Skocz do zawartości

Nowe feromony na Feromony.pl?!


Rekomendowane odpowiedzi

Potestuj w różnych okolicznościach. 1 dzień to zdecydowanie za mało, aby cokolwiek powiedzieć. Druga sprawa, to ważne,aby coś między wami już było. Jeśli u niej jest już podniecenie, to feromony je konkretnie zwiększą. Ważne jednak, aby cokolwiek między wami było.

Poza tym, na co dzień możesz nie zauważyć spektakularnych efektów. Proponuję ci postosować wieczorami - podczas spotkań, piwka, drinka. Posprawdzaj z wieloma kobietami.

BTW, wciąż uważam,, że PHX to znacznie lepszy wybór od unresistible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Vienio, tak sobie myślę, że na początku stosowania feromonów większość ludzi jest zapewne takimi niedowiarkami, którzy też często  za dużo sobie wyobrażają ;) Po pewnym czasie testowania na pewno dostrzeżesz więcej efektów. Unresistible, który wybrałeś jest bardzo mocny, więc też nie jest dla każdego. Osoby bardziej wrażliwe na zapachy lepiej żeby kupiły coś mniej stężonego. Ja zaczęłam od Pheromaxa i przy nim pozostałam, mimo wielu innych testów produktów. Czuję się z nim bardziej seksowna i widzę pozytywne efekty podczas flirtu. Sądzę, też że praca raczej nie jest odpowiednim  miejscem do testowania akurat tego produktu, myślę , że nawet jak koleżanka poczuje się mniej skrępowana czy bardziej odważna to niekoniecznie może dać cokolwiek po sobie poznać, bo jest  w miejscu w pracy. Może spróbuj spotkać się z nią w innym miejscu, gdzie bardziej można pozwolić sobie na okazanie pozytywnych emocji, czy normalnie pogadać i poflirtować. Dodatkowo chyba bardziej po kilku miesiącach stosowania będziesz mógł ocenić feromony niż po kilku dniach, to taki niestandardowy, ale bardzo przydany kosmetyk ;)  Cierpliwości.... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności