Skocz do zawartości

Nowe feromony na Feromony.pl?!


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostałem nową przesyłke. Dzisiaj na wyjeździe do Sandomierza testowałem. Napisze o nich nie wiele z racji tego, że w drodze do Sandomierza chyba cudem uniknąłem poważnego wypadku, ale to nie o tym ma być. Po dotarciu na miejsce to nie miałem humoru do niczego, ale postanowiłem przetestować nowy produkt.  Produkt faktycznie nie duży poręczny mieści się w kieszeni bez problemu. Aplikacja łatwa z racji posiadanej kulki. Stężenie mocne, silnie wyczuwalny charakterystyczny aromat feromonów. Starałem się nie nakładać dużo tego specyfiku jak na pierwszy raz. Lekko przejechałem kulką na czubek palca, a potem palcem za jedno i drugie ucho. Przykryłem to 3 mocnymi psiknięciami Hugo Boss Szary. Używałem ich głównie na świeżym powietrzu, także szczególnych reakcji nie zauważyłem, chociaż kilka razy zdarzyło się że osoby zawieszały przez długi czas wzrok na mnie. Kilka razy poczułem zapach fero przebijający się przez perfumy, chociaż oznak przedawkowania typu uczucie gorąca, rozdrażnienie nie zauważyłem, wręcz przeciwnie wpłynęły na mnie uspokajająco i rozluźniająco. Juro jadę na targi motoryzacyjne także też mam zamiar zrobić test. To mój pierwszy post na tym forum także nie mam jeszcze doświadczenia w dokładnym opisywaniu sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli odczułeś takie działanie to bardzo dobry znak :smile: Faceci  myślą że jak dobrze się ubiorą lub mają wysportowaną sylwetkę to dzięki temu mają większe powodzenie a to półprawda.. owszem to działa w jakiś sposób.. ale też dzięki temu sami ze sobą czują się lepiej i emanują tym ( emocjonalnie ). Na twarzy są mikro napięcia których nie da się kontrolować świadomie ( idz do lustra w dresie a odpicowany w garniaku każdy odczuje różnice patrząc na twarz ) Więc jesli fero zmienia twój nastrój na plus tym lepiej będzie ci podrywać kobiety zaczną na ciebie zwracać uwagę . Czekam na dalsze relacje :smile: żałuję że sam jestem pod krechą z monetą bo bym je kupił 

Edytowane przez touch of the night
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne stężenie to mało powiedziane. Przy zbyt dużej aplikacji zapach jest tak silny, że nie da się wytrzymać. Stężenie jest wyższe niż w Pheromax, a to dlatego, że jest tam bardzo dużo nowych związków! 

 

Na stronie jest teraz: "WYPRZEDANY. Czekamy na dostawę!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tym przypadku chodzi o to, że jest to produkt w kulce, która może zbierać bakterie ze skóry i dlatego jest tylko 12 miesięcy.

 

Feromony mają ogólnie długi termin przydatności, na pewno dłuższy niż 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co mam kupować fero mocniejsze od Pheromax skoro mogę sobie zrobić dawkę 100x mocniejszą od PHX mieszając feromony z działu VIP. I tak muszę używać już po roku stosowania co 3 lub nawet 4ty dzień bo inaczej jest przedawkowanie. Nie wiem po co miałbym kupować nowy produkt, który umówmy się, ale wyglada trochę jak tandeta z sex shopu. Wydaje nie się również że w najbliższym czasie będziemy mieli wysyp sponsorowanych artykułów. Nie mówię, że ten nim jest ale coś mi się tak wydaje. Trochę już fero w swoim życiu testowałem a używam roznych od 10 lat I nie ma lepszych niż te z działu VIP.

 

Robię sobie takie dawki jak mi się podoba. I nie muszę czekać na kogoś aż mi coś wymiesza. Nie po to szukałem idealnej dawki przez siedem miesięcy, żeby teraz znowu na nowo zaczynać.

 

No ale, dla każdego coś miłego. Pewnie wielu amatorów się znajdzie na te fero. Nie chciałbym tylko być w ich otoczeniu kiedy będą po przedawkowani :)

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pheromax wygląda znacznie gorzej od tego nowego.

Unresisitible ma fajny flakon, znacznie mniejszy od Pheromax i jak dla mnie jest ładniejszy. No ale wiadomo, rzecz gustu.

 

VIP tez lubię. Unresistible to po prostu inny produkt. Widzę go bardziej dla nowych userów, niż dla starych wyjadaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Są już Wasze pierwsze opinie nt UNRESISTIBLE!

Zapraszamy do zapoznania się z konkretnym podsumowaniem czym różni się UNRESISTIBLE od innych feromonów, jakie widać po nim efekty, jaki jest jego charakter działania.

 

Podsumowanie znajdziecie we wpisie na blogu Feromony.pl: http://blog.feromony.pl/oglaszamy-wyniki-konkursu/ (na końcu strony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję UNRESISTIBLE już trzy tygodnie i osobiście uważam że jest świetny. Głównym testerem nie świadomym jest moja żona. Efekty podobne jak po zmieszaniu PHX i BTB Dobry humor i fajny sex. Po użyciu parę minut i żona znów coś ode mnie chce :twisted:  Jak dla mnie PHX było za łatwo przedawkować i czasami potrafił wzbudzać u innych agresję. Po użyciu UNRESISTIBLE widzę że wszyscy dookoła mają  dobry humor podobnie jak po BTB. Na pewno łatwiejsza aplikacja , moim zdaniem ładniejsze opakowanie. Nie trzeba pół roku żeby poznać swoją odpowiednią dawkę jak w przypadku czystych fero VIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam pytanie, już przy kolejnych fero dostrzegam tą samą zależność. Jak używam UNRESISTIBLE codziennie to po jakimś czasie zaczynam przestawać widzieć efekty działania na sobie i innych. Podobnie było przy innych fero PHX czy BTB. Używając ich codziennie po tygodniu jakby przestawały działać. Zauważyłem że kilka dni przerwy i wszystko znów zaczyna wyglądać dobrze. Znów odczuwam działanie i widzę po innych że fero działają. Ktoś ma jeszcze podobne odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Zakupiłem UNRESISTIBLE wczoraj był 1 test :smile:

 

Dawka - olałem zalecenia producenta nałożyłem więcej niż 1 cm na skórę w kilku miejscach się posmarowałem min troszeczkę pod nos , na szyję i na rękach przykryłem wszystko perfumami 

 

Spostrzeżenia: poprawa nastroju zdecydowanie na plus nie jest to jakieś wow ale efekt podobny jak przy btb ( jakby odświeżenie umysłu ).

 

Klub: Gdy stałem w kolejce pod drinka 1 dziewczyna zaczęła zagadywać do mnie jak się bawię itd. była zainteresowana lecz pózniej podszedł jakiś jej znajomy i już była zabsorbowana jego osobą , jakiś gość który stał koło mnie zaczął mi mówić żebym się pchał po tego drinka bo inaczej się naczekam , pózniej zaprosił mnie do swojej loży ( szybko się skumplował ). Co do innych osób miałem humor dobrą energię to bardzo dużo daje w takim miejscu inaczej byłem odbierany - pozytywnie. Podczas tanca z pewną dziewczyną nie dostrzegłem za bardzo sexualnych oznak zainteresowania , może też dlatego że była pilnowana przez swoje towarzystwo które stało się pózniej zbyt zaborcze. ( tak to jest jak laski  nikogo wyrwać nie mogą to muszą przeszkadzać koleżance )

 

Na moje oko to feromony socjalno-sexualne nie są agresywne jak np npa , działanie podobne do btb - lepszy kontakt z ludzmi , poprawiony nastrój , budzisz zaufanie i zainteresowanie - jeszcze będę je testował gdy będą ciekawe akcje na pewno coś napiszę :smile:

 

pełny skład feromonów spisany z pudełka:

 

 androstadienone, alpha-androstenol, androstanone, androstenone, beta-androstanol , beta -androstenol ALLO THDOC, epiandrosteron, androsteron - prawdziwa bomba feromonowa 

Edytowane przez touch of the night
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Panowie, 

Jestem nowy na forum. Także wpierw chciałbym Was powitać.

Do rzeczy, zakupiłem ostatnio te fero UNRESISTIBLE. Jutro zaczynam pierwsze testt, ale jako że temat ostatnio widzę że trochę "umarł" chciałbym żeby na temat tych fero wypowiedziały się inne osoby. Ja swoją opinię wyrażę jutro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był pierwszy test w pracy - nie zauważyłem żadnych efektów. 

Nałożyłem zgodnie z instrukcją producenta 1cm2 na szyje.

Nic specjalnego, może miałem delikatnie lepsze samopoczucie, ale równie dobrze mogło to być tylko moje nastawienie. 

Natomiast nie zauważyłem żadnej reakcji na otoczenie. Mam zawsze fajne podejście do ludzi i wiele osób mnie lubi, ale celem było zadziałanie na koleżankę z pracy. Było tak jak jak przed użyciem fero. Rozmowa fajna itp ale żadnych oznak większego zainteresowania - a o to przecież chodziło. Faktycznie zaczynam myśleć, że fero to ŚCIEMA. Produkt który kosztował mnie 360 zł powinien działać, chociaż troszkę, tak nawet żeby zauważyć jakieś subtelne zmiany - a tu nic, lipa, kaszana.

Sprawdzę jeszcze jutro użyję troszkę większej dawki, ale jak nic się nie zmieni odsyłam do sklepu feromony.pl. 

Ja wiem, że to nie jest żadna magiczna mikstura tylko coś jak "boost" do osobowości czyli jakieś 20%, no ale te 20% powinno być jednak zauważalne. Jeśli żadnych rezultatów nie widzę to wnioskuję, że cała ta otoczka (to forum jak i sklep feromony.pl) to jeden wielki misternie zaplanowany szfindel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności