Skocz do zawartości

PHEROMAX


klient_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uzytkownikow grupy :)

 

zakupilem produkt pheromax...

z tego co pisaliscie pheromax ma specyficzny zapacha

ja po popsikaniu na nadgarstek poczulem tylko alkohol

po chwili sie ulotnil , zapachu wcale pheromax nie ma wg mnie lub ma bardzo zlaby zapach...

co o tym sadzicie ? wody chyba nie dostalem w paczce :D

 

jesli chodzi o oponie to nie mam zadnych , teraz jak to pisze to jestem 10 minut po spsikaniu :D, ale myslie ze napisz cos wkrotce

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Spokojnie, zbyt pochopna decyzja.

@klient jest może być pobudzony, gdyż jest podniecony, że użył feromonów. Coś nowego i niezwykła ciekawość się rodzi. Też tak miałem na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi KLIENCIE!

 

Czy widziałeś, aby feromony Love&Desire były sprzedawane za granicą? Z pewnoscią nie, a one sprzedawane są tylko na allegro.pl oraz intymność.pl- nigdzie więcej! Czy to dobrze świadczy o tym produkcie?

 

A ta tabelka ściągnięta jest z feromony.pl- poprzeklejano tylko nazwy produktów!

 

http://feromony.pl/PorownanieProduktow3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem produkt pheromax...

z tego co pisaliscie pheromax ma specyficzny zapacha

ja po popsikaniu na nadgarstek poczulem tylko alkohol

po chwili sie ulotnil , zapachu wcale pheromax nie ma wg mnie lub ma bardzo zlaby zapach...

co o tym sadzicie ? wody chyba nie dostalem w paczce :D

 

Wydaje mi się to dziwne, ale jakimś cudem też "wąchając" prosto z flakoniku nie czuję zapachu Pheroamax, a zawsze czułe- i to bardzo intensywnie. Za to jednak na skórze czuję go cały dzień.

 

EDIT; Ale jeśli- Kliencie- go nie czujesz to tylko się ciesz, bo jest naprawdę uciążliwy- nawet jeśli stosuje się go z perfumami (no, przynajmniej u mnie tak jest;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką sytuację pierwszego dnia po zakupie pheromax, jakies 2 miesiace temu:

Miałem Alchemy GOLD i Ph Man 2ml. Najpierw użyłem Alchemy i usiadłem koło mojego brata, o czymś tam gadaliśmy. Nic nie mówił na temat zapachu. Potem poszedłem do drugiego pokoju, użyłem Pheromax, poszedłem znów do mojego brata i o czymś tam gadaliśmy znowu. Prawie na początku powiedział, że coś tu dziwnie śmierdzi. Ja sam nie czułem wtedy i do dzisiaj nie czuję żadnego specyficznego zapachu.

Ani ja, ani mój brat nie palimy.

To, czy czuje się ten zapach zależy, jak widać, od osoby. Nie można powiedzieć, że masz jakiś wadliwy Pheromax ;) . Ja też czułem wtedy jedynie woń alkoholu. Na pewno inne osoby to czują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franio..... a dlaczego Ty tak używałeś feromonów dla brata, co....? :lol::lol::oops::lol::lol:

 

 

nie, no żartuję, nie mogłem się powstrzymac:P

 

 

 

z zapachami jest różnie, jednym się to podoba, innym to, tu nie ma różnicy. Mieszkam na wsi, kilka kilometrów od miasta, wszędzie dookoła lasy. Latem czuję dym z lasu na długo przed tym jak się rozprzestrzeni na tyle, żeby inni go zauważyli i wyczuli, sąsiad nie czuje tego dymu nawet jak już wiadomo że się pali i straż wyjedzie. Nos każdy ma inny i zapachy różnych rzeczy różnie działają na ludzi. Niektórych rzeczy niektórzy nawet nie wyczuwają, gdy inni nie mogą wytrzymac ich zapachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon...:P

 

tak, mieszkam na wsi bo tu mieszkała od zawsze moja rodzina:P

Nie, nie zamierzam byc rolnikiem, bo nie mogę, teraz trzeba meic ukończoną szkołę:P:P:P

Ale wiesz... Napisz, a dam Ci namiary:P

 

Ale dosyc tego, bo to forum o fero a nie o tym, gdzie kto mieszka:P

 

co do fero to mam pomysł na użycie Pheromaxu... ale najpierw zechcę sam zobaczyc co będzie, a później powiedziec jak było:P:P:P

 

aha, co do wsi, wolę spokój:P no i mam tu boczne drogi, po których mogę jeździc motorem:P:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe OT- Ja mieszkam na wsi i tam się wychowałem, zamierzam być rolnikiem, bo mój tata ma duże gospodarstwo.

 

To, że ktoś na wsi mieszka nie oznacza, że jest glupi. Moi rodzice mają wyższe wykształcenie, a mama jest nauczycielką.

 

Ja sam planuję iść na dobre studia.

 

Pozory mylą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności