Skocz do zawartości

BTB i NPA


Ylo

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam. 


Mam pytanie,jestem jeszcze przed jakimkolwiek zakupem feromonów,chciałbym żeby odpowiedzieli Państwo na moje pytania aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwość co do zakupu. 


Generalnie mi chodzi bardziej o poprawe pewności siebie,zobaczyłem ,że BTB jest bardziej do takich celów ,ale zobaczyłem zestaw razem z NPA i moje pytania co do tego zestawu są takie: 


-Czy BTP I NPA  mam uzywać razem ? Jęsli tak to mniej więcej w jaki sposób? 


-Czy Używanie do feromonów perfum jest obowiązkowe czy niekoniecznie? 


-Mniej więcej na ile godzin od zastosowania działają feromony ? 


 


Bardzo Proszę od odpowiedź 


 


Dziękuje, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! jeśli chcesz poprawić pewność siebie, to BTB będzie ok, natomiast lepsze będzie NPA do tego celu.

NPA i BTB możesz używać razem, ja jednak radzę ci zacząć od NPA (np 1 kropla) i delikatnie, stopniowo dodawać BTB (w pierwszym tygodniu stosuj samo NPA, w druim tygodniu codziennie dodawaj 1 kroplę BTB, w trzecim 2 krople, w czartym 3, itd) - i sprawdzaj które połączenie bardziej ci odpowiada.

 

Nie musisz używać perfum. Fero będzie działać, ale zdecydowanie polecam łączenie z perfumami - chodzi o zapach. Gdy stosujhesz z własnymi perfumami, to zapach fero w nich jest dobrze maskowany i nikt nie wyczuje, że masz fero na sobie.

 

Największe efekty zobaczysz w ciągu 2h, natomiast czuć feromony będziesz nawet przez cały dzień. Jeśli potrzebujesz mega dawki, to zastosuj zaraz przed spotkaniem, a jeśli chcesz lżejszego efektu, to wieczorem (po kilku h) też będą działać, ale słabiej. Na niektóre osoby delikatnijeszy zapach fero działa lepiej niż mocny kopniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności