziewczyny... ale podsumowując w 100% przypadków (a było tego sporo) --nie bo jesteś brzydki i nie masz tego czegoś...

 

i właśnie poto kupiłem NPA żeby poprostu sie "podobać" a ja sam zrobię resztę sam zagadam sam zainteresuje sam znajdę pomysł na spotkanie itp ALE muszę się SPODOBAĆ! poco mi powtórka z rozrywki czyli kolejna koleżanka od regularnych spotkań która niechce żadnego kontaktu fizycznego ale "mnie bardzo lubi" ....

 

Czytając wpisy na forum zaczynam mieć wrażenie że feromony to takie placebo dla kolesi którzy sie pobadają i mają wzięcie ale sami te myśl odrzucają i potrzebują takiego "wyzwalacza" we własnej psychice a tak naprawdę to są zwykle reakcje kobiet na ich osoby które oni normalnie pomijają...

 

Ja tego nie potrzebuje tylko muszę dostać trochę atrakcyjności  :( :( :( wiec chyba czuje sie zawiedziony :( :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie poddawaj się. Pozwól po prostu zadziałać tym feromonom. Do ekspedientki nie zagadales a jedynie czekales aż magia npa zrobi swoje. Z tego co widzę, to miałeś dopiero dwie sytuację, jedna ze starą znajoma gdzie nie miało prawa nic wyjść, a druga w tym sklepiku gdzie dałeś ciała albo po prostu nie była zainteresowana. Mówisz, że czytałeś jak koledzy z forum pisali, że dziewczyny same do nich leciały i ich dotykaly... Ja miałem kilka takich sytuacji ale nie używając npa... ale mnie to osobiście odrzuca i taka kobieta mnie nie interesuje. Masz dopiero 2 sytuację, być może przez kolejne 5 ci nie wyjdzie z uwagi na twój wygląd ale musisz ćwiczyć. Słuchaj z czystym ciekawości wysłałbys mi na priv swoje zdjęcie? Albo dał namiary na fb czy coś. Może uda mi się pomóc Ci w jakiś sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nic nie da się zmenic najwyżej zapuścić brodę/zgolić brodę i zmienić fryzurę co już w tych kombinacjach robiłem...

 

z tą dziewczyną to wgl dla mnie jest nieco śmieszne nawet to że ona nie zainteresowała się mną minimalnie już pomijając jakiekolwiek podrywy ale nawet do klienta powinno się mieć inne podejście skoro widzi że ktoś ewidentnie ogląda produkty...

 

Paweł225 Piszesz że ty miałeś takie sytuacje z podchodzeniem i dotykaniem nawet bez NPA (raczej to tylko potwierdza moje zwątpienie jako iż najbardziej zadowoleni z feromonów są faceci którzy ich nie potrzebują) no widzisz ja przez 27 lat nie miałem nigdy i baaaaardzo bym chciał więc te opisy były tym bardziej zachęcające a tutaj... nic...

 

Mam jeszcze większość specyfiku więc będę testował dalej chociaż chwilowo nie mam trochę pomysłu gdzie i na kim...

ale mam złe przeczucia czytałem tutaj o reakcjach dziewczyn spojrzeniach oglądaniu się na korytarzach przysiadywaniu się w autobusie zagadywaniu na uczelni... pisali o tym inni użytkownicy tak bardzo chwaląc produkt no i gdzie to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze większość specyfiku więc będę testował dalej chociaż chwilowo nie mam trochę pomysłu gdzie i na kim...

ale mam złe przeczucia czytałem tutaj o reakcjach dziewczyn spojrzeniach oglądaniu się na korytarzach przysiadywaniu się w autobusie zagadywaniu na uczelni... pisali o tym inni użytkownicy tak bardzo chwaląc produkt no i gdzie to jest ?

 

Jak już wcześniej napisałem tego typu reakcje są z goła przesadzone i tego rodzaju opinie wsadzić należy między bajki. Ze swojego doświadczenia wiem, że feromony działają, choć niestety rzeczywiste działanie jest dalece nieodpowiadające temu co sklepy internetowe zamieszczają na swoich stronach www. To samo tyczy się reakcji kobiet na feromony, dzięki którym wiem, że one działają. W moim przypadku o tym, że feromony działają w danej chwili na kobietę wnioskuje głównie po tym, że zaczyna bawić się swoimi włosami. Czasami też ze strony kobiet spotykam się z flirtem, aczkolwiek jest on subtelny i uzależniony od sytuacji. Moim zdaniem feromony wpływają na postrzeganie nas przez kobiety, czyli to co Cię aktualnie najbardziej interesuje, jednakże często jest to przez nie niedostatecznie eksponowane, za wyjątkiem sytuacji intymnych, i tym samym trudno to stwierdzić. Ja stosuję Pheromax (14 ml) od kilku miesięcy i ze swojej strony mogę dodać, że problemem u mnie jest to, że dawka która raz wydaje się być idealna, następnym razem w ogóle nie działa. Momentami miałem ochotę zwrócić kupiony produkt. W dalszym ciągu testuję feromony i staram się nie zniechęcać. Radzę Ci w tej sytuacji, jeżeli zamówiłeś NPA ze sklepu feromony.pl i otrzymałeś taką papierową "instrukcję" dotyczącą tegoż produktu, przeczytać ją kilkukrotnie, by zrozumieć działanie NPA, gdyż moim zdaniem to co jest tam napisane odpowiada rzeczywistemu działaniu feromonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji dopisali iż najlepsze skutki są w "sytuacjach intymnych" oraz z "partnerem" czyli jednym słowem nic dla mnie bo nie mam partnerki oraz sytuacji intymnych...  tak samo jest nawijanie o pewności siebie ale to tez mi niepotrzebne gdyż zagadać potrafię potrafiłem i robiłem wielokrotnie ale to zawsze zagadywanie po próżnicy...  przy czym podsumowując  próby w galerii były dwie- pierwsza 4 przechylenia (dwa na szyje dwa na poliki) i reakcji zero - druga jedno przechylenie na poliki - reakcji tak samo zero - przy czym tutaj nastąpiła właśnie akcja z kręceniem się dookoła "bazaru" oglądanie produktów przy sprzedawczyni a potem ulokowanie się obok na sofie... różnica w dawkach czterokrotna a efektów brak w obu przypadkach... 

 

następnym razem ulokuje NPA za uszami może to miejsce będzie lepsze niż poliki (szyja odpada poprostu idąc gdziekolwiek ocieram sie kołnierzem o szyje) i będą to dwa przechylenia...

 

smykzwt twierdzisz ze dziala to subtelniej wiec powiedz wg ciebie na co zwracac uwage jak dzialac i jak uzywac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności